Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tunel Bôrik zažil nehodu ako z Kobry 11

VIDEO
Väčšina z nás dostane svoje vianočné darčeky až začiatkom budúceho týždňa. Muž sediaci za volantom tohto auta ho však dostal predčasne - prežil dramatickú nehodu, pri ktorej jeho auto letelo vzduchom ako handra.
2 16 príspevkov 20.12.2018 / Filip Kadlečík

Takto dramatické nehody zväčša vidíme len v akčných filmoch či seriáloch. Scenár je vždy rovnaký - auto nabehne na betónové zvodidlá, tie ho vymrštia do vzduchu a vozidlo narazí do priečelia či strechy tunela. Život je však nevyspytateľný, 44-ročný Bardejovčan ešte včera určite neočakával, že by sa mu niečo podobné mohlo stať.

Z BMW radu 2 zostala po nehode len kopa šrotu 2 fotografie v galérii Z BMW radu 2 zostala po nehode len kopa šrotu Zdroj: Facebook/ Polícia Slovenskej republiky

Dnes už šofér môže hovoriť o extrémnom šťastí. Vo štvrtok ráno, krátko pred 05:00, sa neďaleko Svitu na D1 odohrala dramatická dopravná nehoda. Automobil značky BMW narazil do zvodidiel priamo pred tunelom Bôrik a tie ho následne vymrštili vysoko do vzduchu.

Skvelý krok polície: Takto pomôže vodičom

Policajné prezídium v spolupráci so všetkými ôsmimi krajskými riaditeľstvami pripravilo špeciálnu dopravnú akciu, ktorej cieľom je odmeniť slušných a zodpovedných vodičov.

Po dopade do tunela ostalo auto podľa slov polície stáť na kolesách v smere jazdy. Vodičovi bavorského automobilu sa v podstate nič nestalo, bol len jednorázovo ošetrený. Bardejovčan tak skoro lepší vianočný darček pravdepodobne nedostane - vyviaznuť z tejto nehody bez zranení - tomu sa hovorí obrovské šťastie v nešťastí.


Video
Najnovšie články
Nissan a Renault prehodnocujú svoju alianciu

Nový americký sedan si živú premiéru odbije v New Yorku, do predaja sa dostane s benzínovým štvorvalcom i šesťvalcom.

Cadillac CT5: Zastúpi sedany ATS i CTS

Americká spoločnosť plánuje na autosalóne predstaviť omladenú verziu existujúceho vozidla i nový koncept, ktorý nesie podpis Pininfarina.

Karma avizuje pre Šanghaj dve premiéry

Ministerstvo financií zrejme môže byť spokojné s príjmami z elektronického mýta za nákladné vozidlá. Vo februári sa vybralo vyše 17 miliónov, čo je viac než...

Príjmy z mýta rastú, najviac platia cudzinci

Havarijný stav mostov zjavne nie je len lokálnym fenoménom u nás. Podľa aktuálnych informácií z Česka tam totiž majú rovnaký problém: v zúfalom stave je vyše 1...

Stovky českých mostov sú v havarijnom stave

Firmy už pred rokmi rozčúlili verejnosť, keď schvaľovali šéfom vysoké platy, hoci zisky klesali. V podobnom duchu je to teraz vo Forde, ktorého šéf Jim Hackett...

Šéf Fordu zarobil viac, i keď firma peniaze stratila

Rast cien ropy brzdia obavy zo stavu svetovej ekonomiky, čo nahráva do karát motoristom. Minimálne tým, že zdražovanie je zatiaľ len kozmetické.

Benzín a nafta: Ďalší vývoj je vo hviezdach
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×