Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Staršia šoférka si pomýlila plyn s brzdou

TOP VIDEO
Žena pri cúvaní z parkovacieho miesta narazila do kamióna, no rozhodla sa nevystúpiť a manéver zopakovala do opačnej strany.
13.12.2018 / Marek Pokrývka

Zámena pedálov pri vedení automobilu býva veľmi nebezpečná a spôsobila nejedno nešťastie. Pre nezainteresovaného človeka je občas naozaj ťažké pochopiť, ako si mohol daný vodič neuvedomiť svoju chybu. Na internete sa nedávno objavil extrémny príklad takéhoto incidentu. Odohral sa v americkom meste Youngstown a jeho hlavnou hrdinkou bola staršia šoférka.

Ťažká havária: Kamión po náraze vzbĺkol

Uvoľnené koleso spôsobilo veľkú kolíziu, ktorej následkom zahalili ťahač plamene. Účastníci incidentu môžu hovoriť o šťastí.

Žena za volantom sedanu Chevrolet Cobalt sa snaží vycúvať z parkovacieho miesta, no evidentne si nevšimne kamión stojaci na ceste vybavený palubnou kamerou. Do ťahača mierne narazí. Napriek tomu sa rozhodne nevystúpiť, posunie sa vpred a manéver zopakuje do opačnej strany. Následne začne na spiatočke zrýchľovať cez obrubník a trávu. Údajne si pomýlila plyn s brzdou, no celkom nepochopiteľne na to neprišla ani po 10 sekundách akcelerácie. Zastavila ju až kolízia so stĺpom.


Video
Najnovšie články
Ford očakáva v tomto roku stratu

Je známa vec, že vkus motoristov v jednotlivých krajinách sa líši. A dokonca aj v rámci kontinentov. Dokazuje to najnovšia analýza najpredávanejších modelov...

Bestsellery: Ktoré autá vládnu Európe a svetu?

Volkswagen plánuje elektrickú ofenzívu. Otázka znie, koľko nových elektromobilov z triedy malých áut vôbec predá, nakoľko cenou presiahnu súčasnú strednú...

Malé elektromobily VW budú stáť desiatky tisíc eur

Priaznivé vyhliadky svetovej ekonomiky a rokovania USA a Číny o ukončení obchodnej vojny vyvolávajú na trhoch optimizmus. Ten pochopiteľne zasiahol aj ceny...

Ceny palív: Na lacnejšie tankovanie zabudnite

WLTP negatívne ovplyvnilo predaj väčšiny európskych automobiliek. Jedným z mála koncernov, ktorý z tohto výpadkov profitoval, bol francúzsky PSA Peugeot...

Koncern PSA vlani predal rekordný počet áut

Japonci naznačujú konceptom QX Inspiration svoje ďalšie smerovanie. Dáva zbohom konvenčnému pohonu a zároveň víta futuristický dizajn.

Infiniti QX Inspiration: Snúbenie prístupov

Za problémy európskej dcéry Fordu podľa odborárov spôsobili vážne manažérske chyby, napríklad, vedenie nerozpoznalo dôležité trendy v preferenciách zákazníkov.

Problémy Fordu v Európe spôsobili manažérske chyby
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×