Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ťažká havária: Kamión po náraze vzbĺkol

TOP VIDEO
Uvoľnené koleso spôsobilo veľkú kolíziu, ktorej následkom zahalili ťahač plamene. Účastníci incidentu môžu hovoriť o šťastí.
1 príspevok 09.12.2018 / Marek Pokrývka

Obrovské výbuchy pri dopravných nehodách síce vyzerajú na striebornom plátne dramaticky, no v realite k nim často nedochádza. No nájdu sa aj výnimky. Jednu z nich ukazujú zábery, na ktorých je zachytená ťažká havária spred dvoch týždňov. Došlo k nej pri ruskom meste Voronež.

Toyota RAV4: Pri hasení vybuchla nádrž

Dvojica príslušníkov požiarneho zboru zažila pri bojom s horiacim SUV nečakanú situáciu, jedného na sekundu obklopila ohnivá guľa.

Vinníkom nehody bolo koleso, ktoré sa uvoľnilo z nákladného auta a narazilo do sedanu Ford Focus. Jeho vodič sa mu na poslednú chvíľu snažil uhnúť.  Kolízii však neušiel a po nej si to jeho vozidlo namierilo rovno do protiidúceho ťahača. Dvojica vozidiel sa tvrdo stretla. Kamión sa po náraze oprel o zvodidlá a následne vzbĺkol vinou výbuchu nádrže. Našťastie, obaja aktéri nehodu prežili.


Video
Najnovšie články
Košice pripravujú zmeny v parkovacej politike

Roadster disponuje pevnou skladacou strechou a osemvalcom naladeným na 600 koní. Stovku dá rovnako rýchlo ako kupé.

McLaren 600LT Spider stojí štvrť milióna

Jaguar Land Rover ani napriek úsporným opatreniam nedokáže dosiahnuť zisk a zápasí s prepadom predaja. Automobilka sa preto rozhodla zrušiť tisíce pracovných...

Jaguar Land Rover bude v Británii prepúšťať

Odborári v Audi Hungaria vyhlásili štrajkovú pohotovosť po tom, čo odmietli návrh vedenia na zvyšovanie platov a ďalšie bonusy. Vedenie predložilo novú ponuku,...

Zamestnanci Audi Hungaria sú pripravení štrajkovať

Nemecké automobilky pre prípad tvrdého brexitu predpovedajú obrovské straty pracovných miest v Európe aj Británii. Dôsledky však budú katastrofálne nielen...

Nemecké automobilky varujú pred tvrdým brexitom

Modernizácia bavorskej limuzíny prináša obrovské ľadvinky, ktoré sú terčom kritiky. Klebety o konci dvanásťvalcovej verzie sa nepotvrdili.

BMW radu 7: Inovovaný model prichádza

Futuristický štvordverový koncept má byť schopný jazdiť autonómne a poháňajú ho dva elektromotory s výkonom 490 koní.

Nissan IMs je vízia sedanu budúcnosti
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×