Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ťažká havária: Kamión po náraze vzbĺkol

TOP VIDEO
Uvoľnené koleso spôsobilo veľkú kolíziu, ktorej následkom zahalili ťahač plamene. Účastníci incidentu môžu hovoriť o šťastí.
1 príspevok 09.12.2018 / Marek Pokrývka

Obrovské výbuchy pri dopravných nehodách síce vyzerajú na striebornom plátne dramaticky, no v realite k nim často nedochádza. No nájdu sa aj výnimky. Jednu z nich ukazujú zábery, na ktorých je zachytená ťažká havária spred dvoch týždňov. Došlo k nej pri ruskom meste Voronež.

Toyota RAV4: Pri hasení vybuchla nádrž

Dvojica príslušníkov požiarneho zboru zažila pri bojom s horiacim SUV nečakanú situáciu, jedného na sekundu obklopila ohnivá guľa.

Vinníkom nehody bolo koleso, ktoré sa uvoľnilo z nákladného auta a narazilo do sedanu Ford Focus. Jeho vodič sa mu na poslednú chvíľu snažil uhnúť.  Kolízii však neušiel a po nej si to jeho vozidlo namierilo rovno do protiidúceho ťahača. Dvojica vozidiel sa tvrdo stretla. Kamión sa po náraze oprel o zvodidlá a následne vzbĺkol vinou výbuchu nádrže. Našťastie, obaja aktéri nehodu prežili.


Video
Najnovšie články
Ford očakáva v tomto roku stratu

Je známa vec, že vkus motoristov v jednotlivých krajinách sa líši. A dokonca aj v rámci kontinentov. Dokazuje to najnovšia analýza najpredávanejších modelov...

Bestsellery: Ktoré autá vládnu Európe a svetu?

Volkswagen plánuje elektrickú ofenzívu. Otázka znie, koľko nových elektromobilov z triedy malých áut vôbec predá, nakoľko cenou presiahnu súčasnú strednú...

Malé elektromobily VW budú stáť desiatky tisíc eur

Priaznivé vyhliadky svetovej ekonomiky a rokovania USA a Číny o ukončení obchodnej vojny vyvolávajú na trhoch optimizmus. Ten pochopiteľne zasiahol aj ceny...

Ceny palív: Na lacnejšie tankovanie zabudnite

WLTP negatívne ovplyvnilo predaj väčšiny európskych automobiliek. Jedným z mála koncernov, ktorý z tohto výpadkov profitoval, bol francúzsky PSA Peugeot...

Koncern PSA vlani predal rekordný počet áut

Japonci naznačujú konceptom QX Inspiration svoje ďalšie smerovanie. Dáva zbohom konvenčnému pohonu a zároveň víta futuristický dizajn.

Infiniti QX Inspiration: Snúbenie prístupov

Za problémy európskej dcéry Fordu podľa odborárov spôsobili vážne manažérske chyby, napríklad, vedenie nerozpoznalo dôležité trendy v preferenciách zákazníkov.

Problémy Fordu v Európe spôsobili manažérske chyby
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×