Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predbiehanie po krajnici rýchlo oľutoval

TOP VIDEO
Vodič staršej limuzíny Mercedes-Benz sa rozhodol obísť diaľničnú kolónu, v ktorej okrem iných ľudí čakal aj miestny šerif.
1 príspevok 04.12.2018 / Marek Pokrývka

Pri dopravných zápchach môžeme neraz vidieť šoférov, ktorí stojace či pomaly sa posúvajúce autá obiehajú cez odstavný pruh. Občas majú na to môžu mať vážny dôvod. Vo väčšine prípadov však ide o aroganciu, ktorej sa dopúšťajú najmä majitelia drahých áut. Tí predsa nemôžu čakať ako obyčajní ľudia... No takéto konanie sa nemusí vždy vyplatiť, čo ukazujú aj nasledujúce zábery.

Šťastie na priecestí: Vlaku sa vyhol o chlp

Kolízie vlakov s účastníkmi cestnej premávke sú bohužiaľ ešte stále bežné aj v dnešnej dobe. Tentokrát všetko dopadlo dobre, muž však mal k devastačným zraneniam poriadne blízko.

Video zachytené v okolí amerického mesta Houston ukazuje viaznucu dopravu na diaľničnom obchvate, ktorej sa nevyhol ani miestny šerif. Jeho prítomnosť však unikla vodičovi staršej triedy S. Ten sa rozhodol kolónu obísť a zvolil predbiehanie po krajnici. Manéver nepochybne rýchlo oľutoval, Mercedes-Benz totiž skončil odstavený policajným autom. Pokuta jeho šoféra asi neobišla.


Video
Najnovšie články
Nočná mora: Porucha kľukového hriadeľa

Škoda po úspešných mesiacoch zaznamenala v novembri pokles predaja. Dôvodom tohto vývoja je najmä nepriaznivá situácia na kľúčovom čínskom trhu.

Škoda predala v novembri menej áut

Vlajková loď americkej značky prešla drobným omladením a dostala športovo štylizovaný variant, ktorý sme si skúsili s naftovým motorom.

Test Grand Cherokee S: Hra na športovca

Slovensko dostane od Európskej investičnej banky úver vo výške niekoľkých stoviek miliónov eur na dopravné projekty.

Slovensko dostane úver na dopravné projekty

Slovenská vláda vydala nariadenie, ktorým sa zvyšujú sadzby mýta pre nákladné vozidlá. Dôvodom je tak ako po minulé roky úprava podľa vývoja inflácie.

Mýto pre nákladné vozidlá sa zvýši

Prednú časť finálnej japonskej novinky nachytali v prívese bez krycej plachty, potvrdzuje značnú vernosť tvarom päťročnej štúdie.

Toyota Supra ukázala svoju tvár predčasne

Bavor má decentne upravený zovňajšok, interiér s retro čalúnením a radový šesťvalec s výkonom 321 koní z modernejšieho modelu.

Vilner sa popýšil krásnym BMW M3 E30
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×