Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predbiehanie po krajnici rýchlo oľutoval

TOP VIDEO
Vodič staršej limuzíny Mercedes-Benz sa rozhodol obísť diaľničnú kolónu, v ktorej okrem iných ľudí čakal aj miestny šerif.
04.12.2018 / Marek Pokrývka

Pri dopravných zápchach môžeme neraz vidieť šoférov, ktorí stojace či pomaly sa posúvajúce autá obiehajú cez odstavný pruh. Občas majú na to môžu mať vážny dôvod. Vo väčšine prípadov však ide o aroganciu, ktorej sa dopúšťajú najmä majitelia drahých áut. Tí predsa nemôžu čakať ako obyčajní ľudia... No takéto konanie sa nemusí vždy vyplatiť, čo ukazujú aj nasledujúce zábery.

Šťastie na priecestí: Vlaku sa vyhol o chlp

Kolízie vlakov s účastníkmi cestnej premávke sú bohužiaľ ešte stále bežné aj v dnešnej dobe. Tentokrát všetko dopadlo dobre, muž však mal k devastačným zraneniam poriadne blízko.

Video zachytené v okolí amerického mesta Houston ukazuje viaznucu dopravu na diaľničnom obchvate, ktorej sa nevyhol ani miestny šerif. Jeho prítomnosť však unikla vodičovi staršej triedy S. Ten sa rozhodol kolónu obísť a zvolil predbiehanie po krajnici. Manéver nepochybne rýchlo oľutoval, Mercedes-Benz totiž skončil odstavený policajným autom. Pokuta jeho šoféra asi neobišla.


Video
Najnovšie články
Malý elektromobil Honda ukázal interiér

Na ženevskom výstavisku ukáže Ingolstadt koncept, z ktorého má na prelome rokov 2020 a 2021 vzniknúť sériový produkt.

Audi Q4: Predobrazom bude štúdia e-tron

Nový mikrohybridný motor z rodiny Ingenium má šesť valcov v rade, dvojkomorové turbodúchadlo, elektrický kompresor a výkon 400 koní.

Range Rover Sport HST má prelomový motor

Strieborný roadster z roku 1958 prešiel veľkou renováciou, zahŕňala aj veľkú prestavbu pre jeho doterajšieho britského vlastníka.

Na predaj bude výnimočné Porsche 356 A

Spoločnosť Fiat Chrysler Automobiles zaznamenala pokles predaja o 14,9 %, Fordu klesol predaj áut o 6,6 % a spoločnosti Volkswagen o 6,4 %

Predaj áut v EÚ klesol v januári takmer o 5 %

Angličan dostal vyladenú verziu dvanásťvalca s výkonom 635 koní, upravený bodykit i podvozok. Lambo pokoril len v jednej disciplíne a veľmi tesne.

Najrýchlejším SUV sveta je opäť Bentagya

Dnes, 15. februára, je prvý deň, keď sa v Bratislave uzatvoria najdôležitejšie dopravné ťahy. Ako je však možné, že k tomu vôbec došlo? Miestami zostáva...

Náš názor: Deň, keď sa Bratislava zastavila
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×