Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predbiehanie po krajnici rýchlo oľutoval

TOP VIDEO
Vodič staršej limuzíny Mercedes-Benz sa rozhodol obísť diaľničnú kolónu, v ktorej okrem iných ľudí čakal aj miestny šerif.
1 príspevok 04.12.2018 / Marek Pokrývka

Pri dopravných zápchach môžeme neraz vidieť šoférov, ktorí stojace či pomaly sa posúvajúce autá obiehajú cez odstavný pruh. Občas majú na to môžu mať vážny dôvod. Vo väčšine prípadov však ide o aroganciu, ktorej sa dopúšťajú najmä majitelia drahých áut. Tí predsa nemôžu čakať ako obyčajní ľudia... No takéto konanie sa nemusí vždy vyplatiť, čo ukazujú aj nasledujúce zábery.

Šťastie na priecestí: Vlaku sa vyhol o chlp

Kolízie vlakov s účastníkmi cestnej premávke sú bohužiaľ ešte stále bežné aj v dnešnej dobe. Tentokrát všetko dopadlo dobre, muž však mal k devastačným zraneniam poriadne blízko.

Video zachytené v okolí amerického mesta Houston ukazuje viaznucu dopravu na diaľničnom obchvate, ktorej sa nevyhol ani miestny šerif. Jeho prítomnosť však unikla vodičovi staršej triedy S. Ten sa rozhodol kolónu obísť a zvolil predbiehanie po krajnici. Manéver nepochybne rýchlo oľutoval, Mercedes-Benz totiž skončil odstavený policajným autom. Pokuta jeho šoféra asi neobišla.


Video
Najnovšie články
Nemecké automobilky varujú pred tvrdým brexitom

Modernizácia bavorskej limuzíny prináša obrovské ľadvinky, ktoré sú terčom kritiky. Klebety o konci dvanásťvalcovej verzie sa nepotvrdili.

BMW radu 7: Inovovaný model prichádza

Futuristický štvordverový koncept má byť schopný jazdiť autonómne a poháňajú ho dva elektromotory s výkonom 490 koní.

Nissan IMs je vízia sedanu budúcnosti

Slovenský štátny rozpočet si vlani na mýtnom pre kamióny prilepšil o 213 miliónov eur. Najväčší podiel mali 12-tonové kamióny a vozidlá zo zahraničia.

Vlani sa u nás vybralo na mýtnom 213 miliónov eur

Spomedzi všetkých inzerovaných ojazdených vozidiel na Slovensku až tretinu tvorili autá zo zahraničia. Tie však prinášajú najväčšie riziká, najmä z hľadiska...

Tretina inzerovaných jazdeniek bola z dovozu

Už predstavené modely Seat Arona a Volkswagen T-Cross doplní český príbuzný, ktorý bude dizajnovo vychádzať zo štúdie Vision X.

Škoda avizuje malé SUV: Môže prekvapiť?

Japonec dostal okrem osvieženého dizajnu mierne vyšší výkon, vo verzii Track Edition disponuje množstvom karbónových dielcov i titánovým výfukom.

Lexus RC F sa vracia: Má aj okruhový balík
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×