Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predbiehanie po krajnici rýchlo oľutoval

TOP VIDEO
Vodič staršej limuzíny Mercedes-Benz sa rozhodol obísť diaľničnú kolónu, v ktorej okrem iných ľudí čakal aj miestny šerif.
1 príspevok 04.12.2018 / Marek Pokrývka

Pri dopravných zápchach môžeme neraz vidieť šoférov, ktorí stojace či pomaly sa posúvajúce autá obiehajú cez odstavný pruh. Občas majú na to môžu mať vážny dôvod. Vo väčšine prípadov však ide o aroganciu, ktorej sa dopúšťajú najmä majitelia drahých áut. Tí predsa nemôžu čakať ako obyčajní ľudia... No takéto konanie sa nemusí vždy vyplatiť, čo ukazujú aj nasledujúce zábery.

Šťastie na priecestí: Vlaku sa vyhol o chlp

Kolízie vlakov s účastníkmi cestnej premávke sú bohužiaľ ešte stále bežné aj v dnešnej dobe. Tentokrát všetko dopadlo dobre, muž však mal k devastačným zraneniam poriadne blízko.

Video zachytené v okolí amerického mesta Houston ukazuje viaznucu dopravu na diaľničnom obchvate, ktorej sa nevyhol ani miestny šerif. Jeho prítomnosť však unikla vodičovi staršej triedy S. Ten sa rozhodol kolónu obísť a zvolil predbiehanie po krajnici. Manéver nepochybne rýchlo oľutoval, Mercedes-Benz totiž skončil odstavený policajným autom. Pokuta jeho šoféra asi neobišla.


Video
Najnovšie články
Porsche Cayenne Coupé: Ďalšia „imidžovka“ z BA

BMW po sklamaní z vlaňajších ziskov pozerá na tento rok pesimisticky. Bez ohľadu na brexit očakáva výrazne slabšie výsledky a začína uťahovať opasok.

BMW je nespokojné, tento rok vidí v čiernych farbách

Stávka na segment SUV v podobe modelov Kodiaq a Karoq sa Škode zjavne oplatila. Obidve autá totiž výrazne ťahajú predaj, vďaka ktorému Škoda dosiahla rekordné...

Škoda vlani s rekordnými tržbami, no nižším ziskom

Na novembrovom autosalóne v LA predvedie mníchovská značka nového člena radu 2, ktorý bude postavený na architektúre UKL.

BMW chystá premiéru malého Gran Coupé

Dvojica britských vozidiel prichádza s rovnakým srdcom, aké má aj SUV Bentayga. Osemvalec dosahuje výkon 550 koní.

Bentley Continental: Návrat modelov V8

Upravené vozidlo má výkon 375 kW (510 k), znížený podvozok, 21-palcové kolesá a bodykit s množstvom karbónových prvkov.

ABT RS5-R Sportback: Vzniknúť má 50 áut

Nemecký výrobca avizuje premiéru zmodernizovaného SUV-kupé, ktoré bude vo veľkej miere kopírovať svojho súrodenca.

Mercedes čoskoro omladí aj GLC Coupé
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×