Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Porsche 911 (992) už prišlo o strechu

Fotky nového kupé si vzal do parády grafik, ktorý z nich vytvoril vizualizácie kabrioletu. Na jeho premiéru asi nebudeme dlho čakať.
2 02.12.2018 / Marek Pokrývka

Medzi najočakávanejšie premiéry tohtoročného veľtrhu v Los Angeles možno jednoznačne zaradiť Porsche 911 (992). Na americkom výstavisku sa predviedla v poradí ôsma generácia nestarnúcej ikony športových áut, ktorá pokračuje cestou postupnej evolúcie. Debut absolvovala s karosériou kupé. Je však absolútne jasné, že časom sa dočkáme aj otvoreného modelu.

Takto nejako bude vyzerať otvorená verzie novej deväťstojedenástky 2 fotografie v galérii Takto nejako bude vyzerať otvorená verzie novej deväťstojedenástky Zdroj: Nikita Aksyonov

Nové vydanie legendy už medzičasom prišlo o strechu v digitálnej sfére. Oficiálnych fotografií sa chytil grafik Nikita Aksyonov. Na jeho pomery bola tvorba vizualizácii „brnkačka“, odstránenie pevného plechu a jeho nahradenie zloženým textilným zvrškom patrí k jednoduchším úkonom. Výsledok pôsobí podľa predpokladov už tradične dobre.

Porsche 911: Evolučná teória v praxi

Na svete je ôsma generácia ikonického vozidla, ktoré prešlo množstvom drobných zmien. V uvádzacej verzii má 450 koní.

Dielo virtuálneho úpravcu je s veľkou pravdepodobnosťou veľmi blízko toho, ako bude nové Porsche 911 vo verzii kabriolet skutočne vyzerať. Nad dátumom premiéry zatiaľ visí otáznik. Zákulisné informácie hovorili dávnejšie o spoločnom debute s kupé, ten sa však nakoniec nekonal. Odhalenie otvoreného variantu preto očakávame v Detroite alebo v Ženeve.


Video
Najnovšie články
Hyundai Ioniq podstúpil plastickú operáciu

Už onedlho sa začnú najrozsiahlejšie dopravné obmedzenia v histórii Bratislavy. Pri riadení dopravy bude uprednostňovaná MHD, primátor Matúš Vallo preto...

Vallo: Vodiči nechajte autá doma, použite MHD

Obchodníci sa neraz predháňajú v ponuke zaujímavých „vychytávok“, ktoré by mali v zime uľahčiť život motoristu. Niektoré môžu byť užitočné, iné z vás len...

Zimné príslušenstvo: Čo sa oplatí a čo určite nie?

Nemecko nastúpilo na cestu rozvoja elektromobility a postupne rozširuje sieť nabíjacích staníc. Zatiaľ najviac ich má Hamburg.

Najviac nabíjačiek v Nemecku má Hamburg

Americký úpravca dal elektrickému SUV široký bodykit z uhlíkových vlákien a kompletne prečalúnil jeho interiér.

T Sportline Model X: Karbón a oranžová

Volkswagen plánuje nástupcu aktuálneho Golfu ukázať už o niekoľko mesiacov, online svet však už jeho podobu pozná. Po starších videách sa teraz na internete...

Dizajn ôsmeho Golfu prezrádzajú nové fotky

Z hľadiska dizajnu neprešlo vozidlo žiadnymi väčšími úpravami, vyhol sa im aj interiér. Pod kapotou sa objavil vylepšený automat i dvojlitrový turbodiesel.

Mondeo: Po facelifte aj hybridné kombi
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×