Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Unikátny Huracán: Zábery aj pri 300 km/h

TOP VIDEO
Autá sú neoddeliteľnou súčasťou filmového priemyslu, tvorcom však neslúžia len ako hlavné hviezdy snímok, ale i pracovné nástroje. Do tejto partie práve pribudol exkluzívny kúsok.
2 príspevky 12.11.2018 / Filip Kadlečík

Pri výrobe tohto Lamborghini Huracán s prívlastkom LP610-4 by v Sant'Agata Bolognese dokázal len málokto odhadnúť, aký ho postihne osud. Superšport sa pod rukami odborníkov z firmy Incline Dynamic Outlet zmenil na najrýchlejšiu pojazdnú kameru sveta. Jeho vidlicový desaťvalec ladený na 449 kW (610 k) roztáča všetky štyri kolesá a i po veľkej úprave je stále schopný auto rozbehnúť na viac než 300 km/h.

Pápež dostal do daru Lamborghini Huracán

František podpísal a požehnal špeciálne talianske kupé, no darovaný superšport nechce. Plánuje ho vydražiť pre dobročinné účely.

Samotné Lamborghini cenovkou presiahne 200 000 eur, technika, ktorá je na ňom nainštalovaná, však stojí ešte viac. Gyroskop tu v piatich osiach stabilizuje kameru ovládanú zo sedadla spolujazdca, stáva sa tak dokonalým nástrojom na nakrúcanie akčných scén. Technologicky vyspelá konštrukcia stojí viac než 500 000 eur, dá sa však predpokladať, že jej majitelia si na počiatočnú investíciu rýchlo zarobia späť. HuraCAM, ako Lambo nazývajú tvorcovia, totiž dnes vo svete nemá konkurenciu.


Video
Najnovšie články
BMW je nespokojné, tento rok vidí v čiernych farbách

Stávka na segment SUV v podobe modelov Kodiaq a Karoq sa Škode zjavne oplatila. Obidve autá totiž výrazne ťahajú predaj, vďaka ktorému Škoda dosiahla rekordné...

Škoda vlani s rekordnými tržbami, no nižším ziskom

Na novembrovom autosalóne v LA predvedie mníchovská značka nového člena radu 2, ktorý bude postavený na architektúre UKL.

BMW chystá premiéru malého Gran Coupé

To, že človek je tvor omylný, je viac ako jasné. Rovnaké pravidlo platí aj pre vodičov, ktorí sa dopúšťajú mnohých chýb. Mnohé z nich sú však zbytočné...

Hnevá to všetkých: Časté chyby našich vodičov

Dvojica britských vozidiel prichádza s rovnakým srdcom, aké má aj SUV Bentayga. Osemvalec dosahuje výkon 550 koní.

Bentley Continental: Návrat modelov V8

Upravené vozidlo má výkon 375 kW (510 k), znížený podvozok, 21-palcové kolesá a bodykit s množstvom karbónových prvkov.

ABT RS5-R Sportback: Vzniknúť má 50 áut

Nemecký výrobca avizuje premiéru zmodernizovaného SUV-kupé, ktoré bude vo veľkej miere kopírovať svojho súrodenca.

Mercedes čoskoro omladí aj GLC Coupé
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×