Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Unikátny Huracán: Zábery aj pri 300 km/h

TOP VIDEO
Autá sú neoddeliteľnou súčasťou filmového priemyslu, tvorcom však neslúžia len ako hlavné hviezdy snímok, ale i pracovné nástroje. Do tejto partie práve pribudol exkluzívny kúsok.
2 príspevky 12.11.2018 / Filip Kadlečík

Pri výrobe tohto Lamborghini Huracán s prívlastkom LP610-4 by v Sant'Agata Bolognese dokázal len málokto odhadnúť, aký ho postihne osud. Superšport sa pod rukami odborníkov z firmy Incline Dynamic Outlet zmenil na najrýchlejšiu pojazdnú kameru sveta. Jeho vidlicový desaťvalec ladený na 449 kW (610 k) roztáča všetky štyri kolesá a i po veľkej úprave je stále schopný auto rozbehnúť na viac než 300 km/h.

Pápež dostal do daru Lamborghini Huracán

František podpísal a požehnal špeciálne talianske kupé, no darovaný superšport nechce. Plánuje ho vydražiť pre dobročinné účely.

Samotné Lamborghini cenovkou presiahne 200 000 eur, technika, ktorá je na ňom nainštalovaná, však stojí ešte viac. Gyroskop tu v piatich osiach stabilizuje kameru ovládanú zo sedadla spolujazdca, stáva sa tak dokonalým nástrojom na nakrúcanie akčných scén. Technologicky vyspelá konštrukcia stojí viac než 500 000 eur, dá sa však predpokladať, že jej majitelia si na počiatočnú investíciu rýchlo zarobia späť. HuraCAM, ako Lambo nazývajú tvorcovia, totiž dnes vo svete nemá konkurenciu.


Video
Najnovšie články
Atlas Cross Sport odfotený v sériovej verzii

Volkswagen má za sebou ďalší slabý mesiac, tentokrát však bol hlavnou príčinou pokles dopytu v Číne. Zlý výsledok v rámci koncernu zaznamenalo aj Audi.

Predaj vozidiel VW sa v novembri znížil

Madrid neustále bojuje so znečistením ovzdušia. Kým v prvej fáze programu radnica uzatvorila historické centrum mesta, v druhej fáze dočasne zakázala vjazd...

Madrid sprísnil zákazy vjazdu

V čase, keď sa vo Francúzsku rozhoreli protesty tzv. žltých viest, prichádza správa, že Ford zatvorí svoju fabriku na výrobu prevodoviek. Strata pracovných...

Ford zatvorí svoju francúzsku fabriku

Nemecký gigant ponúkol zákazníkom tisíce áut, ktoré mali skončiť v šrote. Riaditeľ spoločnosti má o probléme vedieť od roku 2016.

Ďalší škandál VW: Predával aj prototypy

Aston Martin sa pochválil novým dvanásťvalcom, ktorý využíva technológie F1 a bude schopný točiť do 11 100 ot./min.

Valkyrie: Motor bude mať vyše 1 000 koní

Škoda po úspešných mesiacoch zaznamenala v novembri pokles predaja. Dôvodom tohto vývoja je najmä nepriaznivá situácia na kľúčovom čínskom trhu.

Škoda predala v novembri menej áut
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×