Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Unikátny Huracán: Zábery aj pri 300 km/h

TOP VIDEO
Autá sú neoddeliteľnou súčasťou filmového priemyslu, tvorcom však neslúžia len ako hlavné hviezdy snímok, ale i pracovné nástroje. Do tejto partie práve pribudol exkluzívny kúsok.
2 príspevky 12.11.2018 / Filip Kadlečík

Pri výrobe tohto Lamborghini Huracán s prívlastkom LP610-4 by v Sant'Agata Bolognese dokázal len málokto odhadnúť, aký ho postihne osud. Superšport sa pod rukami odborníkov z firmy Incline Dynamic Outlet zmenil na najrýchlejšiu pojazdnú kameru sveta. Jeho vidlicový desaťvalec ladený na 449 kW (610 k) roztáča všetky štyri kolesá a i po veľkej úprave je stále schopný auto rozbehnúť na viac než 300 km/h.

Pápež dostal do daru Lamborghini Huracán

František podpísal a požehnal špeciálne talianske kupé, no darovaný superšport nechce. Plánuje ho vydražiť pre dobročinné účely.

Samotné Lamborghini cenovkou presiahne 200 000 eur, technika, ktorá je na ňom nainštalovaná, však stojí ešte viac. Gyroskop tu v piatich osiach stabilizuje kameru ovládanú zo sedadla spolujazdca, stáva sa tak dokonalým nástrojom na nakrúcanie akčných scén. Technologicky vyspelá konštrukcia stojí viac než 500 000 eur, dá sa však predpokladať, že jej majitelia si na počiatočnú investíciu rýchlo zarobia späť. HuraCAM, ako Lambo nazývajú tvorcovia, totiž dnes vo svete nemá konkurenciu.


Video
Najnovšie články
Diaľnica medzi BA a TT má byť rozšírená v roku 2028

Partnerstvo s Volvom a Daimlerom sa čínskej automobilke Geely zjavne vypláca, aj vďaka nemu vlani zarobila oveľa viac.

Čínskemu Geely sa vlani darilo, zarobil viac

Čínsky elektrický sedan má výkon 163 koní a vyberať si pri ňom možno z dvoch akumulátorov. Ten väčší ponúkne dojazd 500 kilometrov.

Geely GE11: Pôjde o prelomový model?

Modernizácia kompaktného SUV-kupé prináša najmä upravenú prednú časť, no dotkla sa aj zadku, interiéru či ponuky motorov.

Mercedes GLC Coupé: Ide po stopách brata

General Motors napokon ustúpil Donalda Trumpa a na rozdiel od predchádzajúcich plánov mieni investovať aj v USA do vývoja elektromobilu.

GM ustúpil tlaku, mieni investovať aj v USA

Slovenský Volkswagen sa rozhodol vypomôcť maďarským kolegom v Audi Hungaria, kam poslal vyše stovku ľudí. Tí však zostávajú zamestnanci VW Slovakia so všetkými...

VW Slovakia vyslal časť zamestnancov do Maďarska

Madrid sa stal ukážkou, ktorá ženie vodu na mlyn mestám zvažujúcim zákaz vjazdu vozidiel do kritických oblastí. Španieli však z centra vykázali komplet všetky...

Keď Madrid vykázal autá z centra, emisie klesli o 38 %
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×