Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dodge Challenger Hellcat: Santove pekelné sane

TOP VIDEO
Automobilka Dodge ukázala v reklame Santov nový záprah. Červený Dodge Challenger Hellcat roznesie darčeky rýchlosťou až 326 km/h.
1 10.11.2018 / Redakcia AUTO BILD

Príchod Vianoc už každoročne zvestujú reklamy najmä v televízii. Za veľkou mlákou sa v jednej z nich rozhodla automobilka Dodge, že dodá Santa Clausovi nové sane v podobe upraveného Hellcatu. Ich celý názov je 2019 Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye a pochváliť sa môžu vyše osemsto koňmi, alebo v tomto prípade skôr sobmi. Osemvalcový agregát s objemom 6,2 litra vystrelí darčekový expres na stovku za 3,4 sekundy a tachometer sa zastaví až na 326 km/h.

Dodge Challenger Hellcat čakajú zmeny

Na príchod omladeného svalovca upozorňuje výrobca dvojicou fotiek, ktoré zachytávajú donedávna najvýkonnejšiu verziu.

Roznášanie darčekov by tak malo tentokrát prebehnúť v rekordnom čase. Postará sa o to svalnatý Santa, ktorého si zahral bývalý wrestler menom Bill Goldberg. Vylepšenie saní zabezpečili v dielni škriatkovia, pričom Dodge odprezentoval aj svojich ďalších zástupcov – Charger a Durango. Prijali by ste aj vy takýto záprah pre doručovanie darčekov?


Video
Najnovšie články
Žilinský kraj chystá opravu ciest a mostov

Britská firma komplexne zreštaurovala kupé z roku 1953, len práce na jeho karosérii trvali vyše 1 200 hodín. Teraz si veterána možno kúpiť.

Na predaj je bezchybná Lancia Aurelia

Na záberoch zachytených v továrni môžeme vidieť viaceré detaily, okrem toho potvrdzujú prípravu drsnejšieho vyhotovenia Competition.

Silné BMW X5 M na prvých fotografiách

Model ŠKODA 1000 MB patrí k míľnikom v takmer 124-ročnej histórii mladoboleslavskej automobilky. Progresívne riešený automobil vznikal špičkovými technológiami...

Legendárny model škodovky oslavuje 55. výročie

Vo vyše trojročnom procese padlo rozhodnutie. Pekinský justičný orgán sa priklonil na stranu zahraničnej firmy, Landwind X7 má skončiť.

Prelomový verdikt súdu: Stop pre čínsky Evoque

Väčšinu stavebných prác v súvislosti s obchádzkovými trasami bude podľa NDS robiť koncesionár v rámci výstavby križovatky D4/D1. Obchádzkové trasy budú tvoriť...

Diaľnica medzi BA a TT má byť rozšírená v roku 2028

Partnerstvo s Volvom a Daimlerom sa čínskej automobilke Geely zjavne vypláca, aj vďaka nemu vlani zarobila oveľa viac.

Čínskemu Geely sa vlani darilo, zarobil viac
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×