Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kamión narazil do odpojeného vozíka

TOP VIDEO
Počas jazdy na nemeckej Autobahn stratil Volkswagen Touareg svoje bezmotorové prívesné vozidlo, šofér ťahača za ním nestačil reagovať.
2 príspevky 06.11.2018 / Marek Pokrývka

Správne pripevnenie a zabezpečenie prívesu netreba v žiadnom prípade podceňovať. Nezáleží pritom na rýchlosti či dĺžke jazdy, uvoľnenie neriadenej masy železa môže mať veľmi nepríjemné následky. A najhoršie môžu byť na diaľnici. Do budúcna si to snáď zapamätá aj vodič VW Touareg z nasledujúceho videa, ktorý nepriamo spôsobil vážnu nehodu.

Nová šoférka vyčíňala: Trafila tri autá i múr

Číňanka vytlačila jedno vozidlo z jeho parkovacie miesta, buchla dve susediace a tehlový múr bol čerešničkou na torte.

Pri nedávnej jazde po nemeckej Autobahn sa vodičovi SUV bezmotorové vozidlo odpojilo a keďže nebolo zabezpečené reťazou, vytvorilo v premávke nečakanú prekážku. Šofér ťahača idúceho za Volkswagenom na ňu nestihol zareagovať. Napriek svojej snahe do odpojeného vozíka narazil a vyletel mimo cesty. Našťastie, kamión zostal na kolesách. Ak by sa prevrátil, škody mohli byť ešte väčšie.


Video
Najnovšie články
Nemecké automobilky varujú pred tvrdým brexitom

Modernizácia bavorskej limuzíny prináša obrovské ľadvinky, ktoré sú terčom kritiky. Klebety o konci dvanásťvalcovej verzie sa nepotvrdili.

BMW radu 7: Inovovaný model prichádza

Futuristický štvordverový koncept má byť schopný jazdiť autonómne a poháňajú ho dva elektromotory s výkonom 490 koní.

Nissan IMs je vízia sedanu budúcnosti

Slovenský štátny rozpočet si vlani na mýtnom pre kamióny prilepšil o 213 miliónov eur. Najväčší podiel mali 12-tonové kamióny a vozidlá zo zahraničia.

Vlani sa u nás vybralo na mýtnom 213 miliónov eur

Spomedzi všetkých inzerovaných ojazdených vozidiel na Slovensku až tretinu tvorili autá zo zahraničia. Tie však prinášajú najväčšie riziká, najmä z hľadiska...

Tretina inzerovaných jazdeniek bola z dovozu

Už predstavené modely Seat Arona a Volkswagen T-Cross doplní český príbuzný, ktorý bude dizajnovo vychádzať zo štúdie Vision X.

Škoda avizuje malé SUV: Môže prekvapiť?

Japonec dostal okrem osvieženého dizajnu mierne vyšší výkon, vo verzii Track Edition disponuje množstvom karbónových dielcov i titánovým výfukom.

Lexus RC F sa vracia: Má aj okruhový balík
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×