Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kamión narazil do odpojeného vozíka

TOP VIDEO
Počas jazdy na nemeckej Autobahn stratil Volkswagen Touareg svoje bezmotorové prívesné vozidlo, šofér ťahača za ním nestačil reagovať.
2 príspevky 06.11.2018 / Marek Pokrývka

Správne pripevnenie a zabezpečenie prívesu netreba v žiadnom prípade podceňovať. Nezáleží pritom na rýchlosti či dĺžke jazdy, uvoľnenie neriadenej masy železa môže mať veľmi nepríjemné následky. A najhoršie môžu byť na diaľnici. Do budúcna si to snáď zapamätá aj vodič VW Touareg z nasledujúceho videa, ktorý nepriamo spôsobil vážnu nehodu.

Nová šoférka vyčíňala: Trafila tri autá i múr

Číňanka vytlačila jedno vozidlo z jeho parkovacie miesta, buchla dve susediace a tehlový múr bol čerešničkou na torte.

Pri nedávnej jazde po nemeckej Autobahn sa vodičovi SUV bezmotorové vozidlo odpojilo a keďže nebolo zabezpečené reťazou, vytvorilo v premávke nečakanú prekážku. Šofér ťahača idúceho za Volkswagenom na ňu nestihol zareagovať. Napriek svojej snahe do odpojeného vozíka narazil a vyletel mimo cesty. Našťastie, kamión zostal na kolesách. Ak by sa prevrátil, škody mohli byť ešte väčšie.


Video
Najnovšie články
NDS vyhlásila súťaž na D3 na Kysuciach

Výzvy Donalda Trumpa k ďalšiemu zvyšovaniu ťažby ropy nahrávajú do karát aj našim motoristom. V predvianočnom období určite pomôže každé ušetrené euro...

Benzín a ropa: Do konca roka už len lacnejšie?

Automobilky pred septembrovým zavedením WLTP zaplavili trh zľavnenými modelmi, preto predaj v Európe stanuje. Najväčší prepad zaznamenali značky koncernu...

Výrazné zľavy pred WLTP viedli k poklesu predaja

Hrozba ciel na európske autá zo strany USA pretrváva. EÚ sa však nebude nečinne prizerať a je pripravená vrátiť úder.

EÚ je pripravená vrátiť úder

Tesla začne predávať svoj Model 3 v Európy budúci rok a prispôsobí ho európskym požiadavkám, najmä v súvislosti s nabíjaním.

Model 3 sa začne v Európe predávať budúci rok

Nitra tento mesiac spúšťa prvú etapu pilotného projektu, ktorý obyvateľom a návštevníkom uľahčí parkovanie v centre mesta. Umožní to systém ParkDots.

V Nitre uľahčuje parkovanie systém ParkDots

KLEBETY TÝŽDŇA Bentley pripravuje elektromobil, BMW M3 sa možno dočká kombi verzie a príťažlivá Mazda3 zvestuje budúcnosť pod kapotou.

Revolučná Mazda3 a Amarok na báze Fordu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×