Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kamión narazil do odpojeného vozíka

TOP VIDEO
Počas jazdy na nemeckej Autobahn stratil Volkswagen Touareg svoje bezmotorové prívesné vozidlo, šofér ťahača za ním nestačil reagovať.
2 príspevky 06.11.2018 / Marek Pokrývka

Správne pripevnenie a zabezpečenie prívesu netreba v žiadnom prípade podceňovať. Nezáleží pritom na rýchlosti či dĺžke jazdy, uvoľnenie neriadenej masy železa môže mať veľmi nepríjemné následky. A najhoršie môžu byť na diaľnici. Do budúcna si to snáď zapamätá aj vodič VW Touareg z nasledujúceho videa, ktorý nepriamo spôsobil vážnu nehodu.

Nová šoférka vyčíňala: Trafila tri autá i múr

Číňanka vytlačila jedno vozidlo z jeho parkovacie miesta, buchla dve susediace a tehlový múr bol čerešničkou na torte.

Pri nedávnej jazde po nemeckej Autobahn sa vodičovi SUV bezmotorové vozidlo odpojilo a keďže nebolo zabezpečené reťazou, vytvorilo v premávke nečakanú prekážku. Šofér ťahača idúceho za Volkswagenom na ňu nestihol zareagovať. Napriek svojej snahe do odpojeného vozíka narazil a vyletel mimo cesty. Našťastie, kamión zostal na kolesách. Ak by sa prevrátil, škody mohli byť ešte väčšie.


Video
Najnovšie články
Dolný Kubín finišuje s opravou dôležitej križovatky

Americký tuner StreetFighter LA transplantoval srdce klasickej 911-tke. Stádo takmer šesťsto koní upraveného Porsche 911 E-RWB poháňa výhradne elektrina.

Porsche 911 E-RWB: Pouličný bitkár v bielom

Po boku hatchbacku novej Mazdy3 sa predstaví aj sedan. Už koncom novembra sa na autosalóne v Los Angeles dozvieme ďalšie detaily.

Mazda3: Nové zábery odhaľujú aj sedan

Volkswagen sa pripravuje na výrobu 50 miliónov elektromobilov a zaobstaranie batérií. Na tento účel vyčlenil niekoľko desiatok miliárd eur.

VW chce vyrobiť 50 miliónov elektromobilov

Európska únia sa zatiaľ vyhla americkým clám na dovoz áut zo zahraničia, to však podľa predsedu Európskej komisie Jeana-Clauda Junckera môže trvať len do konca...

Juncker: Prímerie medzi USA a EÚ ohľadne áut je krehké

Facelift už bol na spadnutie, o nástupcovi Mitsubishi L200 sa šepkalo niekoľko mesiacov. Pick-up nakoniec dostal modernú prednú časť i vylepšenú samočinnú...

Mitsubishi L200: Radikálna zmena imidžu

Americký výrobca elektromobilov Tesla má na burze prvýkrát vyššiu hodnotu než BMW. Už len Daimler, Toyota a VW majú v súčasnosti väčšiu trhovú kapitalizáciu.

Tesla má vyššiu trhovú hodnotu než BMW
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×