Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Fraška: Policajti z BB spali v aute počas služby

FOTO
V práci má každý horší i lepší deň. Títo policajti si pred pár dňami zažili jeden z najhorších. Teraz sa na nich baví celé Slovensko - na Facebooku sa totiž objavila fotka, ktorá ich zachytáva pri spokojnom spánku v službe.
4 17 príspevkov 04.11.2018 / Filip Kadlečík

Polícia u nás dlhodobo nemala úplne najlepší imidž. Zlepšenie komunikácie či prezentované výsledky pri vyšetrovaní vraždy Martiny Kušnírovej a Jána Kuciaka však jej meno napravili. Teraz však dostáva vylepšená povesť ďalšiu trhlinu, nie však z kruhov štátneho policajného zboru. O škandál sa postarala dvojica príslušníkov obecnej polície z Banskej Bystrice.

Policajti si v aute zdriemli počas služby 4 fotografie v galérii Policajti si v aute zdriemli počas služby Zdroj: Facebook/Banská Bystrica - kam mieriš?

Fotografie na Facebook pridala Lucia, konkrétne do skupiny “Banská Bystrica - kam mieriš?”. Snímky zachytávajú dvojicu mestských policajtov, ktorí počas služby spia v služobnom aute. Podľa mnohých komentujúcich nejde o nič prekvapivé, vraj “majú ešte pár miest, kam si chodia dávať dobrú noc”.

Je zjavné, že príslušníci museli spať hlboko, nezobudila ich totiž ani Lucia, ktorá ich odfotila niekoľkokrát a z viacerých uhlov. Spánok uniformovaných zamestnancov mesta síce na internete zožal úspech a množstvo ľudí pobavil, v skutočnosti by nám však z neho malo byť skôr do plaču.

Polícia zastavila bežné auto, vnútri bolo 18 ľudí

Keď policajti Dominikánskej republiky zastavili obyčajné auto, nečakali, že sa stanú svedkami scény, ktorá pripomína nelegálne prevážanie osôb. Z nenápadného sedanu postupne vyliezlo až 18 pasažierov.

Každému sa môže stať, že práve v práci nemá svoj deň, toto je však cez čiaru. Na platy obecnej polície prispievajú občania, ktorí teraz môžu sami vyhodnotiť, či si ich peniaze zaslúžia. Server Aktuality.sk informuje o tom, že samospráva Banskej Bystrice už vzniknutú situáciu rieši. Podľa hovorkyne mesta budú dotknutým zamestnancom odobraté osobné príplatky i navrhované koncoročné odmeny.


Video
Najnovšie články
Citroën C5 Aircross: Vieme slovenské ceny

Elon Musk je známy svojimi odvážnymi vyjadreniami, ktoré často šokujú celý svet. Podobné sa mu podarilo aj tentokrát, americký vizionár najnovšie tvrdí,...

Elon Musk opäť šokuje: Lietajúci športiak Tesly?

Obe hybridné verzie prichádzajú s prepracovanými nárazníkmi či svetlami, v interiéri sa objavil väčší displej a dotykový panel klimatizácie.

Hyundai Ioniq podstúpil plastickú operáciu

Už onedlho sa začnú najrozsiahlejšie dopravné obmedzenia v histórii Bratislavy. Pri riadení dopravy bude uprednostňovaná MHD, primátor Matúš Vallo preto...

Vallo: Vodiči nechajte autá doma, použite MHD

Obchodníci sa neraz predháňajú v ponuke zaujímavých „vychytávok“, ktoré by mali v zime uľahčiť život motoristu. Niektoré môžu byť užitočné, iné z vás len...

Zimné príslušenstvo: Čo sa oplatí a čo určite nie?

Nemecko nastúpilo na cestu rozvoja elektromobility a postupne rozširuje sieť nabíjacích staníc. Zatiaľ najviac ich má Hamburg.

Najviac nabíjačiek v Nemecku má Hamburg

Americký úpravca dal elektrickému SUV široký bodykit z uhlíkových vlákien a kompletne prečalúnil jeho interiér.

T Sportline Model X: Karbón a oranžová
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×