Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Fraška: Policajti z BB spali v aute počas služby

FOTO
V práci má každý horší i lepší deň. Títo policajti si pred pár dňami zažili jeden z najhorších. Teraz sa na nich baví celé Slovensko - na Facebooku sa totiž objavila fotka, ktorá ich zachytáva pri spokojnom spánku v službe.
4 17 príspevkov 04.11.2018 / Filip Kadlečík

Polícia u nás dlhodobo nemala úplne najlepší imidž. Zlepšenie komunikácie či prezentované výsledky pri vyšetrovaní vraždy Martiny Kušnírovej a Jána Kuciaka však jej meno napravili. Teraz však dostáva vylepšená povesť ďalšiu trhlinu, nie však z kruhov štátneho policajného zboru. O škandál sa postarala dvojica príslušníkov obecnej polície z Banskej Bystrice.

Policajti si v aute zdriemli počas služby 4 fotografie v galérii Policajti si v aute zdriemli počas služby Zdroj: Facebook/Banská Bystrica - kam mieriš?

Fotografie na Facebook pridala Lucia, konkrétne do skupiny “Banská Bystrica - kam mieriš?”. Snímky zachytávajú dvojicu mestských policajtov, ktorí počas služby spia v služobnom aute. Podľa mnohých komentujúcich nejde o nič prekvapivé, vraj “majú ešte pár miest, kam si chodia dávať dobrú noc”.

Je zjavné, že príslušníci museli spať hlboko, nezobudila ich totiž ani Lucia, ktorá ich odfotila niekoľkokrát a z viacerých uhlov. Spánok uniformovaných zamestnancov mesta síce na internete zožal úspech a množstvo ľudí pobavil, v skutočnosti by nám však z neho malo byť skôr do plaču.

Polícia zastavila bežné auto, vnútri bolo 18 ľudí

Keď policajti Dominikánskej republiky zastavili obyčajné auto, nečakali, že sa stanú svedkami scény, ktorá pripomína nelegálne prevážanie osôb. Z nenápadného sedanu postupne vyliezlo až 18 pasažierov.

Každému sa môže stať, že práve v práci nemá svoj deň, toto je však cez čiaru. Na platy obecnej polície prispievajú občania, ktorí teraz môžu sami vyhodnotiť, či si ich peniaze zaslúžia. Server Aktuality.sk informuje o tom, že samospráva Banskej Bystrice už vzniknutú situáciu rieši. Podľa hovorkyne mesta budú dotknutým zamestnancom odobraté osobné príplatky i navrhované koncoročné odmeny.


Video
Najnovšie články
NDS vyhlásila súťaž na D3 na Kysuciach

Výzvy Donalda Trumpa k ďalšiemu zvyšovaniu ťažby ropy nahrávajú do karát aj našim motoristom. V predvianočnom období určite pomôže každé ušetrené euro...

Benzín a ropa: Do konca roka už len lacnejšie?

Automobilky pred septembrovým zavedením WLTP zaplavili trh zľavnenými modelmi, preto predaj v Európe stanuje. Najväčší prepad zaznamenali značky koncernu...

Výrazné zľavy pred WLTP viedli k poklesu predaja

Hrozba ciel na európske autá zo strany USA pretrváva. EÚ sa však nebude nečinne prizerať a je pripravená vrátiť úder.

EÚ je pripravená vrátiť úder

Tesla začne predávať svoj Model 3 v Európy budúci rok a prispôsobí ho európskym požiadavkám, najmä v súvislosti s nabíjaním.

Model 3 sa začne v Európe predávať budúci rok

Nitra tento mesiac spúšťa prvú etapu pilotného projektu, ktorý obyvateľom a návštevníkom uľahčí parkovanie v centre mesta. Umožní to systém ParkDots.

V Nitre uľahčuje parkovanie systém ParkDots

KLEBETY TÝŽDŇA Bentley pripravuje elektromobil, BMW M3 sa možno dočká kombi verzie a príťažlivá Mazda3 zvestuje budúcnosť pod kapotou.

Revolučná Mazda3 a Amarok na báze Fordu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×