Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Čo ukázal Ford vo svojej novej reklame?

VIDEO
Severoamerická automobilka podľa všetkého avizuje elektrické SUV i hybridný model Mustang, ktorý by mohol využiť osemvalec.
1 1 príspevok 24.10.2018 / Marek Pokrývka

Prezentačných spotov nie je nikdy dosť. Ford si dôležitosť tohto marketingového nástroja dobre uvedomuje, na internete publikuje rôzne videá promujúce jeho produkty ako na bežiacom páse. To najnovšie však vyvolalo nečakaný rozruch. Nejde pritom o herca Bryana Cranstona ani posolstvo, že budúcnosť treba postaviť. Dôležité sú dva krátke zábery.

Táto predná časť podľa nás patrí elektromobilu Mach 1

Čo teda ukázal americký výrobca vo svojej novej reklame? S istotou to povedať nemožno, ale pravdepodobne naznačil hybridný Mustang a tvár elektrického SUV Mach 1. Zatiaľ vo forme vizualizácií. V prvom prípade ukazuje modro sfarbená trojrozmerná grafika priestor pod kapotou auta, ktorý nečakane zachytáva motor V8. Doteraz sa pritom hovorilo o spojení elektriny s 2,3-litrovým agregátom EcoBoost. Osemvalcový scenár by bol prekvapujúci, no video nemožno brať ako dôkaz o jeho realizácii.

Ford Mach 1 sa inšpiruje Mustangom

Nový elektromobil obohatí segment v roku 2020, výrobca otvorene hovorí o štylistických odkazoch na slávny športový model.

V ďalšej sekunde sa v spote mihne predná časť vozidla, ktoré evidentne spadá medzi elektromobily. Jasným indikátorom je absencia klasickej masky chladiča. Tú nahradil jednoliaty dielec obsahujúci podsvietené logo cválajúceho žrebca a podľa mnohých preto ide o elektrický Mustang. Táto verzia však podľa nás veľmi reálna nie je. Väčšiu šancu dávame tomu, že ide o tvár pripravovaného SUV. Ford už v minulosti hovoril o inšpirácii ikonickým americkým športovcom. A aktuálne to vyzerá, že okrem niektorých dizajnových riešení prevezme novinka aj jeho typické symboly.


Video
Najnovšie články
NDS vyhlásila súťaž na D3 na Kysuciach

Výzvy Donalda Trumpa k ďalšiemu zvyšovaniu ťažby ropy nahrávajú do karát aj našim motoristom. V predvianočnom období určite pomôže každé ušetrené euro...

Benzín a ropa: Do konca roka už len lacnejšie?

Automobilky pred septembrovým zavedením WLTP zaplavili trh zľavnenými modelmi, preto predaj v Európe stanuje. Najväčší prepad zaznamenali značky koncernu...

Výrazné zľavy pred WLTP viedli k poklesu predaja

Hrozba ciel na európske autá zo strany USA pretrváva. EÚ sa však nebude nečinne prizerať a je pripravená vrátiť úder.

EÚ je pripravená vrátiť úder

Tesla začne predávať svoj Model 3 v Európy budúci rok a prispôsobí ho európskym požiadavkám, najmä v súvislosti s nabíjaním.

Model 3 sa začne v Európe predávať budúci rok

Nitra tento mesiac spúšťa prvú etapu pilotného projektu, ktorý obyvateľom a návštevníkom uľahčí parkovanie v centre mesta. Umožní to systém ParkDots.

V Nitre uľahčuje parkovanie systém ParkDots

KLEBETY TÝŽDŇA Bentley pripravuje elektromobil, BMW M3 sa možno dočká kombi verzie a príťažlivá Mazda3 zvestuje budúcnosť pod kapotou.

Revolučná Mazda3 a Amarok na báze Fordu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×