Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Čo ukázal Ford vo svojej novej reklame?

VIDEO
Severoamerická automobilka podľa všetkého avizuje elektrické SUV i hybridný model Mustang, ktorý by mohol využiť osemvalec.
1 1 príspevok 24.10.2018 / Marek Pokrývka

Prezentačných spotov nie je nikdy dosť. Ford si dôležitosť tohto marketingového nástroja dobre uvedomuje, na internete publikuje rôzne videá promujúce jeho produkty ako na bežiacom páse. To najnovšie však vyvolalo nečakaný rozruch. Nejde pritom o herca Bryana Cranstona ani posolstvo, že budúcnosť treba postaviť. Dôležité sú dva krátke zábery.

Táto predná časť podľa nás patrí elektromobilu Mach 1

Čo teda ukázal americký výrobca vo svojej novej reklame? S istotou to povedať nemožno, ale pravdepodobne naznačil hybridný Mustang a tvár elektrického SUV Mach 1. Zatiaľ vo forme vizualizácií. V prvom prípade ukazuje modro sfarbená trojrozmerná grafika priestor pod kapotou auta, ktorý nečakane zachytáva motor V8. Doteraz sa pritom hovorilo o spojení elektriny s 2,3-litrovým agregátom EcoBoost. Osemvalcový scenár by bol prekvapujúci, no video nemožno brať ako dôkaz o jeho realizácii.

Ford Mach 1 sa inšpiruje Mustangom

Nový elektromobil obohatí segment v roku 2020, výrobca otvorene hovorí o štylistických odkazoch na slávny športový model.

V ďalšej sekunde sa v spote mihne predná časť vozidla, ktoré evidentne spadá medzi elektromobily. Jasným indikátorom je absencia klasickej masky chladiča. Tú nahradil jednoliaty dielec obsahujúci podsvietené logo cválajúceho žrebca a podľa mnohých preto ide o elektrický Mustang. Táto verzia však podľa nás veľmi reálna nie je. Väčšiu šancu dávame tomu, že ide o tvár pripravovaného SUV. Ford už v minulosti hovoril o inšpirácii ikonickým americkým športovcom. A aktuálne to vyzerá, že okrem niektorých dizajnových riešení prevezme novinka aj jeho typické symboly.


Video
Najnovšie články
Nemecké automobilky varujú pred tvrdým brexitom

Modernizácia bavorskej limuzíny prináša obrovské ľadvinky, ktoré sú terčom kritiky. Klebety o konci dvanásťvalcovej verzie sa nepotvrdili.

BMW radu 7: Inovovaný model prichádza

Futuristický štvordverový koncept má byť schopný jazdiť autonómne a poháňajú ho dva elektromotory s výkonom 490 koní.

Nissan IMs je vízia sedanu budúcnosti

Slovenský štátny rozpočet si vlani na mýtnom pre kamióny prilepšil o 213 miliónov eur. Najväčší podiel mali 12-tonové kamióny a vozidlá zo zahraničia.

Vlani sa u nás vybralo na mýtnom 213 miliónov eur

Spomedzi všetkých inzerovaných ojazdených vozidiel na Slovensku až tretinu tvorili autá zo zahraničia. Tie však prinášajú najväčšie riziká, najmä z hľadiska...

Tretina inzerovaných jazdeniek bola z dovozu

Už predstavené modely Seat Arona a Volkswagen T-Cross doplní český príbuzný, ktorý bude dizajnovo vychádzať zo štúdie Vision X.

Škoda avizuje malé SUV: Môže prekvapiť?

Japonec dostal okrem osvieženého dizajnu mierne vyšší výkon, vo verzii Track Edition disponuje množstvom karbónových dielcov i titánovým výfukom.

Lexus RC F sa vracia: Má aj okruhový balík
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×