Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Čo ukázal Ford vo svojej novej reklame?

VIDEO
Severoamerická automobilka podľa všetkého avizuje elektrické SUV i hybridný model Mustang, ktorý by mohol využiť osemvalec.
1 1 príspevok 24.10.2018 / Marek Pokrývka

Prezentačných spotov nie je nikdy dosť. Ford si dôležitosť tohto marketingového nástroja dobre uvedomuje, na internete publikuje rôzne videá promujúce jeho produkty ako na bežiacom páse. To najnovšie však vyvolalo nečakaný rozruch. Nejde pritom o herca Bryana Cranstona ani posolstvo, že budúcnosť treba postaviť. Dôležité sú dva krátke zábery.

Táto predná časť podľa nás patrí elektromobilu Mach 1

Čo teda ukázal americký výrobca vo svojej novej reklame? S istotou to povedať nemožno, ale pravdepodobne naznačil hybridný Mustang a tvár elektrického SUV Mach 1. Zatiaľ vo forme vizualizácií. V prvom prípade ukazuje modro sfarbená trojrozmerná grafika priestor pod kapotou auta, ktorý nečakane zachytáva motor V8. Doteraz sa pritom hovorilo o spojení elektriny s 2,3-litrovým agregátom EcoBoost. Osemvalcový scenár by bol prekvapujúci, no video nemožno brať ako dôkaz o jeho realizácii.

Ford Mach 1 sa inšpiruje Mustangom

Nový elektromobil obohatí segment v roku 2020, výrobca otvorene hovorí o štylistických odkazoch na slávny športový model.

V ďalšej sekunde sa v spote mihne predná časť vozidla, ktoré evidentne spadá medzi elektromobily. Jasným indikátorom je absencia klasickej masky chladiča. Tú nahradil jednoliaty dielec obsahujúci podsvietené logo cválajúceho žrebca a podľa mnohých preto ide o elektrický Mustang. Táto verzia však podľa nás veľmi reálna nie je. Väčšiu šancu dávame tomu, že ide o tvár pripravovaného SUV. Ford už v minulosti hovoril o inšpirácii ikonickým americkým športovcom. A aktuálne to vyzerá, že okrem niektorých dizajnových riešení prevezme novinka aj jeho typické symboly.


Video
Najnovšie články
Stavbu D4 a R7 sprevádza množstvo špekulácií

Mníchov dal päťke známy osemvalec, nové motory dostali aj ďalšie vozidlá. Vo viacerých prípadoch došlo k úprave ponuky lakov či vybavenia.

BMW M550i je ešte silnejšie než doteraz

Zdravotný stav Nikiho Laudu už dlhšie nebol optimálny, nikto však nečakal, že nás motoristická ikona opustí. Stalo sa tak 20. mája 2019. Nikiho si môžeme...

Niki Lauda:  Jeho kariéra udivuje do dnešných dní

Znovuzrodenie firmy, ktorá sa do histórie zapísala najmä modelom Pantera, má prebehnúť na Festivale rýchlosti v Goodwoode.

De Tomaso: Talianska značka opäť ožije

Oprava a rekonštrukcia mosta pred Malackami si vyžiadali uzatvorenie úseku. Vodiči, ktorí do mesta prichádzajú od diaľnice D2, musia počítať s obchádzkami.

Pri ceste do Malaciek po D2 počítajte s obchádzkou

Po tom, čo nemecké úrady začali vyšetrovať podozrenie z existencie nelegálneho softvéru v modelovom rade Mercedes GLK, vznikli pochybnosti o ďalších modeloch...

Dieselgate: Podozrenia voči Daimleru sa množia

V novom spote upozorňujúcom na premiéru omladeného vozidla automobilka prezradila, že modelovú paletu rozšíri variant Scout.

Škoda Superb: Po facelifte aj do terénu?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×