Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Superšporty vymenil Carlex za dodávku VW

Carlex Design má ďalšiu novinku. Tentokrát je to však trochu iná káva ako obvykle, nejde totiž o žiaden športový model.
18 20.10.2018 / Redakcia AUTO BILD

Tuning je pre všetky typy áut. Poľská firma Carlex, o ktorej sme v minulosti opakovane písali v súvislosti s najmä interiérovými úpravami exotických superšportov, to tentokrát skúša v iných vodách. Do rúk vzala nemeckú dodávku, pre ktorú si pripravila komplexný štýlový balík.

Za tento balíček si poľská firma účtuje zhruba 20-tisíc eur 18 fotografií v galérii Za tento balíček si poľská firma účtuje zhruba 20-tisíc eur Zdroj: Carlex Design

Spoločnosť sa pri tvorbe paketu sa spojila s americkým umelcom Jeralom Tidwellom, ktorý sa podieľal na tvorbe polepov a interiérovom vyšívaní. Upravený model Caravelle sa nesie v šedo-žltej farebnej schéme. Od sériového kusu ho odlišujú zmenené nárazníky, strešný spojler či štvorica koncoviek výfukov. Štandardné disky boli nahradené 20-palcovými rafikmi Cades Kratos. Sedačky vymenili kožený povrch za alcantaru, ktorú zdobí dizajn lebky.

Carlex Design EXY 6x6: Zdolá aj mesačnú krajinu

Mercedes-Benz triedy X sa v rukách známeho tunera ocitol v novej dimenzii. Zhmotnenie divokej predstavy zatiaľ ostáva otázne.

O výkonnostných údajoch Volkswagenu sme sa nedozvedeli nič, avšak po technickej stránke sa zmenila napríklad výška podvozku. Po úpravách je o 20 milimetrov bližšie k zemi. Carlex vybaví týmto balíkom iba obmedzený počet vozidiel a záujemcovia si budú musieť pripraviť 20 803 eur.


Video
Najnovšie články
Hyundai Palisade: Vlajkové SUV značky

Nová zmluva medzi bratislavským magistrátom a firmou, ktorá má zabezpečovať zimnú údržbu, nie je podpísaná. Otázka znie, či ju podpíše súčasný alebo nový...

Nad zimnou údržbou v Bratislave visia otázniky

Subaru si pred prichádzajúcou derniérou modelu WRX STI pripravilo limitovanú lahôdku. Hovorí jej TC 380 a dostupná bude len pre japonský trh.

Subaru WRX STI TC 380: Špeciálna edícia kultovky

Sú elektromobily naozaj tak ekologické? Na známu dilemu dnešných dní sa pozrel i známy youtuber Jason Fenske. Kontroverzné riešenie otázky dáva logiku,...

Mýtus vs. realita: Sú elektroautá naozaj eko?

Z dvojdverového športového kupé by sa razom mohol stať tvrdý oriešok pre Teslu Model 3. Aspoň to sa aktuálne hovorí o novej generácii Audi TT, ktoré úplne...

Revolučná zmena: Audi TT konkurentom Tesly?

Nová M8 od BMW bude osadená osemvalcom s výkonom minimálne 600 koní. Napriek pohonu štyroch kolies nebude o zábavu núdza.

BMW M8: Štart rakety potvrdený

Je to paradox. Kým výrobcovia osobných áut kritizujú čoraz prísnejšie emisné limity, výrobcovia kamiónov a logistické firmy ich pre nákladné vozidlá požadujú.

Výrobcovia kamiónov žiadajú prísnejšie limity emisií
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×