Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Superšporty vymenil Carlex za dodávku VW

Carlex Design má ďalšiu novinku. Tentokrát je to však trochu iná káva ako obvykle, nejde totiž o žiaden športový model.
18 20.10.2018 / Redakcia AUTO BILD

Tuning je pre všetky typy áut. Poľská firma Carlex, o ktorej sme v minulosti opakovane písali v súvislosti s najmä interiérovými úpravami exotických superšportov, to tentokrát skúša v iných vodách. Do rúk vzala nemeckú dodávku, pre ktorú si pripravila komplexný štýlový balík.

Za tento balíček si poľská firma účtuje zhruba 20-tisíc eur 18 fotografií v galérii Za tento balíček si poľská firma účtuje zhruba 20-tisíc eur Zdroj: Carlex Design

Spoločnosť sa pri tvorbe paketu sa spojila s americkým umelcom Jeralom Tidwellom, ktorý sa podieľal na tvorbe polepov a interiérovom vyšívaní. Upravený model Caravelle sa nesie v šedo-žltej farebnej schéme. Od sériového kusu ho odlišujú zmenené nárazníky, strešný spojler či štvorica koncoviek výfukov. Štandardné disky boli nahradené 20-palcovými rafikmi Cades Kratos. Sedačky vymenili kožený povrch za alcantaru, ktorú zdobí dizajn lebky.

Carlex Design EXY 6x6: Zdolá aj mesačnú krajinu

Mercedes-Benz triedy X sa v rukách známeho tunera ocitol v novej dimenzii. Zhmotnenie divokej predstavy zatiaľ ostáva otázne.

O výkonnostných údajoch Volkswagenu sme sa nedozvedeli nič, avšak po technickej stránke sa zmenila napríklad výška podvozku. Po úpravách je o 20 milimetrov bližšie k zemi. Carlex vybaví týmto balíkom iba obmedzený počet vozidiel a záujemcovia si budú musieť pripraviť 20 803 eur.


Video
Najnovšie články
Nemecké automobilky varujú pred tvrdým brexitom

Modernizácia bavorskej limuzíny prináša obrovské ľadvinky, ktoré sú terčom kritiky. Klebety o konci dvanásťvalcovej verzie sa nepotvrdili.

BMW radu 7: Inovovaný model prichádza

Futuristický štvordverový koncept má byť schopný jazdiť autonómne a poháňajú ho dva elektromotory s výkonom 490 koní.

Nissan IMs je vízia sedanu budúcnosti

Slovenský štátny rozpočet si vlani na mýtnom pre kamióny prilepšil o 213 miliónov eur. Najväčší podiel mali 12-tonové kamióny a vozidlá zo zahraničia.

Vlani sa u nás vybralo na mýtnom 213 miliónov eur

Spomedzi všetkých inzerovaných ojazdených vozidiel na Slovensku až tretinu tvorili autá zo zahraničia. Tie však prinášajú najväčšie riziká, najmä z hľadiska...

Tretina inzerovaných jazdeniek bola z dovozu

Už predstavené modely Seat Arona a Volkswagen T-Cross doplní český príbuzný, ktorý bude dizajnovo vychádzať zo štúdie Vision X.

Škoda avizuje malé SUV: Môže prekvapiť?

Japonec dostal okrem osvieženého dizajnu mierne vyšší výkon, vo verzii Track Edition disponuje množstvom karbónových dielcov i titánovým výfukom.

Lexus RC F sa vracia: Má aj okruhový balík
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×