Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vybrzdenie na diaľnici sa skončilo kolíziou

TOP VIDEO
Austrálsky vodič osemvalcového kupé Mercedes-AMG sa rozhodol potrestať ľudí jazdiacich v rýchlom pruhu, jeho vinou sa dve autá zrazili.
5 príspevkov 19.10.2018 / Marek Pokrývka

Na cestách môžeme neraz vídať samozvaných vychovávateľov, ktorí ohrozujú ostatných šoférov prudkým bezdôvodným spomaľovaním. Manéver známy ako vybrzďovanie môže za nejednu nehodu. Ide o veľmi nebezpečný jav, napriek tomu sa k nemu uchyľujú mnohí.

Vybrzďovanie: Najhorší manéver vodičov u nás

Mnohí vodiči si z rôznych dôvodov myslia, že majú na ceste osobitné práva a neváhajú ich vymáhať akýmkoľvek spôsobom. Aj vybrzďovaním. To však môže mať katastrofálne následky, najmä, ak sa stane...

Ďalší incident tohto druhu nedávno zachytila palubná kamera v Austrálii. Na zázname môžeme vidieť kupé Mercedes-AMG C63, ktorého vodič sa rozhodne potrestať ľudí jazdiacich v rýchlom pruhu na diaľnici. Najprv troch z nich obehne cez pomalšiu časť cesty. Následne razantne spomalí, čoho následkom dostane kombi Mazda6 za ním ranu od núdzovo brzdiaceho pick-upu. Vybrzdenie sa teda skončilo kolíziou. Vinníkovi to však bolo jedno, bez problémov pokračoval v jazde.


Video
Najnovšie články
Nemecké automobilky varujú pred tvrdým brexitom

Modernizácia bavorskej limuzíny prináša obrovské ľadvinky, ktoré sú terčom kritiky. Klebety o konci dvanásťvalcovej verzie sa nepotvrdili.

BMW radu 7: Inovovaný model prichádza

Futuristický štvordverový koncept má byť schopný jazdiť autonómne a poháňajú ho dva elektromotory s výkonom 490 koní.

Nissan IMs je vízia sedanu budúcnosti

Slovenský štátny rozpočet si vlani na mýtnom pre kamióny prilepšil o 213 miliónov eur. Najväčší podiel mali 12-tonové kamióny a vozidlá zo zahraničia.

Vlani sa u nás vybralo na mýtnom 213 miliónov eur

Spomedzi všetkých inzerovaných ojazdených vozidiel na Slovensku až tretinu tvorili autá zo zahraničia. Tie však prinášajú najväčšie riziká, najmä z hľadiska...

Tretina inzerovaných jazdeniek bola z dovozu

Už predstavené modely Seat Arona a Volkswagen T-Cross doplní český príbuzný, ktorý bude dizajnovo vychádzať zo štúdie Vision X.

Škoda avizuje malé SUV: Môže prekvapiť?

Japonec dostal okrem osvieženého dizajnu mierne vyšší výkon, vo verzii Track Edition disponuje množstvom karbónových dielcov i titánovým výfukom.

Lexus RC F sa vracia: Má aj okruhový balík
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×