Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vybrzdenie na diaľnici sa skončilo kolíziou

TOP VIDEO
Austrálsky vodič osemvalcového kupé Mercedes-AMG sa rozhodol potrestať ľudí jazdiacich v rýchlom pruhu, jeho vinou sa dve autá zrazili.
5 príspevkov 19.10.2018 / Marek Pokrývka

Na cestách môžeme neraz vídať samozvaných vychovávateľov, ktorí ohrozujú ostatných šoférov prudkým bezdôvodným spomaľovaním. Manéver známy ako vybrzďovanie môže za nejednu nehodu. Ide o veľmi nebezpečný jav, napriek tomu sa k nemu uchyľujú mnohí.

Vybrzďovanie: Najhorší manéver vodičov u nás

Mnohí vodiči si z rôznych dôvodov myslia, že majú na ceste osobitné práva a neváhajú ich vymáhať akýmkoľvek spôsobom. Aj vybrzďovaním. To však môže mať katastrofálne následky, najmä, ak sa stane...

Ďalší incident tohto druhu nedávno zachytila palubná kamera v Austrálii. Na zázname môžeme vidieť kupé Mercedes-AMG C63, ktorého vodič sa rozhodne potrestať ľudí jazdiacich v rýchlom pruhu na diaľnici. Najprv troch z nich obehne cez pomalšiu časť cesty. Následne razantne spomalí, čoho následkom dostane kombi Mazda6 za ním ranu od núdzovo brzdiaceho pick-upu. Vybrzdenie sa teda skončilo kolíziou. Vinníkovi to však bolo jedno, bez problémov pokračoval v jazde.


Video
Najnovšie články
Hyundai Palisade: Vlajkové SUV značky

Nová zmluva medzi bratislavským magistrátom a firmou, ktorá má zabezpečovať zimnú údržbu, nie je podpísaná. Otázka znie, či ju podpíše súčasný alebo nový...

Nad zimnou údržbou v Bratislave visia otázniky

Subaru si pred prichádzajúcou derniérou modelu WRX STI pripravilo limitovanú lahôdku. Hovorí jej TC 380 a dostupná bude len pre japonský trh.

Subaru WRX STI TC 380: Špeciálna edícia kultovky

Sú elektromobily naozaj tak ekologické? Na známu dilemu dnešných dní sa pozrel i známy youtuber Jason Fenske. Kontroverzné riešenie otázky dáva logiku,...

Mýtus vs. realita: Sú elektroautá naozaj eko?

Z dvojdverového športového kupé by sa razom mohol stať tvrdý oriešok pre Teslu Model 3. Aspoň to sa aktuálne hovorí o novej generácii Audi TT, ktoré úplne...

Revolučná zmena: Audi TT konkurentom Tesly?

Nová M8 od BMW bude osadená osemvalcom s výkonom minimálne 600 koní. Napriek pohonu štyroch kolies nebude o zábavu núdza.

BMW M8: Štart rakety potvrdený

Je to paradox. Kým výrobcovia osobných áut kritizujú čoraz prísnejšie emisné limity, výrobcovia kamiónov a logistické firmy ich pre nákladné vozidlá požadujú.

Výrobcovia kamiónov žiadajú prísnejšie limity emisií
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×