Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vybrzdenie na diaľnici sa skončilo kolíziou

TOP VIDEO
Austrálsky vodič osemvalcového kupé Mercedes-AMG sa rozhodol potrestať ľudí jazdiacich v rýchlom pruhu, jeho vinou sa dve autá zrazili.
5 príspevkov 19.10.2018 / Marek Pokrývka

Na cestách môžeme neraz vídať samozvaných vychovávateľov, ktorí ohrozujú ostatných šoférov prudkým bezdôvodným spomaľovaním. Manéver známy ako vybrzďovanie môže za nejednu nehodu. Ide o veľmi nebezpečný jav, napriek tomu sa k nemu uchyľujú mnohí.

Vybrzďovanie: Najhorší manéver vodičov u nás

Mnohí vodiči si z rôznych dôvodov myslia, že majú na ceste osobitné práva a neváhajú ich vymáhať akýmkoľvek spôsobom. Aj vybrzďovaním. To však môže mať katastrofálne následky, najmä, ak sa stane...

Ďalší incident tohto druhu nedávno zachytila palubná kamera v Austrálii. Na zázname môžeme vidieť kupé Mercedes-AMG C63, ktorého vodič sa rozhodne potrestať ľudí jazdiacich v rýchlom pruhu na diaľnici. Najprv troch z nich obehne cez pomalšiu časť cesty. Následne razantne spomalí, čoho následkom dostane kombi Mazda6 za ním ranu od núdzovo brzdiaceho pick-upu. Vybrzdenie sa teda skončilo kolíziou. Vinníkovi to však bolo jedno, bez problémov pokračoval v jazde.


Video
Najnovšie články
Atlas Cross Sport odfotený v sériovej verzii

Volkswagen má za sebou ďalší slabý mesiac, tentokrát však bol hlavnou príčinou pokles dopytu v Číne. Zlý výsledok v rámci koncernu zaznamenalo aj Audi.

Predaj vozidiel VW sa v novembri znížil

Madrid neustále bojuje so znečistením ovzdušia. Kým v prvej fáze programu radnica uzatvorila historické centrum mesta, v druhej fáze dočasne zakázala vjazd...

Madrid sprísnil zákazy vjazdu

V čase, keď sa vo Francúzsku rozhoreli protesty tzv. žltých viest, prichádza správa, že Ford zatvorí svoju fabriku na výrobu prevodoviek. Strata pracovných...

Ford zatvorí svoju francúzsku fabriku

Nemecký gigant ponúkol zákazníkom tisíce áut, ktoré mali skončiť v šrote. Riaditeľ spoločnosti má o probléme vedieť od roku 2016.

Ďalší škandál VW: Predával aj prototypy

Aston Martin sa pochválil novým dvanásťvalcom, ktorý využíva technológie F1 a bude schopný točiť do 11 100 ot./min.

Valkyrie: Motor bude mať vyše 1 000 koní

Škoda po úspešných mesiacoch zaznamenala v novembri pokles predaja. Dôvodom tohto vývoja je najmä nepriaznivá situácia na kľúčovom čínskom trhu.

Škoda predala v novembri menej áut
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×