Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vybrzdenie na diaľnici sa skončilo kolíziou

TOP VIDEO
Austrálsky vodič osemvalcového kupé Mercedes-AMG sa rozhodol potrestať ľudí jazdiacich v rýchlom pruhu, jeho vinou sa dve autá zrazili.
5 príspevkov 19.10.2018 / Marek Pokrývka

Na cestách môžeme neraz vídať samozvaných vychovávateľov, ktorí ohrozujú ostatných šoférov prudkým bezdôvodným spomaľovaním. Manéver známy ako vybrzďovanie môže za nejednu nehodu. Ide o veľmi nebezpečný jav, napriek tomu sa k nemu uchyľujú mnohí.

Vybrzďovanie: Najhorší manéver vodičov u nás

Mnohí vodiči si z rôznych dôvodov myslia, že majú na ceste osobitné práva a neváhajú ich vymáhať akýmkoľvek spôsobom. Aj vybrzďovaním. To však môže mať katastrofálne následky, najmä, ak sa stane...

Ďalší incident tohto druhu nedávno zachytila palubná kamera v Austrálii. Na zázname môžeme vidieť kupé Mercedes-AMG C63, ktorého vodič sa rozhodne potrestať ľudí jazdiacich v rýchlom pruhu na diaľnici. Najprv troch z nich obehne cez pomalšiu časť cesty. Následne razantne spomalí, čoho následkom dostane kombi Mazda6 za ním ranu od núdzovo brzdiaceho pick-upu. Vybrzdenie sa teda skončilo kolíziou. Vinníkovi to však bolo jedno, bez problémov pokračoval v jazde.


Video
Najnovšie články
Diaľnica medzi BA a TT má byť rozšírená v roku 2028

Partnerstvo s Volvom a Daimlerom sa čínskej automobilke Geely zjavne vypláca, aj vďaka nemu vlani zarobila oveľa viac.

Čínskemu Geely sa vlani darilo, zarobil viac

Čínsky elektrický sedan má výkon 163 koní a vyberať si pri ňom možno z dvoch akumulátorov. Ten väčší ponúkne dojazd 500 kilometrov.

Geely GE11: Pôjde o prelomový model?

Modernizácia kompaktného SUV-kupé prináša najmä upravenú prednú časť, no dotkla sa aj zadku, interiéru či ponuky motorov.

Mercedes GLC Coupé: Ide po stopách brata

General Motors napokon ustúpil Donalda Trumpa a na rozdiel od predchádzajúcich plánov mieni investovať aj v USA do vývoja elektromobilu.

GM ustúpil tlaku, mieni investovať aj v USA

Slovenský Volkswagen sa rozhodol vypomôcť maďarským kolegom v Audi Hungaria, kam poslal vyše stovku ľudí. Tí však zostávajú zamestnanci VW Slovakia so všetkými...

VW Slovakia vyslal časť zamestnancov do Maďarska

Madrid sa stal ukážkou, ktorá ženie vodu na mlyn mestám zvažujúcim zákaz vjazdu vozidiel do kritických oblastí. Španieli však z centra vykázali komplet všetky...

Keď Madrid vykázal autá z centra, emisie klesli o 38 %
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×