Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mitsubishi L200: Odhalenie je za dverami

Tri diamanty opäť upozorňujú na chystaný debut zmodernizovaného pick-upu, pravdepodobne sa odohrá počas najbližších týždňov.
1 18.10.2018 / Marek Pokrývka

Pred tromi rokmi debutovala v poradí piata generácia Mitsubishi L200 (resp. Triton). Keďže japonská automobilka medzičasom začala používať výrazný dizajnový recept, ktorého hlavnou ingredienciou je predná časť nazvaná ako Dynamic Shield, populárny pick-up sa musí prispôsobiť. Jeho facelift nedávno výrobca oficiálne potvrdil. Teraz sa zdá, že odhalenie je za dverami.

Všetko nasvedčuje tomu, že pick-up modernizáciou opeknie

Blížiacu sa premiéru naznačuje čerstvý obrázok, z ktorého väčšinu zaberá horský masív a púštna plocha. Vozidlo je v ňom z veľkej časti prekryté zvíreným pieskom. Napriek tomu je evidentná prítomnosť kompletne prepracovanej tváre, ktorej súčasťou budú diódové svetlomety trochu pripomínajúce Eclipse Cross. Ostatné detaily zostávajú tajomstvom.

Mitsubishi L200 čaká onedlho facelift

Japonské vozidlo dostane prepracovanú tvár v štýle Dynamic Shield, zmeny s veľkou pravdepodobnosťou zasiahnu aj interiér auta.

Odlišné línie budú asi vyznávať aj koncové svetlá, kým interiér sa má prispôsobiť súčasnosti. Zmeny pravdepodobne zasiahnu najmä ponuku vybavenia. Technický front zatiaľ nie je témou dňa, v našich končinách však Mitsubishi do pick-upu L200 montuje dve naladenia 2,4-litrového dieselového štvorvalca. Tri diamanty asi konkrétne informácie zverejnia čoskoro.


Video
Najnovšie články
NDS vyhlásila súťaž na D3 na Kysuciach

Výzvy Donalda Trumpa k ďalšiemu zvyšovaniu ťažby ropy nahrávajú do karát aj našim motoristom. V predvianočnom období určite pomôže každé ušetrené euro...

Benzín a ropa: Do konca roka už len lacnejšie?

Automobilky pred septembrovým zavedením WLTP zaplavili trh zľavnenými modelmi, preto predaj v Európe stanuje. Najväčší prepad zaznamenali značky koncernu...

Výrazné zľavy pred WLTP viedli k poklesu predaja

Hrozba ciel na európske autá zo strany USA pretrváva. EÚ sa však nebude nečinne prizerať a je pripravená vrátiť úder.

EÚ je pripravená vrátiť úder

Tesla začne predávať svoj Model 3 v Európy budúci rok a prispôsobí ho európskym požiadavkám, najmä v súvislosti s nabíjaním.

Model 3 sa začne v Európe predávať budúci rok

Nitra tento mesiac spúšťa prvú etapu pilotného projektu, ktorý obyvateľom a návštevníkom uľahčí parkovanie v centre mesta. Umožní to systém ParkDots.

V Nitre uľahčuje parkovanie systém ParkDots

KLEBETY TÝŽDŇA Bentley pripravuje elektromobil, BMW M3 sa možno dočká kombi verzie a príťažlivá Mazda3 zvestuje budúcnosť pod kapotou.

Revolučná Mazda3 a Amarok na báze Fordu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×