Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mitsubishi L200: Odhalenie je za dverami

Tri diamanty opäť upozorňujú na chystaný debut zmodernizovaného pick-upu, pravdepodobne sa odohrá počas najbližších týždňov.
1 18.10.2018 / Marek Pokrývka

Pred tromi rokmi debutovala v poradí piata generácia Mitsubishi L200 (resp. Triton). Keďže japonská automobilka medzičasom začala používať výrazný dizajnový recept, ktorého hlavnou ingredienciou je predná časť nazvaná ako Dynamic Shield, populárny pick-up sa musí prispôsobiť. Jeho facelift nedávno výrobca oficiálne potvrdil. Teraz sa zdá, že odhalenie je za dverami.

Všetko nasvedčuje tomu, že pick-up modernizáciou opeknie

Blížiacu sa premiéru naznačuje čerstvý obrázok, z ktorého väčšinu zaberá horský masív a púštna plocha. Vozidlo je v ňom z veľkej časti prekryté zvíreným pieskom. Napriek tomu je evidentná prítomnosť kompletne prepracovanej tváre, ktorej súčasťou budú diódové svetlomety trochu pripomínajúce Eclipse Cross. Ostatné detaily zostávajú tajomstvom.

Mitsubishi L200 čaká onedlho facelift

Japonské vozidlo dostane prepracovanú tvár v štýle Dynamic Shield, zmeny s veľkou pravdepodobnosťou zasiahnu aj interiér auta.

Odlišné línie budú asi vyznávať aj koncové svetlá, kým interiér sa má prispôsobiť súčasnosti. Zmeny pravdepodobne zasiahnu najmä ponuku vybavenia. Technický front zatiaľ nie je témou dňa, v našich končinách však Mitsubishi do pick-upu L200 montuje dve naladenia 2,4-litrového dieselového štvorvalca. Tri diamanty asi konkrétne informácie zverejnia čoskoro.


Video
Najnovšie články
Elon Musk opäť šokuje: Lietajúci športiak Tesly?

Obe hybridné verzie prichádzajú s prepracovanými nárazníkmi či svetlami, v interiéri sa objavil väčší displej a dotykový panel klimatizácie.

Hyundai Ioniq podstúpil plastickú operáciu

Už onedlho sa začnú najrozsiahlejšie dopravné obmedzenia v histórii Bratislavy. Pri riadení dopravy bude uprednostňovaná MHD, primátor Matúš Vallo preto...

Vallo: Vodiči nechajte autá doma, použite MHD

Obchodníci sa neraz predháňajú v ponuke zaujímavých „vychytávok“, ktoré by mali v zime uľahčiť život motoristu. Niektoré môžu byť užitočné, iné z vás len...

Zimné príslušenstvo: Čo sa oplatí a čo určite nie?

Nemecko nastúpilo na cestu rozvoja elektromobility a postupne rozširuje sieť nabíjacích staníc. Zatiaľ najviac ich má Hamburg.

Najviac nabíjačiek v Nemecku má Hamburg

Americký úpravca dal elektrickému SUV široký bodykit z uhlíkových vlákien a kompletne prečalúnil jeho interiér.

T Sportline Model X: Karbón a oranžová

Volkswagen plánuje nástupcu aktuálneho Golfu ukázať už o niekoľko mesiacov, online svet však už jeho podobu pozná. Po starších videách sa teraz na internete...

Dizajn ôsmeho Golfu prezrádzajú nové fotky
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×