Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mitsubishi L200: Odhalenie je za dverami

Tri diamanty opäť upozorňujú na chystaný debut zmodernizovaného pick-upu, pravdepodobne sa odohrá počas najbližších týždňov.
1 18.10.2018 / Marek Pokrývka

Pred tromi rokmi debutovala v poradí piata generácia Mitsubishi L200 (resp. Triton). Keďže japonská automobilka medzičasom začala používať výrazný dizajnový recept, ktorého hlavnou ingredienciou je predná časť nazvaná ako Dynamic Shield, populárny pick-up sa musí prispôsobiť. Jeho facelift nedávno výrobca oficiálne potvrdil. Teraz sa zdá, že odhalenie je za dverami.

Všetko nasvedčuje tomu, že pick-up modernizáciou opeknie

Blížiacu sa premiéru naznačuje čerstvý obrázok, z ktorého väčšinu zaberá horský masív a púštna plocha. Vozidlo je v ňom z veľkej časti prekryté zvíreným pieskom. Napriek tomu je evidentná prítomnosť kompletne prepracovanej tváre, ktorej súčasťou budú diódové svetlomety trochu pripomínajúce Eclipse Cross. Ostatné detaily zostávajú tajomstvom.

Mitsubishi L200 čaká onedlho facelift

Japonské vozidlo dostane prepracovanú tvár v štýle Dynamic Shield, zmeny s veľkou pravdepodobnosťou zasiahnu aj interiér auta.

Odlišné línie budú asi vyznávať aj koncové svetlá, kým interiér sa má prispôsobiť súčasnosti. Zmeny pravdepodobne zasiahnu najmä ponuku vybavenia. Technický front zatiaľ nie je témou dňa, v našich končinách však Mitsubishi do pick-upu L200 montuje dve naladenia 2,4-litrového dieselového štvorvalca. Tri diamanty asi konkrétne informácie zverejnia čoskoro.

Focus Media

Video
Najnovšie články
Záujem Slovákov o nové autá v júni klesol

Pri príležitosti 50. výročia prvého letu človeka na Mesiac si pripomíname aj vozidlo, ktoré zatiaľ ako jediné riadili ľudia na mimozemskom telese.

Lunárny rover: Prvé auto na mimozemskom telese

Staviteľ mimoúrovňovej križovatky pod Prístavným mostom v predstihu otvorí jej časť motoristom.

Križovatku pod Prístavným mostom čoskoro otvoria

Ministerstvo dopravy získalo súhlas Bruselu na nenávratný príspevok vyše 200 miliónov eur na výstavbu diaľničného úseku D1 Budimír-Bidovce pri Košiciach.

Peniaze na diaľnicu Budimír-Bidovce prídu z eurofondov

Očakávaná revolúcia sa stala realitou, Američania predstavili novinku s centrálne uloženým osemvalcom. Stáť má menej než 60-tisíc dolárov.

Chevrolet Corvette C8: Najlacnejší superšport

Americká firma komplexne upravila pick-up Silverado, okrem extra nápravy mu dala väčšiu svetlú výšku, modifikované nárazníky a silnejší osemvalec.

Hennessey Goliath 6x6: Obluda je na svete

Affalterbach predstavil štipľavé kompaktné kombi, ktoré má vo veľkej miere rovnaký dizajn i techniku ako príbuzný kupé-sedan.

Dve karosérie ponúkne i vrchol triedy CLA
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×