Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toyota RAV4: Pri hasení vybuchla nádrž

TOP VIDEO
Dvojica príslušníkov požiarneho zboru zažila pri bojom s horiacim SUV nečakanú situáciu, jedného na sekundu obklopila ohnivá guľa.
2 príspevky 06.10.2018 / Marek Pokrývka

Z hollywoodskych trhákov sme zvyknutí na automobilové naháňačky, pri ktorých aj malá kolízia stačí na spustenie obrovskej explózie. A netreba na to ani cisternu plnú benzínu. V skutočnosti nedochádza k takýmto prípadom často, nakoľko pre zásobáreň paliva platia prísne bezpečnostné štandardy. No občas nestačia na zabránenie nebezpečnému scenáru.

Vodič Daihatsu mal obrovské štastie na Nürburgringu

Na Nürburgring si môže ísť zajazdiť ktokoľvek. Nie každý však príde na okruh so športovým autom, ktoré zvláda rýchly prejazd zákrutami a nejeden vodič už na to takmer doplatil.

Incident tohto druhu sa odohral nedávno v americkom štáte Louisiana. Počas jazdy tam začala horieť Toyota RAV4, podľa štítkov na piatych dverách šlo pravdepodobne o hybridnú verziu. Plamene japonské SUV rýchlo pohltili. Požiarny zbor začal zachraňovať len obhorené torzo auta, no nakoniec z toho bola nečakaná dráma. Pri hasení totiž vybuchla nádrž. Jedného z hasičov na sekundu úplne obklopila ohnivá guľa, vďaka kombinéze sa však vyhol škaredým popáleninám.


Video
Najnovšie články
Superšporty vymenil Carlex za dodávku VW

Hankook nám predviedol svoju novú vlajkovú loď a poodhalil, čo predchádzalo jej výrobe. Gumu sme si aj mohli vyskúšať.

Športové pneumatiky: Čo sa v nich skrýva?

Novým členom ponuky je variant Mid-Range, ktorý ponúka dojazd 420 kilometrov a o niečo horšie dynamické vlastnosti.

Tesla konečne uvádza lacnejší Model 3

Prevádzkový zisk v sledovanom období stúpol na 10,25 miliardy SEK z vlaňajších 7,34 miliardy SEK a prevádzková marža sa zvýšila na 11,1 % z 9,6 %.

Zisk Volvo Group v 3. štvrťroku výrazne vzrástol

Slovenský cenník vozidla štartuje na sume 14 990 eur, k dispozícii sú dve verzie karosérie, štyri motory a rovnaký počet úrovní vybavenia.

Citroën Berlingo: Ostrý štart predaja

Zábery zachytené v Číne ukazujú prototyp iba sčasti prekrytý fóliou, ktorý prezrádza viacero detailov. Autenticitu fotiek však spochybňujú.

Volkswagen Golf: Číslo osem na fotkách

Volkswagen spúšťa celokoncernovú akciu, ktorou chce povzbudiť motoristov, aby svoje staré diesely vymenili za nové. Program je určený pre 14 najviac...

VW chce motivovať Nemcov k predaju starých dieselov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×