Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Brabus Mercedes-AMG G63: Modrá je dobrá

Z dielne renomovanej firmy vyšiel špičkový model off-roadu, ktorého vnútro prešlo komplexnou premenou v podobe alcantary, kože a karbónu.
10 26.09.2018 / Marek Pokrývka

Po nekonečne dlhom čase sa Mercedes-Benz odhodlal na generačnú výmenu legendárnej triedy G. Druhé vydanie prinieslo začiatkom roka klasicky štylizované plechy, pod ktorými sa však skrýva vozidlo vylepšené vo všetkých smeroch. Premene sa nevyhol ani interiér. Oproti predchodcovi je priestrannejší a taktiež luxusnejší, no sériový stav nemusí každému stačiť.

Pôvodné povrchové materiály vymenil úpravca za záplavu modrej 10 fotografií v galérii Pôvodné povrchové materiály vymenil úpravca za záplavu modrej Zdroj: Brabus

Ak chce niekto kabínu off-roadu vyšperkovať, môže sa obrátiť napríklad na renomovanú firmu Brabus. Tá už nemeckú obludu upravila vo verzii G500. Nedávno z jej dielne vyšiel špičkový model G63, jeho zovňajškom sa však tuner nepochválil. Namiesto toho sa zameral na interiér. Modrá je dobrá, tak by bolo možné výsledok zhodnotiť asi najlepšie.

Mercedes triedy G: Citlivo vyšľachtený tank

PRVÁ JAZDA Druhá generácia terénnej legendy si zachovala svoje kľúčové vlastnosti i terénny talent, no je luxusnejšia a omnoho lepšia na ceste.

Vnútro nemeckého svalovca prešlo komplexnou premenou, v ktorej hrali hlavnú úlohu práve modré odtiene. Túto farbu má alcantara i ozdobne prešívaná koža. Dvojicu materiálov nájdeme nielen na sedadlách, pokrývajú tiež kompletnú palubnú dosku, strop a dokonca aj podlahu či centrálny tunel. Čalúnenie dopĺňajú karbónové obklady. Finálny vzhľad iste nezachutí každému, honosný náboj mu však nemožno uprieť. Cenu takejto interiérovej premeny nepoznáme.


Video
Najnovšie články
Honda HR-V Sport: Nečakane odlišné SUV

Na júnovom autosalóne v Šen-čene bude mať premiéru štúdia, z ktorej sa časom stane sériové vozidlo. Detaily o ňom zatiaľ nepoznáme.

Škoda Vision GT: Česi chystajú ďalšie SUV

Odvážne štylizovaná štúdia má krídlové dvere a head-up displej pokrývajúci celú šírku čelného skla, pohon je čisto elektrický.

Kia HabaNiro: Predzvesť novej generácie?

Dobrých nápadov nikdy nie je dosť. Už 7. - 9. júna sa uskutoční motoristická akcia s tými najlepšími cieľmi - pomáhať tam, kde je to potrebné.

RALLY RADOSTI: 30 športiakov prejde SR, pomôžu dobrej veci

Do svojho kompaktného SUV prestali Japonci montovať diesel, nedávno dali zbohom aj dvojlitrovému benzínu. Aká je jediná v súčasnosti dostupná verzia?

Test Subaru XV 1.6: Pre pokojných vodičov

Na autosalóne v New Yorku predviedla kórejská automobilka svoje najmenšie SUV, ktoré dĺžkou len tesne prerastá štyri metre. Pohon 4x4 neponúkne.

Hyundai Venue: SUV lacnejšie než Kona

Roadster s núdzovou textilnou strechou má ostrý atmosférický motor s objemom štyri litre, dostupná je výhradne manuálna prevodovka.

Porsche 911 Speedster: Exkluzívne zbohom
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×