Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jetta z prvého Rýchlo a zbesilo je na predaj

Pre motoristických nadšencov snáď nie je ikonickejšieho filmu ako je Rýchlo a zbesilo. Vlastniť niektoré z vozidiel známych zo série je sen nejedného muža.
15 7 príspevkov 23.09.2018 / Redakcia AUTO BILD

Názov Rýchlo a zbesilo je známy nielen fanúšikom áut. Filmová séria plná akčných scén a tuningu začala v roku v 2001 a odvtedy pokračovala v ďalších siedmich dieloch. Počas sedemnástich rokov sa v snímkach objavilo množstvo dnes už ikonických vozidiel a jedno z nich je momentálne na predaj. Biela Jetta si vo filme zmerala sily s Hondou S2000 15 fotografií v galérii Biela Jetta si vo filme zmerala sily s Hondou S2000 Zdroj: Autotrader

Ide o Volkswagen Jetta, ktorý patril v pôvodnom filme postave Jesseho. Biely nemecký sedan z roku 1995 mal polepy a tuning v pretekárskom štýle. Všetky prvky známe z obrazoviek zostali v pôvodnom stave až do dnes. Rozsiahle úpravy pokračujú aj v interiéri. Vo vnútri nájdeme ochrannú klietku, pretekárske sedačky a volant či zabudovaný Playstation 2.

Okrem toho, že je auto v skvelom stave a najazdených má iba 34279 kilometrov, mu na vzácnosti pridávajú aj podpisy zosnulého Paula Walkera a režiséra Roba Cohena. Či prešiel úpravami aj dvojlitrový agregát s automatickou prevodovkou známe nie je. Predajca v americkom Scottsdale si za filmovú hviezdu pýta 99 900 dolárov, čo je v prepočte takmer 85-tisíc eur.

Rýchlo, zbesilo a draho: Škody v reálnom svete

Do kín sa nezadržateľne rúti ôsme pokračovanie megaúspešnej série Rýchlo a zbesilo. Britská poisťovňa spočítala škody, ktoré by hrdinovia i zločinci spôsobili v reálnom svete. Ide o prekvapivo vysokú...


Video
Najnovšie články
Atlas Cross Sport odfotený v sériovej verzii

Volkswagen má za sebou ďalší slabý mesiac, tentokrát však bol hlavnou príčinou pokles dopytu v Číne. Zlý výsledok v rámci koncernu zaznamenalo aj Audi.

Predaj vozidiel VW sa v novembri znížil

Madrid neustále bojuje so znečistením ovzdušia. Kým v prvej fáze programu radnica uzatvorila historické centrum mesta, v druhej fáze dočasne zakázala vjazd...

Madrid sprísnil zákazy vjazdu

V čase, keď sa vo Francúzsku rozhoreli protesty tzv. žltých viest, prichádza správa, že Ford zatvorí svoju fabriku na výrobu prevodoviek. Strata pracovných...

Ford zatvorí svoju francúzsku fabriku

Nemecký gigant ponúkol zákazníkom tisíce áut, ktoré mali skončiť v šrote. Riaditeľ spoločnosti má o probléme vedieť od roku 2016.

Ďalší škandál VW: Predával aj prototypy

Aston Martin sa pochválil novým dvanásťvalcom, ktorý využíva technológie F1 a bude schopný točiť do 11 100 ot./min.

Valkyrie: Motor bude mať vyše 1 000 koní

Škoda po úspešných mesiacoch zaznamenala v novembri pokles predaja. Dôvodom tohto vývoja je najmä nepriaznivá situácia na kľúčovom čínskom trhu.

Škoda predala v novembri menej áut
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×