Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po nehode za volantom už len metrom

TOP VIDEO
Bielorusko sa v prípade absurdných nehôd nenechalo zahanbiť. Podnapitý šofér tam preletel na červenú, pričom ho zachytila bezpečnostná kamera.
22.09.2018 / Redakcia AUTO BILD

Spanilá jazda pred polnocou nie je nikdy dobrý nápad. Presvedčil sa o tom aj šofér Mazdy z Bieloruska, ktorý do križovatky vošiel na červenú a po zrážke mu fyzika odporučila využiť radšej metro. Záznam havárie zverejnila v týchto dňoch lokálna polícia.

Opitý Oravčan driftoval, polícia ho spacifikovala

Driftovanie je lákavé a adrenalínové, vždy si však treba uvedomiť, že patrí na uzavreté okruhy a nie cesty či prázdne parkoviská. Tento Oravčan si to snáď zapamätá do konca života.

Podľa dostupných informácií bol vodič spoločensky unavený a za volantom nemal čo hľadať. Našťastie, bizarne pôsobiaca nehoda si nevyžiadala žiadne zranenia. Ostáva nám dúfať, že vinník si zoberie ponaučenie a nabudúce naozaj radšej využije hromadnú dopravu. 


Video
Najnovšie články
Porsche Cayenne Coupé: Ďalšia „imidžovka“ z BA

BMW po sklamaní z vlaňajších ziskov pozerá na tento rok pesimisticky. Bez ohľadu na brexit očakáva výrazne slabšie výsledky a začína uťahovať opasok.

BMW je nespokojné, tento rok vidí v čiernych farbách

Stávka na segment SUV v podobe modelov Kodiaq a Karoq sa Škode zjavne oplatila. Obidve autá totiž výrazne ťahajú predaj, vďaka ktorému Škoda dosiahla rekordné...

Škoda vlani s rekordnými tržbami, no nižším ziskom

Na novembrovom autosalóne v LA predvedie mníchovská značka nového člena radu 2, ktorý bude postavený na architektúre UKL.

BMW chystá premiéru malého Gran Coupé

To, že človek je tvor omylný, je viac ako jasné. Rovnaké pravidlo platí aj pre vodičov, ktorí sa dopúšťajú mnohých chýb. Mnohé z nich sú však zbytočné...

Hnevá to všetkých: Časté chyby našich vodičov

Dvojica britských vozidiel prichádza s rovnakým srdcom, aké má aj SUV Bentayga. Osemvalec dosahuje výkon 550 koní.

Bentley Continental: Návrat modelov V8

Upravené vozidlo má výkon 375 kW (510 k), znížený podvozok, 21-palcové kolesá a bodykit s množstvom karbónových prvkov.

ABT RS5-R Sportback: Vzniknúť má 50 áut
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×