Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po nehode za volantom už len metrom

TOP VIDEO
Bielorusko sa v prípade absurdných nehôd nenechalo zahanbiť. Podnapitý šofér tam preletel na červenú, pričom ho zachytila bezpečnostná kamera.
22.09.2018 / Redakcia AUTO BILD

Spanilá jazda pred polnocou nie je nikdy dobrý nápad. Presvedčil sa o tom aj šofér Mazdy z Bieloruska, ktorý do križovatky vošiel na červenú a po zrážke mu fyzika odporučila využiť radšej metro. Záznam havárie zverejnila v týchto dňoch lokálna polícia.

Opitý Oravčan driftoval, polícia ho spacifikovala

Driftovanie je lákavé a adrenalínové, vždy si však treba uvedomiť, že patrí na uzavreté okruhy a nie cesty či prázdne parkoviská. Tento Oravčan si to snáď zapamätá do konca života.

Podľa dostupných informácií bol vodič spoločensky unavený a za volantom nemal čo hľadať. Našťastie, bizarne pôsobiaca nehoda si nevyžiadala žiadne zranenia. Ostáva nám dúfať, že vinník si zoberie ponaučenie a nabudúce naozaj radšej využije hromadnú dopravu. 


Video
Najnovšie články
Land Rover už čoskoro spustí prevádzku v Nitre

Rovnica, že ten, kto často porušuje predpisy, rovnako často spôsobuje aj nehody, nemusí platiť vždy. Spochybňuje ju aj najnovšie porovnanie automobilových...

Pokuty a nehody: Ktoré autá ich majú najviac?

Na slovenský trh prichádza kórejský elektromobil, dostupný bude s dvomi verziami techniky. Silnejšie ponúkne na výber aj medzi úrovňami vybavenia.

Hyundai Kona: Koľko stojí elektrické SUV?

Obor stojaci na pôdoryse 5 151 x 2 000 milimetrov ponúka sedem alebo šesť miest, v Európe bude k dispozícii s tromi motormi.

BMW X7: Goliáš bavorských ulíc a lesov

Osemvalcové srdce Američana dostalo väčší kompresor a odolnejšie vnútornosti, vďaka tomu zvládne Jeep zhltnúť štvrť míle za 9,66 sekundy.

Hennessey: Vyše 1 200 koní pre Trackhawk

Športovejšie odetý medveď bude dostupný s dvomi naladeniami benzínového motora 2.0 TSI, no výhradne na čínskom trhu.

Kodiaq GT: Škoda predstavila SUV-kupé

Po modeli s manuálnou prevodovkou do našej garáže Hyundai i30 Fastback zavítal i so samočinnou skriňou. Dvojspojky sú dnes v móde a Kórejci tento trend...

Test i30 Fastback: Ktorá konfigurácia je ideálna?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×