Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bugatti Divo: Prvý havarovaný exemplár?

Miliónový hyperšport má verne pôsobiace škrabance, uvoľnené dielce karosérie i pokrivené kolesá. Obrázok pochádza z dielne grafického majstra.
1 13.09.2018 / Marek Pokrývka

Nabúrané automobily vždy vyvolávali pozornosť okolia. Pri exotických modeloch to platí dvojnásobne, fotografie niektorých sa v dnešnej dobe šíria internetom obrovskou rýchlosťou. V týchto dňoch prebehol sociálnymi sieťami záber zachytávajúci Bugatti Divo. Francúzske šesťnástvalcové kupé je na ňom poriadne doničené, no je to skutočne prvý havarovaný exemplár?

Na prvý pohľad pôsobí havarované Bugatti naozaj verne

Našťastie, odpoveď na položenú otázku je negatívna. Obrázok totiž nie je autentický. Pochádza z dielne grafického majstra s pseudonymom Yasid Design, ktorý má na svojom konte množstvo zaujímavých prác. Táto k nim jednoznačne patrí. Miliónový hyperšport má totiž naozaj verne pôsobiace škrabance na karosérii, zlomené prítlačné krídlo, uvoľnené dielce karbónovej karosérie i pokrivené kolesá. Bugatti je naložené na prívese, čo prispieva k reálnemu dojmu z fotky.

Bugatti Divo stanovilo historický rekord

Francúzsky hyperšport má bodykit podriadený aerodynamike, prepracovaný podvozok, nezmenený šestnásťvalec a astronomickú cenu.

Ak by nešlo len o vizualizáciu, mohli by sme hovoriť o obrovských škodách. Cena jedného exemplára Bugatti Divo dosahuje rovných 5 miliónov eur. Francúzska automobilka plánuje vyrobiť iba 40 exemplárov, ťažká havária jedného z nich by preto bola veľkou stratou.


Video
Najnovšie články
Elon Musk opäť šokuje: Lietajúci športiak Tesly?

Obe hybridné verzie prichádzajú s prepracovanými nárazníkmi či svetlami, v interiéri sa objavil väčší displej a dotykový panel klimatizácie.

Hyundai Ioniq podstúpil plastickú operáciu

Už onedlho sa začnú najrozsiahlejšie dopravné obmedzenia v histórii Bratislavy. Pri riadení dopravy bude uprednostňovaná MHD, primátor Matúš Vallo preto...

Vallo: Vodiči nechajte autá doma, použite MHD

Obchodníci sa neraz predháňajú v ponuke zaujímavých „vychytávok“, ktoré by mali v zime uľahčiť život motoristu. Niektoré môžu byť užitočné, iné z vás len...

Zimné príslušenstvo: Čo sa oplatí a čo určite nie?

Nemecko nastúpilo na cestu rozvoja elektromobility a postupne rozširuje sieť nabíjacích staníc. Zatiaľ najviac ich má Hamburg.

Najviac nabíjačiek v Nemecku má Hamburg

Americký úpravca dal elektrickému SUV široký bodykit z uhlíkových vlákien a kompletne prečalúnil jeho interiér.

T Sportline Model X: Karbón a oranžová

Volkswagen plánuje nástupcu aktuálneho Golfu ukázať už o niekoľko mesiacov, online svet však už jeho podobu pozná. Po starších videách sa teraz na internete...

Dizajn ôsmeho Golfu prezrádzajú nové fotky
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×