Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Interiér RS Vision: Ďalší pohľad na nový Rapid?

Mladá Boleslav odhalila ďalšiu dizajnovú skicu, ktorá opäť naznačuje, ako bude vyzerať koncept RS Vision. Zdá sa, že sa tu v skutočnosti opäť pozeráme na budúcu podobu populárneho modelu Rapid.
4 07.09.2018 / Filip Kadlečík

Škoda nasleduje nové trendy. Po vzore značiek Volkswagen a Audi môžeme v nových českých automobiloch v budúcnosti očakávať čoraz viac dotykových plôch. Naznačuje to zverejnená skica, ktorá zachytáva návrh vzhľadu interiéru pripravovanej štúdie. Vision RS plánuje Mladá Boleslav oficiálne odhaliť na blížiacom sa autosalóne v Paríži.

Pozeráme sa na predzvesť interiéru Rapidu? My by sme povedali, že áno 4 fotografií v galérii Pozeráme sa na predzvesť interiéru Rapidu? My by sme povedali, že áno Zdroj: Škoda

Už pri zverejnení náčrtu exteriérového vzhľadu športového konceptu sme hovorili o tom, že sa s veľkou pravdepodobnosťou pozeráme na predzvesť modelu Rapidu. Nedávny únik fotografií potom len potvrdil, že sme svojim tipom vôbec neboli ďaleko od pravdy. Dá sa preto predpokladať, že aj táto skica čiastočne odhaľuje podobu interiéru obľúbeného modelu.

Stačí len odpočítať niekoľko dizajnérskych a prehnaných kúskov a o chystanej novinke môžeme získať celkom slušnú predstavu. Zdá sa, že volant sa zmení a dostane športovejší dizajn. Kabíne na aktuálnosti pridá digitálny prístrojový štít, ktorého prítomnosť je takmer zaručená. Chýbať určite nebude ani veľký displej informačného systému tróniaci na minimalistickej stredovej konzole.

Škoda Rapid: Nástupca predčasne odhalený

Česká stránka publikovala fotografie, ktoré zachytávajú sériovú verziu hatchbacku. Vozidlo by mohlo prejsť premenovaním na Favorit alebo Feliciu.

Pod ním by sa v realite mohlo nachádzať ovládanie klimatizácie automobilu. Napriek samotnej skici očakávame, že to by v Rapide ešte mohlo zostať hardvérové, ovládanie prostredníctvom dotykového displeja by bolo prekvapivé. Súdiac podľa veľkej lakťovej opierky sa tu ráta i elektronickou ručnou brzdou. To, či sa naozaj pozeráme na predzvesť interiéru nového Rapidu, odhalia až najbližšie mesiace.


Video
Najnovšie články
Subaru Outback: Pribudol prepĺňaný boxer

Od výbehových modelov už väčšinou prekvapenia neočakávame. O to príjemnejšiu sú, ak sa dostavia. Mitsubishi L200 už síce čaká na príchod novej generácie, aj tá...

Test L200 Black Edition: Dostupné prekvapenie

PRVÁ JAZDA Najprv sme to brali len ako príchod najvýkonnejšej verzie, ale po prvých jazdách je jasné, že HR-V Sport je celkom iné auto.

Honda HR-V Sport: Nečakane odlišné SUV

Na júnovom autosalóne v Šen-čene bude mať premiéru štúdia, z ktorej sa časom stane sériové vozidlo. Detaily o ňom zatiaľ nepoznáme.

Škoda Vision GT: Česi chystajú ďalšie SUV

Odvážne štylizovaná štúdia má krídlové dvere a head-up displej pokrývajúci celú šírku čelného skla, pohon je čisto elektrický.

Kia HabaNiro: Predzvesť novej generácie?

Dobrých nápadov nikdy nie je dosť. Už 7. - 9. júna sa uskutoční motoristická akcia s tými najlepšími cieľmi - pomáhať tam, kde je to potrebné.

RALLY RADOSTI: 30 športiakov prejde SR, pomôžu dobrej veci

Do svojho kompaktného SUV prestali Japonci montovať diesel, nedávno dali zbohom aj dvojlitrovému benzínu. Aká je jediná v súčasnosti dostupná verzia?

Test Subaru XV 1.6: Pre pokojných vodičov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×