Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bizarné zábery z BA: Ako utopiť Octaviu

TOP VIDEO
Víkendové prietrže mračien opäť znepríjemnili život obyvateľom nášho hlavného mesta. Šialený kúsok vodiča Octavie, ktorý predviedol v uliciach Ružinova, teraz obieha slovenským internetom.
15 príspevkov 03.09.2018 / Filip Kadlečík

Bratislava si počas posledných dní opätovne prešla ťažkou skúškou v podobe silnej prietrže mračien. Výdatné zrážky zasiahli v podstate všetky mestké časti a neobišli ani Ružinov. Neďaleko obchodného centra Retro sa dokonca cesta i s parkoviskom zmenila na obrovský “bazén”, cez ktorý by neprešlo ani väčšie SUV.

Nedajte sa napáliť: Pozor na lacné auto po povodni

Západné Slovensko tento týždeň zasiahli mimoriadne prudké prívalové dažde, počas ktorých zostalo mnoho áut utopených v podjazdoch či podzemných garážach. Ako ich spoznáte?

Anglicky hovoriaci vodič Octavie zachytený na videu zverejnenom užívateľom Facebooku síce videl, že voda mu siaha prakticky až nad kapotu, ani to ho však nezastavilo. Definitívnu stopku mu vystavila až hlbšia časť zaplavenej cesty, pri jazde cez ktorú sa mu nadľahčila zadná náprava a automobil zostal bez pohybu plávať v hlbokej vode. Podľa slov autora videa potom posádka auta tvorená rodičmi a dvojicou detí vozidlo opustila a nechala napospas živlu.

*video funguje správne len v režime celej obrazovky


Video
Najnovšie články
Vietor trápi Slovensko: Ako sa v ňom správať?

Na šanghajskej výstave mal premiéru elektromobil s dvojakou identitou, detailné parametre si výrobca zatiaľ necháva pre seba.

Toyota C-HR: Elektrická verzia odhalená

Kórejská automobilka predviedla v New Yorku štúdiu skromného elektrického kupé, ktoré zaujme dizajnom i dvojmiestnym interiérom.

Zamieri značka Genesis medzi malé autá?

Kamera v čínskom veľkomeste zachytila vznik požiaru, ktorý zničil zaparkovaný elektromobil. Pravdepodobne vznikol spontánne.

Tesla Model S: Prečo sa vznietila v garáži?

Pravidelná sezónna údržba auta obsahuje aj čosi viac ako prezutie pneumatík, výmenu oleja alebo umytie karosérie. Hovoríme o klimatizácii, ktorá je dôležitou...

Plesne a baktérie v aute: Na toto vodiči zabúdajú

Ropné trhy chytili druhý dych a strelka kompasu vytrvalo ukazuje na sever. To síce robí radosť financmajstrom ropných krajín, u motoristov však vyvoláva presne...

Benzín a nafta: Vysoké ceny zatiaľ neustúpia

S vylepšenou druhou generáciou populárneho auta sme sa vydali z brehov Botnického zálivu na najsevernejší cíp kontinentu dostupný po asfalte.

Mazda CX-5: Japonské SUV na vrchole Európy
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×