Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jeep Scrambler prichytený na slávnej trati

Pick-up vychádzajúci z typu Wrangler a disponujúci štvordverovou kabínou i pomerne dlhou korbou odfotili v náročnom teréne.
4 19.08.2018 / Marek Pokrývka

Nie je žiadnym tajomstvom, že Jeep pripravuje pick-up vychádzajúci z ikony menom Wrangler. Túto myšlienku otvoril už v roku 2005 konceptom Gladiator. Podľa neoficiálnych zdrojov použije automobilka vo finále označenie Scrambler, ktoré už v minulosti niesli verzie off-roadu s otvorenou ložnou plochou. Tie však boli dvojdverové. Novinka bude mať dvojitú kabínu, čo potvrdzujú čerstvé zábery publikované na špecializovanom fóre.

Napriek odlišnej karosérii je jasné, z čoho pick-up vychádza 4 fotografií v galérii Napriek odlišnej karosérii je jasné, z čoho pick-up vychádza Zdroj: jeepscramblerforum.com

Najnovšie fotografie pripravovaného vozidla ho zachytávajú v kompletnej kamufláži, spod ktorej však jasne vykúkajú rysy ikonického terénneho auta. Evidentná je taktiež prítomnosť pomerne dlhej korby. Dizajnové detaily zostávajú skryté pod plachtou a zatiaľ nad nimi visí otáznik. Neoficiálne zdroje sa v tejto oblasti rozchádzajú. Podľa niektorých budú úpravy prednej časti automobilu minimálne, iné hovoria o výraznom štylistickom odlíšení pick-upu od východiskového produktu.

Jeep Wrangler: Modernejší, než by sa zdalo

Slávny americký off-road je vďaka hliníkovým panelom karosérie ľahší a prichádza aj ako mikrohybrid. Jeho interiér prešiel množstvom úprav.

Čerstvé zábery vzbudili pozornosť aj miestom svojho vzniku. Jeep Scrambler bol totiž prichytený na slávnej kalifornskej trati Rubicon, podľa ktorej je pomenovaná odolná verzia typu Wrangler. Ide o poriadne náročné terénne ihrisko. Skúšky na ňom dokazujú, že aj v prípade novinky budú schopnosti mimo asfaltu patriť k prioritám. Premiéra auta sa asi odohrá v Los Angeles.


Video
Najnovšie články
Šialený vodič Tesly: 206 km/h na červenú

V súvislosti s dieselgate spustili nemeckí vyšetrovatelia trestné stíhanie proti zamestnancom Daimleru.

Nemecko stíha zamestnancov Daimleru

Štúdia českého elektromobilu bude mať vo vnútri dvojramenný volant s nápisom Škoda namiesto loga a minimum tlačidiel.

Škoda Vision iV: Prvý pohľad do interiéru

Na európskom kontinente sa 2,5-litrový štvorvalec neobjaví v ponuke, vyberať si bude možné z dvoch benzínových a jedného naftového agregátu.

Mazda3: Ďalšie detaily o motoroch v EÚ

Honda vyrába v Swindone viac ako 100 000 modelov Civic pre globálny trh. Je to jej jediná továreň v Európskej únii (EÚ).

Honda oznámila zatvorenie britskej fabriky

Jedným z dôvodom je spomaľujúca sa čínska ekonomika, ako aj napätie v obchodných vzťahoch s USA.

Dopyt po autách v Číne pokračuje v poklese

Kompakt bude opäť dostupný aj s naftovým agregátom, výber ponúknu okrem toho prevodovky i karosérie.

Ford Focus ST: 280 koní v benzínovej verzii
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×