Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

BMW X7 sa predvádza na piesku i snehu

Dizajnové detaily kryje na všetkých záberoch bohatá kamufláž, miestom premiéry SUV bude pravdepodobne Los Angeles.
1 13.08.2018 / Marek Pokrývka

Príchod veľkého sedemmiestneho SUV ohlásil Mníchov už na jar roka 2014, napriek tomu k jeho premiére stále nedošlo. Doposiaľ sme spoznali koncept a pár továrenských fotiek sériovky, začiatkom tohto mesiaca obleteli internet obrázky z patentového konania podľa všetkého prezrádzajúce konečný vzhľad BMW X7. Teraz sa vozidlo predvádza v pohybe.

Maskovanie prototypov zatiaľ BMW ponechalo na svojom mieste

Bavorská automobilka zverejnila video, ktoré zachytáva testovaciu fázu vozidla. Skúšky evidentne prebiehali po boku menšieho súrodenca označeného číslom päť. Na záberoch totiž môžeme obra vidieť v rovnakých scenériách ako príbuzného, okrem ciest jazdí na piesku i snehu. Samozrejme, na všetkých záberoch kryje dizajnové detaily bohatá kamufláž.

BMW X7: Finálna podoba najväčšieho SUV

Zábery zverejnené brazílskym webom potvrdzujú, že sériový variant sa nebude od štúdie výrazne odlišovať. Technické informácie zostávajú tajomstvom.

Zverejnenie krátkeho spotu naznačuje, že dlhočizné čakanie na premiéru typu X7 sa čoskoro skončí. Mohutný sedemmiestny automobil však v Paríži asi neuvidíme. Miestom jeho premiéry bude pravdepodobne novembrový autosalón v Los Angeles, samotné BMW totiž hovorí o konci tohto roka. Novinka bude pravdepodobne štartovať blízko 100-tisícovej hranice.


Najnovšie články
Kia vyrába aj off-road, no len pre armádu

Volkswagen chce urýchliť prechod na elektrický pohon. Už o tri roky plánuje spustiť výrobu 27 elektrických modelov a do vývoja investuje desiatky miliárd eur.

VW pripravuje 27 elektrických modelov

Pod kapotu dvojice príbuzných S-Max a Galaxy sa nasťahoval štvorvalec EcoBlue, dostupný je v štyroch verziách. Pribudol aj osemstupňový automat.

Moderný turbodiesel pre veľké MPV Ford

Systém štart-stop mnohí vodiči neznášajú, často síce funguje správne, inokedy však agregát auta vypne v úplne nevhodnej chvíli. Aká je teda pravda o tejto...

Na rovinu o štart-stop systéme: Šetrí palivo?

Vďaka aerodynamike, kvalitnej streche, priestoru a komfortným prvkom je tento kabriolet schopný zastávať rolu auta na každý deň.

Test Mercedes E400 Cabriolet: Len na leto?

Niektoré nemecká mestá začali obmedzovať vjazd starších dieselov a čoskoro pribudnú nové. Tieto zákazy sa dotknú vyše milióna vozidiel noriem Euro 4 a 5. Počty...

Zákazy vjazdu zasiahnu vyše milión dieselov

Populárny model Peugeotu oslavuje dve dekády od svojho uvedenia na cesty. Peugeot 206 si právom vybojoval status ikony svojho segmentu, vyrába sa dokonca ešte...

Peugeot 206: Bestseller oslavuje 20. narodeniny
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×