Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rýchla karma: Pick-up skončil v bariére

TOP VIDEO
Vodič tmavozeleného Fordu F-150 mal problém so strieborným SUV, no jeho prudký manéver vyústil do šmyku.
13.08.2018 / Marek Pokrývka

Na internetových portáloch nájdeme množstvo záznamov, ktorých spoločným menovateľom je rýchla karma. O čo ide? Sú to incidenty, pri ktorých zlomyseľní šoféri doplatili na vlastnú snahu uškodiť niekomu inému. Čerstvý príklad sa objavil pár dní dozadu. Podľa palubnej kamery sú zábery datované na rok 2014, no reálne mali byť nakrútené 21. júla pri americkom meste Denver.

Kolízia v zápche: Vodiči ani nezastavili

Šoféri starších vozidiel vzájomný náraz a diaľnici v Spojených štátoch odignorovali a pokračovali v jazde.

Hlavnú rolu v tomto videu zohral tmavozelený Ford F-150. Jeho vodič mal evidentne problém so strieborným SUV idúcim pred ním a rozhodol sa ho zastrašiť alebo potrestať. Zvolil si na to nešťastnú formu. Jeho prudký manéver do jazdného pruhu druhého auta totiž vyústil do šmyku, ktorý sa zastavil až na opačnej strane širokej diaľnice. Pick-up skončil v betónovej bariére. Medzi vozidlami síce asi došlo k drobnému kontaktu, no iniciátor agresívneho kúska dopadol jednoznačne horšie.


Najnovšie články
Časovaná bomba v aute: Rozvodový remeň

Toyota len nedávno zvolávala do servisov milióny hybridov a opäť musela vyhlásiť zvolávaciu akciu. Tentokrát sú na vine airbagy, i keď nie tie problematické...

Toyota opäť zvoláva autá do servisov

Na našich čerpacích staniciach sa prejavuje výrazný vzostup cien ropy z posledných týždňov. Otázka znie, čo nás čaká ďalej. Všetko závisí od situácie vo svete.

Ceny benzínu a nafty: Jeseň nás vyjde draho

Vystúpiť z davu medzi úpravcami na trhu nie je jednoduché. Firme Fostla sa to však podarilo. Ich najnovším produktom je balík pre ostré kupé od Mercedesu.

AMG GT S Fostla: Drsný bodykit i vyšší výkon

Debut piatej generácie japonskej ikony sa odohrá na januárovej výstave v Detroite, no britskí záujemcovia už za kupé môžu zložiť zálohu.

Toyota Supra sa už dá v Británii objednať

Sedemciferná predajná suma pri atuách nemusí automaticky znamenať exkluzívny superšport. Na predaj sa totiž objavil na pohľad celkom obyčajný Volkswagen Beetle...

Miliónový chrobák: Beetle s nájazdom 35 km

Mohutný japonský automobil zaujme nielen dizajnom, ale tiež celkovým komfortom a efektívne pracujúcim hybridným systémom.

Test Lexus RX 450h: Samurajova obývačka
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×