Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Policajné video: Šialenci na cestách stále úradujú

VIDEO
Niektorí vodiči sú skrátka nepoučiteľní. Samozvaní majstri volantu a k tomu nezničiteľní ako Superman. Nad niektorými počinmi zostáva rozum stáť.
1 72 príspevkov 10.08.2018 / Soňa Zverková

Nevedkove dobrodružstvá zo slovenských ciest pokračujú. Polícia na svojom facebookovom profile zverejnila ďalšiu kompiláciu videí, ktoré im zaslali vodiči z autokamier. V poradí druhú, ktorá nie je o nič menej odstrašujúca než tá prvá. Niektorí vodiči sú skrátka nepoučiteľní. Samozvaní majstri volantu a k tomu nezničiteľní ako Superman. No iba dovtedy, kým neprídu problémy. Nanešťastie ich manévre si neraz vyžiadajú životy nevinných, ktorí sa stali obeťami ich nebotyčnej arogancie.

Kompilácia zachytáva tradičné umelecké výkony vo forme predchádzania cez súvislú čiaru a nedanie prednosti v jazde. Tentokrát však nájdete aj nedanie prednosti chodcom na prechode na dvojpruhovej vozovke, hoci vozidlo v pravom pruhu zostalo stáť. A ako čerešničku tu máme tradičné vybrzďovanie a neskutočnú aroganciu vodičov, ktorí nielen vybrzdili, ale neodpustili si z okna ukázať vztýčený prostredník. Á propos, vedeli ste, že aj za vulgárne gestá môžete dostať pokutu?

Video:

A pokiaľ sa vám máli, ponúkame aj tretiu policajnú kompiláciu, ktorá môže smelo konkurovať obom ostatným. Absolútnou jednotkou zostáva a zrejme aj naďalej zostane nebezpečné predchádzanie, ktoré sa skončilo dobre len vďaka reakciám ostatných vodičov.

Ak niekomu úplne chýba pud sebazáchovy, členovia jeho posádky môžu ďakovať Bohu, že na cestách je stále dosť ľudí, ktorí ho majú za dvoch. V redakcii sme sa zhodli: pokiaľ by si niekto z nás nejakým nedopatrením sadol do auta takémuto vodičovi, stalo by sa to len dvakrát – prvý- a zároveň poslednýkrát. To už radšej autobus alebo vlak...

Video:


Najnovšie články
Časovaná bomba v aute: Rozvodový remeň

Toyota len nedávno zvolávala do servisov milióny hybridov a opäť musela vyhlásiť zvolávaciu akciu. Tentokrát sú na vine airbagy, i keď nie tie problematické...

Toyota opäť zvoláva autá do servisov

Na našich čerpacích staniciach sa prejavuje výrazný vzostup cien ropy z posledných týždňov. Otázka znie, čo nás čaká ďalej. Všetko závisí od situácie vo svete.

Ceny benzínu a nafty: Jeseň nás vyjde draho

Vystúpiť z davu medzi úpravcami na trhu nie je jednoduché. Firme Fostla sa to však podarilo. Ich najnovším produktom je balík pre ostré kupé od Mercedesu.

AMG GT S Fostla: Drsný bodykit i vyšší výkon

Debut piatej generácie japonskej ikony sa odohrá na januárovej výstave v Detroite, no britskí záujemcovia už za kupé môžu zložiť zálohu.

Toyota Supra sa už dá v Británii objednať

Sedemciferná predajná suma pri atuách nemusí automaticky znamenať exkluzívny superšport. Na predaj sa totiž objavil na pohľad celkom obyčajný Volkswagen Beetle...

Miliónový chrobák: Beetle s nájazdom 35 km

Mohutný japonský automobil zaujme nielen dizajnom, ale tiež celkovým komfortom a efektívne pracujúcim hybridným systémom.

Test Lexus RX 450h: Samurajova obývačka
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×