Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bude platiť desaťtisíce: Nameralo ho 33 radarov

Muž si na exotickej dovolenke požičal auto svojich snov, no vytúžená jazda nedopadla úplne podľa jeho predstáv. Za spanilú jazdu mu príde mastný účet.
1 1 príspevok 08.08.2018 / Filip Kadlečík

Málokto z nadšených motoristov dostane niekedy v živote príležitosť sedieť za volantom superšportov značiek Lamborghini či Ferrari. Dnes však už aj u nás existujú rôzne požičovne, vďaka ktorým si tento sen aspoň na niekoľko minút či hodín môže splniť aj bežný smrteľník.

Ilustračná snímka - Lamborghini Huracán

Podobne sa na to pozeral aj 26-ročný turista z Veľkej Británie, ktorý sa na dovolenku vybral do exotického Dubaja. V meste superáut asi nechcel zaostávať za domácimi boháčmi a tak si z požičovne prenajal Lamborghini Huracán. Už len cena samotnej služby určite nebola nízka, Brit však rozhodne nečakal, že sa ešte niekoľkonásobne predraží.

Na talianskom superšporte sa dovolenkár z ostrovov koncom júla po Dubaji premával v noci od 02:30 do 06:00 a pravdepodobne si myslel, že v noci jeho vyčíňanie nebude nik riešiť. Opak je však pravdou, prísnym okom na neho pozrelo dovedna 33 radarov, pričom najvyššia odmeraná rýchlosť mladíka dosahovala 231 km/h.

Pápež dostal do daru Lamborghini Huracán

František podpísal a požehnal špeciálne talianske kupé, no darovaný superšport nechce. Plánuje ho vydražiť pre dobročinné účely.

Za 33 fotiek teraz musí spoločnosť, od ktorej si auto požičal, zaplatiť v prepočte 40 000 eur. Dá sa pritom očakávať, že firma tieto náklady nebude znášať sama, ale desiatky tisíc bude vymáhať od adrenalínuchtivého Brita. Ten teraz môže mať hlavu v smútku, za pár hodín zábavy so superšportom si “zarobil” na kvalitný hot-hatch, ktorý by ho mohol tešiť deň čo deň.


Najnovšie články
Časovaná bomba v aute: Rozvodový remeň

Toyota len nedávno zvolávala do servisov milióny hybridov a opäť musela vyhlásiť zvolávaciu akciu. Tentokrát sú na vine airbagy, i keď nie tie problematické...

Toyota opäť zvoláva autá do servisov

Na našich čerpacích staniciach sa prejavuje výrazný vzostup cien ropy z posledných týždňov. Otázka znie, čo nás čaká ďalej. Všetko závisí od situácie vo svete.

Ceny benzínu a nafty: Jeseň nás vyjde draho

Vystúpiť z davu medzi úpravcami na trhu nie je jednoduché. Firme Fostla sa to však podarilo. Ich najnovším produktom je balík pre ostré kupé od Mercedesu.

AMG GT S Fostla: Drsný bodykit i vyšší výkon

Debut piatej generácie japonskej ikony sa odohrá na januárovej výstave v Detroite, no britskí záujemcovia už za kupé môžu zložiť zálohu.

Toyota Supra sa už dá v Británii objednať

Sedemciferná predajná suma pri atuách nemusí automaticky znamenať exkluzívny superšport. Na predaj sa totiž objavil na pohľad celkom obyčajný Volkswagen Beetle...

Miliónový chrobák: Beetle s nájazdom 35 km

Mohutný japonský automobil zaujme nielen dizajnom, ale tiež celkovým komfortom a efektívne pracujúcim hybridným systémom.

Test Lexus RX 450h: Samurajova obývačka
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×