Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Masívny výbuch cisterny priamo na diaľnici

TOP VIDEO
Talianskom včera doslova otriasla tragická situácia, ktorá nastala na diaľnici neďaleko Bologne. Po masívnom výbuchu cisterny došlo k stratám na životoch a desiatkam zranení.
5 príspevkov 07.08.2018 / Filip Kadlečík

Severným Talianskom včera otriasol gigantický výbuch. Všetko sa odohralo na diaľnici v Bologni, ktorá bola upchatá už pred samotnou explóziou. Vodič ťahaču s cisternou vezúcou pravdepodobne LPG nestihol alebo nemohol zareagovať na blížiacu sa kolónu kamiónov a do návesu posledného z nich vrazil s veľkou razanciou.

Pullman S600 Guard: Odolá aj výbuchu bomby

To najlepšie čo Mercedes-Maybach zvládne. Obrnený S600 Pullman Guard stojí viac než milión eur, čo za to ponúkne?

Horľavá látka z jeho cisterny sa čiastočne vznietila okamžite po náraze, no masívny výbuch našťastie neprišiel hneď. Za krátky čas sa z dosahu plameňov stihlo vzdialiť množstvo motoristov. Živlu však bohužiaľ neunikli všetci. Talianske úrady hlásia dvojicu úmrtí, viac než 70 zranení a škody na majetku. Plamene boli v epicentre natoľko horúce, že sa priamo pod ním zrútila časť vyvýšenej vozovky.


Najnovšie články
Časovaná bomba v aute: Rozvodový remeň

Toyota len nedávno zvolávala do servisov milióny hybridov a opäť musela vyhlásiť zvolávaciu akciu. Tentokrát sú na vine airbagy, i keď nie tie problematické...

Toyota opäť zvoláva autá do servisov

Na našich čerpacích staniciach sa prejavuje výrazný vzostup cien ropy z posledných týždňov. Otázka znie, čo nás čaká ďalej. Všetko závisí od situácie vo svete.

Ceny benzínu a nafty: Jeseň nás vyjde draho

Vystúpiť z davu medzi úpravcami na trhu nie je jednoduché. Firme Fostla sa to však podarilo. Ich najnovším produktom je balík pre ostré kupé od Mercedesu.

AMG GT S Fostla: Drsný bodykit i vyšší výkon

Debut piatej generácie japonskej ikony sa odohrá na januárovej výstave v Detroite, no britskí záujemcovia už za kupé môžu zložiť zálohu.

Toyota Supra sa už dá v Británii objednať

Sedemciferná predajná suma pri atuách nemusí automaticky znamenať exkluzívny superšport. Na predaj sa totiž objavil na pohľad celkom obyčajný Volkswagen Beetle...

Miliónový chrobák: Beetle s nájazdom 35 km

Mohutný japonský automobil zaujme nielen dizajnom, ale tiež celkovým komfortom a efektívne pracujúcim hybridným systémom.

Test Lexus RX 450h: Samurajova obývačka
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×