Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Larte Design: Karbónový šat pre kupé Q60

Japonské vozidlo dostalo početnú sadu prvkov vyrobených z uhlíkových vlákien, úprava vyjde na približne 10-tisíc eur.
13 2 príspevky 19.07.2018 / Marek Pokrývka

Z dielne nemeckej spoločnosti Larte Design pred pár dňami vyšli vizualizácie toho, ako si jej zamestnanci predstavujú upraveného obra Infiniti QX80 po facelifte. V rýchlom slede prinášajú ďalší projekt rovnakej značky. Tentokrát však nie prostredníctvom počítačovej grafiky, ale fotografií skutočného vozidla. Tuner si prichystal karbónový šat pre kupé Q60.

Karbónové komponenty od Larte Design nenarúšajú pôvodné línie auta 13 fotografií v galérii Karbónové komponenty od Larte Design nenarúšajú pôvodné línie auta Zdroj: Larte Design

Dvojdverové japonské vozidlo dostalo početnú sadu prvkov vyrobených z uhlíkových vlákien. Tento materiál tvorí rám masky chladiča, veľký spojler i časti nárazníka, ktoré susedia s hmlovými svetlami. V bočnej časti sa objavili lemy otvorov v prednom nárazníku a aerodynamické “plutvy“ pod prahmi. Balík završuje krídlo a veľký difúzor, o poschodie nižšie sú štyri koncovky výfuku.

Infiniti QX80 čaká kúra v Larte Design

Tuner zhmotnil svoje plány prostredníctvom grafického programu, predaj agresívneho bodykitu sa začne v septembri.

Na fotkách nesie zakončenie potrubia čierny lesklý povrch, na želanie však môžu byť taktiež karbónové. Rovnaký výber ponúkajú v Larte Design pri všetkých komponentoch. Nie je prekvapujúce, že verzia odhaľujúca štruktúru uhlíkových vlákien stojí  viac. Jednotlivé komponenty ponúka firma samostatne. Ak sa všetky zrátajú, vyjde takáto úprava na približne 10-tisíc eur. Vzhľadom na použitý materiál nemožno hovoriť o nejakom prekvapení.


Video
Najnovšie články
“Šokujúco dostupné”: Dacia chystá elektroauto

Nemecký sedan dostal prepracovanú karosériu i interiér, platforma však zostala zachovaná. Jedinou voľbou je prepĺňaný dvojliter.

VW Passat: Nová generácia pre Ameriku

Mustang dostal vrcholný variant, ktorý poháňa osemvalec s kompresorom produkujúci vyše 700 koní. Presné číslo nepoznáme.

Shelby GT500: Svalnatá legenda je späť

NIssan neustále ubezpečuje, že trvá na zachovaní aliancie s Renaultom a Mitsubishi. Šéf automobilky Hiroto Saikawa by neurobil nič, čo by mohlo spojenie...

Nissan chce pokračovať v aliancii

Kritické obdobie koncom leta a začiatkom jesene minulého roka, keď začal platiť nový testovací cyklus WLTP sa podpísalo aj na predaji Mercedesu.

WLTP zbrzdilo aj predaj Mercedesu

Američania vypĺňajú medzeru vo svojom portfóliu, predstavili veľké SUV s tromi radmi sedadiel využívajúce platformu menšieho typu XT5.

Cadillac XT6: Escalade má menšieho brata

Mníchovský kabriolet vyrábaný do roku 2013 zmenila firma Everytimer Automobile na reinkarnáciu typu 2002 s výborným šesťvalcom.

ETA 02: Retro kabriolet s dušou BMW 135i
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×