Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Extrém: Off-road so schopnosťami horolezca

TOP VIDEO
Automobily boli stvorené najmä na jazdu po rovinatom teréne so zanedbateľnými prekážkami. Starý pick-up Toyoty je však dôkazom, že sa nestratia ani v teréne, kde by už mohol mať problémy aj bežný človek.
07.07.2018 / Filip Kadlečík

Štvorkolesové vozidlá síce prioritne jazdia po rovných a spevnených cestách, to však neznamená, že nemajú potenciál ani mimo nich. Existujú beštie, ktoré nezastaví ani terén, ktorý by bol výzvou aj pre bežného človeka. Starý pick-up Toyoty predviedol na skalách nevídaný kúsok. Hanbiť by sa za neho nemuseli ani trikoví experti z Rýchlo a zbesilo.

Test Land Cruiser: Svet bez hraníc a limitov

Názov Toyota Land Cruiser má cveng naprieč celou zemeguľou. Roky toto auto overili v tvrdých podmienkach púšte, tundry, tajgy, pralesov… a dalo by sa pokračovať do nekonečna. Aká je však legenda...

Na cestičku plnú obrovských skál by svojho štvorkolesového miláčika zobral málokto. Pre veľa off-roadových nadšencov však takéto prostredie predstavuje výzvu, ktorej sa odoláva len ťažko. Pozrite si na vlastné oči, aké schopnosti môže mať upravený starý teréniak. Jeho prejazdnosť či náklony sú doslova dychberúce.


Najnovšie články
Milión e-áut na nemeckých cestách tak skoro nebude

Jeseň na cestách prináša po suchom a teplom lete viaceré nové riziká. Jedno z nich však nesúvisí priamo s počasím. Práve v tomto období totiž stúpa riziko...

Zrážka so zverou: Čo robiť a ako jej zabrániť?

Samotný názov Lexus LS je už značka, ktorá má cveng po celom svete. My sme dostali možnosť otestovať schopnosti verzie v špecifikácii 500h. Môže exotický...

Test Lexus LS 500h: Zatieni nemeckú trojku?

Najdostupnejší model je vybavený obdobnou technikou ako o stupeň vyšší exemplár, zrýchlenie na stovku je vecou 4,9 sekundy.

Mercedes-AMG: Pribudol základ GT 43

Na parížskom autosalóne pravdepodobne spoznáme štúdiu, ktorá bude evokovať ikonický typ 504. Prinesie retro štýl s modernými prvkami.

Peugeot chystá  reinkarnáciu kupé 504

Tretia generácia terénneho stroja známeho ako KLTV evokuje ikonický Hummer, poháňa ju turbodiesel s výkonom 165 kW (225 k).

Kia vyrába aj off-road, no len pre armádu

Volkswagen chce urýchliť prechod na elektrický pohon. Už o tri roky plánuje spustiť výrobu 27 elektrických modelov a do vývoja investuje desiatky miliárd eur.

VW pripravuje 27 elektrických modelov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×