Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Extrém: Off-road so schopnosťami horolezca

TOP VIDEO
Automobily boli stvorené najmä na jazdu po rovinatom teréne so zanedbateľnými prekážkami. Starý pick-up Toyoty je však dôkazom, že sa nestratia ani v teréne, kde by už mohol mať problémy aj bežný človek.
07.07.2018 / Filip Kadlečík

Štvorkolesové vozidlá síce prioritne jazdia po rovných a spevnených cestách, to však neznamená, že nemajú potenciál ani mimo nich. Existujú beštie, ktoré nezastaví ani terén, ktorý by bol výzvou aj pre bežného človeka. Starý pick-up Toyoty predviedol na skalách nevídaný kúsok. Hanbiť by sa za neho nemuseli ani trikoví experti z Rýchlo a zbesilo.

Test Land Cruiser: Svet bez hraníc a limitov

Názov Toyota Land Cruiser má cveng naprieč celou zemeguľou. Roky toto auto overili v tvrdých podmienkach púšte, tundry, tajgy, pralesov… a dalo by sa pokračovať do nekonečna. Aká je však legenda...

Na cestičku plnú obrovských skál by svojho štvorkolesového miláčika zobral málokto. Pre veľa off-roadových nadšencov však takéto prostredie predstavuje výzvu, ktorej sa odoláva len ťažko. Pozrite si na vlastné oči, aké schopnosti môže mať upravený starý teréniak. Jeho prejazdnosť či náklony sú doslova dychberúce.


Najnovšie články
Peugeot e-Legend: Retro kupé na elektrinu

BMW radu 1 už netrpezlivo čaká na ďalšiu generáciu a čoskoro sa jej aj dočká. Vo vrcholnom vyhotovení M145i sa však už budeme musieť zaobísť bez šesťvalca...

BMW M145i: Vieme, čo má nahradiť šesťvalec

Bratislave sa zrejme už čoskoro minú evidenčné čísla so skratkou BL. Polícia preto spúšťa hlasovanie o novej skratke.

Aj keď biznis VW v Iráne nie je rozsiahly, krok firmy znamená symbolické víťazstvo pre amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Volkswagen sa sťahuje z iránskeho trhu

Kórejskí grafici vytvorili vizualizáciu, ktorej základom sa stala fotografia maskovaného prototypu. Obrázok nie je ďaleko od reálnej verzie.

Ako bude vyzerať Chevrolet Corvette C8?

Hot-hatch disponuje vyladenou verziou štvorvalca, má zvýšenú tuhosť karosérie a prepracovaný podvozok. Stovku zhltne za 4,7 sekundy.

Mercedes-AMG A 35 poháňa 306 žrebcov

Štýlové kórejské vozidlo patrí ku kvalitným členom triedy B-SUV. S litrovým srdcom je príjemne svižné, motor by však mohol byť lepšie odizolovaný.

Test Kia Stonic 1.0 T-GDi: Trojvalcová osa
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×