Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nebezpečná nehoda v Bratislave na videu

TOP VIDEO
Za volantom treba byť ostražitý v každej chvíli. Video z rannej nehody v Bratislave ukazuje, že nešťastie čaká za rohom. Diaľnica sa v priebehu sekúnd zastavila.
25.06.2018 / Filip Kadlečík

Dnes ráno sa na moste Lafranconi stala nehoda v dvoch smeroch jazdy naraz. Najskôr došlo ku kolízii kamióna s osobným vozidlom v smere od tunela Sitina do Petržalky a len sekundy na to sa karambol vyskytol aj v protismere. Vodiča totiž vystrašili trosky, ktoré z miesta zrážky vyleteli do protismeru a následne nezvládol vyrovnať šmyk.

Hammondova nehoda: Všetko má svoje plusy

Dopravné nehody sú jav, ktorému sa všetci za každých okolností snažíme vyhnúť. Keď už sa však stanú a nik pri nich nepríde o život, nemusí ísť o úplne tragickú udalosť. Dokonca sa z nej dá aj...

O definitívnom vinníkovi sa zatiaľ hovoriť nedá, ťažko povedať, čo presne predchádzalo kolízii osobného automobilu s kamiónom. Pri zrážke sa našťastie nikto nezranil, škody utrpeli len automobily, preto sa celá situácia nakoniec uzavrela ako škodová udalosť. O tom, že išlo o veľmi nebezpečnú situáciu, snáď netreba hovoriť. Je len šťastie, že sa nikomu nič nestalo. Aj tento záznam svedčí o tom, že za volantom treba byť v strehu neustále.


Najnovšie články
Peugeot e-Legend: Retro kupé na elektrinu

BMW radu 1 už netrpezlivo čaká na ďalšiu generáciu a čoskoro sa jej aj dočká. Vo vrcholnom vyhotovení M145i sa však už budeme musieť zaobísť bez šesťvalca...

BMW M145i: Vieme, čo má nahradiť šesťvalec

Bratislave sa zrejme už čoskoro minú evidenčné čísla so skratkou BL. Polícia preto spúšťa hlasovanie o novej skratke.

Aj keď biznis VW v Iráne nie je rozsiahly, krok firmy znamená symbolické víťazstvo pre amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Volkswagen sa sťahuje z iránskeho trhu

Kórejskí grafici vytvorili vizualizáciu, ktorej základom sa stala fotografia maskovaného prototypu. Obrázok nie je ďaleko od reálnej verzie.

Ako bude vyzerať Chevrolet Corvette C8?

Hot-hatch disponuje vyladenou verziou štvorvalca, má zvýšenú tuhosť karosérie a prepracovaný podvozok. Stovku zhltne za 4,7 sekundy.

Mercedes-AMG A 35 poháňa 306 žrebcov

Štýlové kórejské vozidlo patrí ku kvalitným členom triedy B-SUV. S litrovým srdcom je príjemne svižné, motor by však mohol byť lepšie odizolovaný.

Test Kia Stonic 1.0 T-GDi: Trojvalcová osa
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×