Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dacia Piknik 2018: Ako sa odvďačiť klientom

FOTO
Dacia je známa tým, že predáva cenovo dostupné automobily. Napriek tomu však zákazníkom dokáže ponúknuť niečo, na čo sa nechytajú ani prémiové značky. Pozrite si na vlastné oči, aký bol Dacia Piknik 2018.
65 1 príspevok 24.06.2018 / Filip Kadlečík

Dacia pod krídlami francúzskeho Renaultu nabrala druhý dych a vďaka rozumnej cenovej politike dnes doslova valcuje európsky trh. Rumunská automobilka síce je známa tým, že ponúka dostupné automobily, zároveň však dokáže prísť s výhodami, ktorým nevedia konkurovať ani prémiové automobilky.

Počas dňa do areálu prišlo až 1 800 fanúšikov značky, ktorí vytvorili skvelú atmosféru 65 fotografií v galérii Počas dňa do areálu prišlo až 1 800 fanúšikov značky, ktorí vytvorili skvelú atmosféru Zdroj: Filip Kadlečík

Ako inak sa dá opísať rodinný festival Dacia Piknik 2018? Podujatie plné atrakcií, dobrej nálady a priaznivcov výrobcu nás svojim konceptom okamžite zaujalo. Majitelia vozidiel Dacia na neho totiž majú bezplatný vstup, náklady spojené s organizáciou platí slovenské zastúpenie značky.

V rámci tohto podujatia sa návštevníci mohli tešiť na bohatý program, ktorý mal zabaviť deti i dospelých. O hladký priebeh akcie sa staral známy moderátor Alex Štefuca, ktorý postupne uvádzal účinkujúcich. Medzi nimi nechýbal detský ľudový súbor Matičiarik, kapela Starmánia, kúzelník Talostan či populárna Katka Knechtová.

Stánok AUTO BILDu počas dňa navštívili stovky fanúšikov značky Dacia, s ktorými sme viedli zaujímavé diskusie 65 fotografií v galérii Stánok AUTO BILDu počas dňa navštívili stovky fanúšikov značky Dacia, s ktorými sme viedli zaujímavé diskusie Zdroj: Filip Kadlečík

Okrem programu pri pódiu mali návštevníci a ich deti k dispozícii aj množstvo iných atrakcií. Obľúbené bolo maľovanie na tvár, trampolíny, krytý stan s občerstvením či stánky partnerov festivalu. Medzi nimi bol aj stánok magazínu AUTO BILD Slovensko, kde sme počas celého dňa spoznávali stovky majiteľov Dacie a rozdali ekvivalentné množstvo výtlačkov. Okrem toho sme prispeli aj cenou do konečnej tomboly, ktorou bolo ročné predplatné nášho magazínu.


>>> Pozrite si celú akciu v detailnej galérii <<<


Samozrejme, chýbať tu nemohlo ani množstvo nových vozidiel Dacia. Takmer všetky v areáli boli otvorené a ľudia si ich celý deň prezerali, prípadne si v nich dokonca aj oddýchli. Na vytýčenej trase si dokonca každý mohol vyskúšať aj off-roadové schopnosti nového Dustera. Najväčším ťahákom bol rozhodne nový Duster, po ktorom túži takmer každý priaznivec značky Dacia, tesne mu sekundovala prekvapivá rodinná hviezda - model Dokker v prevedení Stepway.

Nový Duster prekvapuje: Lepší v každom ohľade

PRVÁ JAZDA Na zoznámenie s novou Daciou Duster sme sa naozaj tešili. Očakávali sme, že automobil prejde veľkými zmenami a zaujímalo nás to, ako sa ňom odrazia. Výsledok generačnej výmeny nás doslova...

Napriek nevydarenému a premenlivému počasiu, ktoré prinieslo aj zrážky, sa na akcii celkovo zúčastnilo 1 800 fanúšikov značky z celého Slovenska. Každý z nich pri vstupe dostal bezplatný balíček obsahujúci bagetu, vodu a sladkosť. Značka sa teda o svojich priaznivcov postarala do slova a do písmena. Dacia demonštrovala, že sa aj ľudová automobilka, ktorá nepredáva vozidlá za desaťtisíce, môže odvďačiť svojim klientom. Tí jej za to na revanš ukázali, že majú srdce. Na priľahlej lúke vytvorili jedno obrovské, ktoré venovali svojmu obľúbenému výrobcovi.


Najnovšie články
Milión e-áut na nemeckých cestách tak skoro nebude

Jeseň na cestách prináša po suchom a teplom lete viaceré nové riziká. Jedno z nich však nesúvisí priamo s počasím. Práve v tomto období totiž stúpa riziko...

Zrážka so zverou: Čo robiť a ako jej zabrániť?

Samotný názov Lexus LS je už značka, ktorá má cveng po celom svete. My sme dostali možnosť otestovať schopnosti verzie v špecifikácii 500h. Môže exotický...

Test Lexus LS 500h: Zatieni nemeckú trojku?

Najdostupnejší model je vybavený obdobnou technikou ako o stupeň vyšší exemplár, zrýchlenie na stovku je vecou 4,9 sekundy.

Mercedes-AMG: Pribudol základ GT 43

Na parížskom autosalóne pravdepodobne spoznáme štúdiu, ktorá bude evokovať ikonický typ 504. Prinesie retro štýl s modernými prvkami.

Peugeot chystá  reinkarnáciu kupé 504

Tretia generácia terénneho stroja známeho ako KLTV evokuje ikonický Hummer, poháňa ju turbodiesel s výkonom 165 kW (225 k).

Kia vyrába aj off-road, no len pre armádu

Volkswagen chce urýchliť prechod na elektrický pohon. Už o tri roky plánuje spustiť výrobu 27 elektrických modelov a do vývoja investuje desiatky miliárd eur.

VW pripravuje 27 elektrických modelov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×