Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rusi pretvorili BMW X5 v off-roadové monštrum

TOP VIDEO
Dnes už SUV nie sú to čo kedysi. Sú určené na komfortnú a luxusnú jazdu, no do terénu by ste s nimi radšej nešli. Teda, pokiaľ nevyzerá tak, ako táto X-päťka.
8 príspevkov 17.06.2018 / Redakcia AUTO BILD

BMW nemá vo svojej ponuke žiaden teréniak. Môžete si síce vybrať niektorý model z radu X, no na offroadové zážitky sa príliš netešte. Ruská partia všetko vzala do vlastných rúk a luxusné SUV pretvorila na beštiu, ktorá sa nebojí ničoho. Vyhliadli si X-päťku staršej generácie, ktorá už očividne má čo-to za sebou.

BMW X5: So štipkou génov od Rolls-Royce

Štvrté vydanie nemeckého automobilu prináša viacero nových interiérových prvkov, od uvedenia bude k dispozícii so štyrmi motormi.

Dôležité bolo, aby SUV bolo pojazdné. Nasledovala tá zábavná časť. Bavorskej päťke odrezali strechu, nahradili ju rámom a dali jej poriadne veľké kolesá. Potom už stačilo len vybrať sa do extrémnych podmienok.


Najnovšie články
Rakúsko chce zvýšiť rýchlosť na diaľniciach

K čisto benzínovej dvojici motorov sa pridáva vyhotovenie s označením e-Boxer. Počas budúceho roka bude údajne realitou aj v Európe.

Subaru XV dostalo hybridný variant

Obytné automobily či prívesy sú, prinajmenšom čo sa dizajnu a pôdorysu týka, už roky relatívne konzervatívne. Na trh prichádza firma Romotow, ktorá by...

Nahradí aj chatu: Prvý karavan svojho druhu

Elektrický poháňané SUV má kontroverzný dizajn, kabínu vytvárajúcu uvoľnenú atmosféru a schopnosť plne autonómneho fungovania.

BMW Vision iNext: Vo výrobe od roku 2021

O automobily vyrobené pred rokom 1989 by u nás pred nejakým časom ešte nikto nezakopol. Teraz však, zdá sa, začínajú byť opäť atraktívne a ako youngtimery majú...

Najdrahší Žiguli v SR: Stojí za tú sumu?

Populárne mestské auto oslavuje svoje 20. narodeniny a okrem jubilejnej verzie obohacuje modelový rad aj jemne športový hybrid.

Toyota Yaris: Pribudli verzie GR Sport a Y20

Popularita autokamier narastá a záujemcovia o kúpu môžu mať hlavybôľ pri výbere vhodného modelu. ADAC sa preto rozhodol dôkladne prevetrať deväť modelov.

Test autokamier: Všetky trpia na jednu slabinu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×