Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rusi pretvorili BMW X5 v off-roadové monštrum

TOP VIDEO
Dnes už SUV nie sú to čo kedysi. Sú určené na komfortnú a luxusnú jazdu, no do terénu by ste s nimi radšej nešli. Teda, pokiaľ nevyzerá tak, ako táto X-päťka.
8 príspevkov 17.06.2018 / Redakcia AUTO BILD

BMW nemá vo svojej ponuke žiaden teréniak. Môžete si síce vybrať niektorý model z radu X, no na offroadové zážitky sa príliš netešte. Ruská partia všetko vzala do vlastných rúk a luxusné SUV pretvorila na beštiu, ktorá sa nebojí ničoho. Vyhliadli si X-päťku staršej generácie, ktorá už očividne má čo-to za sebou.

BMW X5: So štipkou génov od Rolls-Royce

Štvrté vydanie nemeckého automobilu prináša viacero nových interiérových prvkov, od uvedenia bude k dispozícii so štyrmi motormi.

Dôležité bolo, aby SUV bolo pojazdné. Nasledovala tá zábavná časť. Bavorskej päťke odrezali strechu, nahradili ju rámom a dali jej poriadne veľké kolesá. Potom už stačilo len vybrať sa do extrémnych podmienok.


Najnovšie články
Milión e-áut na nemeckých cestách tak skoro nebude

Jeseň na cestách prináša po suchom a teplom lete viaceré nové riziká. Jedno z nich však nesúvisí priamo s počasím. Práve v tomto období totiž stúpa riziko...

Zrážka so zverou: Čo robiť a ako jej zabrániť?

Samotný názov Lexus LS je už značka, ktorá má cveng po celom svete. My sme dostali možnosť otestovať schopnosti verzie v špecifikácii 500h. Môže exotický...

Test Lexus LS 500h: Zatieni nemeckú trojku?

Najdostupnejší model je vybavený obdobnou technikou ako o stupeň vyšší exemplár, zrýchlenie na stovku je vecou 4,9 sekundy.

Mercedes-AMG: Pribudol základ GT 43

Na parížskom autosalóne pravdepodobne spoznáme štúdiu, ktorá bude evokovať ikonický typ 504. Prinesie retro štýl s modernými prvkami.

Peugeot chystá  reinkarnáciu kupé 504

Tretia generácia terénneho stroja známeho ako KLTV evokuje ikonický Hummer, poháňa ju turbodiesel s výkonom 165 kW (225 k).

Kia vyrába aj off-road, no len pre armádu

Volkswagen chce urýchliť prechod na elektrický pohon. Už o tri roky plánuje spustiť výrobu 27 elektrických modelov a do vývoja investuje desiatky miliárd eur.

VW pripravuje 27 elektrických modelov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×