Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kontroverzný Clarkson ukázal dobré srdce

TOP VIDEO
Výmena kolesa by mala patriť medzi základné šoférske zručnosti. Nie každý je však v tejto činnosti doma a mnohí vodiči či šoférky si ju nevyskúšajú celé roky. Zdá sa, že populárny Jeremy Clarkson k nim nepatrí.
4 príspevky 07.06.2018 / Filip Kadlečík

V niektorých ohľadoch je ku všetkým život férový. Medzi ne rozhodne patrí aj poškodenie kolesa, tzv. defekt. Čas, miesto a ani spôsob si nevyberiete, môžete si však byť istý, že raz za niekoľko rokov sa vám to jednoducho stane. Prejdete po výmole, cez koľajnice alebo len trafíte ostrý predmet na ceste a všetok tlak z pneumatiky je fuč. Výmena kolesa by mala patriť medzi základné šoférske zručnosti, zastaviť sa a ponúknuť pomoc však nikdy nemusí byť na škodu.

Elektromobilita: Čo si o nej myslí Clarkson?

Jeremy Clarkson je známy ako fanúšik nadupaných superšportov, nedávno sa však vyjadril aj na adresu elektromobilov. Takýto názor od populárneho Brita čakal len málokto.

Dokázal to aj kontroverzne vnímaný Jeremy Clarkson, ktorý sa len tak pristavil pri britskej televíznej celebrite Binky Felstead. Jej Volkswagen Polo dostal defekt a britský automobilový novinár jej s ním bez váhania pomohol. Takáto ochota je v ostrom kontraste s Jeremyho povesťou nevrlého muža. Aj on však ukázal dobré srdce a v priebehu 15-tich minút poškodené koleso vymenil. Nejde síce o nijak ohromujúci čas, to ani zďaleka, v tomto prípade sa však cení najmä ochota pomôcť.


Najnovšie články
Veľká zmena u susedov: Konečne riešenie kolón?

Nová štúdia dizajnom vychádza z typu 504, jeho tvary však okorenila modernými prvkami a elektrickým pohonom s výkonom 462 koní.

Peugeot e-Legend: Retro kupé na elektrinu

BMW radu 1 už netrpezlivo čaká na ďalšiu generáciu a čoskoro sa jej aj dočká. Vo vrcholnom vyhotovení M145i sa však už budeme musieť zaobísť bez šesťvalca...

BMW M145i: Vieme, čo má nahradiť šesťvalec

Bratislave sa zrejme už čoskoro minú evidenčné čísla so skratkou BL. Polícia preto spúšťa hlasovanie o novej skratke.

Aj keď biznis VW v Iráne nie je rozsiahly, krok firmy znamená symbolické víťazstvo pre amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Volkswagen sa sťahuje z iránskeho trhu

Kórejskí grafici vytvorili vizualizáciu, ktorej základom sa stala fotografia maskovaného prototypu. Obrázok nie je ďaleko od reálnej verzie.

Ako bude vyzerať Chevrolet Corvette C8?

Hot-hatch disponuje vyladenou verziou štvorvalca, má zvýšenú tuhosť karosérie a prepracovaný podvozok. Stovku zhltne za 4,7 sekundy.

Mercedes-AMG A 35 poháňa 306 žrebcov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×