Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kontroverzný Clarkson ukázal dobré srdce

TOP VIDEO
Výmena kolesa by mala patriť medzi základné šoférske zručnosti. Nie každý je však v tejto činnosti doma a mnohí vodiči či šoférky si ju nevyskúšajú celé roky. Zdá sa, že populárny Jeremy Clarkson k nim nepatrí.
4 príspevky 07.06.2018 / Filip Kadlečík

V niektorých ohľadoch je ku všetkým život férový. Medzi ne rozhodne patrí aj poškodenie kolesa, tzv. defekt. Čas, miesto a ani spôsob si nevyberiete, môžete si však byť istý, že raz za niekoľko rokov sa vám to jednoducho stane. Prejdete po výmole, cez koľajnice alebo len trafíte ostrý predmet na ceste a všetok tlak z pneumatiky je fuč. Výmena kolesa by mala patriť medzi základné šoférske zručnosti, zastaviť sa a ponúknuť pomoc však nikdy nemusí byť na škodu.

Elektromobilita: Čo si o nej myslí Clarkson?

Jeremy Clarkson je známy ako fanúšik nadupaných superšportov, nedávno sa však vyjadril aj na adresu elektromobilov. Takýto názor od populárneho Brita čakal len málokto.

Dokázal to aj kontroverzne vnímaný Jeremy Clarkson, ktorý sa len tak pristavil pri britskej televíznej celebrite Binky Felstead. Jej Volkswagen Polo dostal defekt a britský automobilový novinár jej s ním bez váhania pomohol. Takáto ochota je v ostrom kontraste s Jeremyho povesťou nevrlého muža. Aj on však ukázal dobré srdce a v priebehu 15-tich minút poškodené koleso vymenil. Nejde síce o nijak ohromujúci čas, to ani zďaleka, v tomto prípade sa však cení najmä ochota pomôcť.


Video
Najnovšie články
Hyundai Ioniq podstúpil plastickú operáciu

Už onedlho sa začnú najrozsiahlejšie dopravné obmedzenia v histórii Bratislavy. Pri riadení dopravy bude uprednostňovaná MHD, primátor Matúš Vallo preto...

Vallo: Vodiči nechajte autá doma, použite MHD

Obchodníci sa neraz predháňajú v ponuke zaujímavých „vychytávok“, ktoré by mali v zime uľahčiť život motoristu. Niektoré môžu byť užitočné, iné z vás len...

Zimné príslušenstvo: Čo sa oplatí a čo určite nie?

Nemecko nastúpilo na cestu rozvoja elektromobility a postupne rozširuje sieť nabíjacích staníc. Zatiaľ najviac ich má Hamburg.

Najviac nabíjačiek v Nemecku má Hamburg

Americký úpravca dal elektrickému SUV široký bodykit z uhlíkových vlákien a kompletne prečalúnil jeho interiér.

T Sportline Model X: Karbón a oranžová

Volkswagen plánuje nástupcu aktuálneho Golfu ukázať už o niekoľko mesiacov, online svet však už jeho podobu pozná. Po starších videách sa teraz na internete...

Dizajn ôsmeho Golfu prezrádzajú nové fotky

Z hľadiska dizajnu neprešlo vozidlo žiadnymi väčšími úpravami, vyhol sa im aj interiér. Pod kapotou sa objavil vylepšený automat i dvojlitrový turbodiesel.

Mondeo: Po facelifte aj hybridné kombi
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×