Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

McLaren s prepracovaným interiérom z Poľska

Máloktorý tuner sa špecializuje na kokpity áut tak ako poľský Carlex. Táto firma vytvára v vo vozidlách umelecké diela, čerstvým príkladom je model 720S.
15 2 príspevky 27.05.2018 / Redakcia AUTO BILD

Malá spoločnosť Carlex Design z Poľska sa dostala do povedomia motoristického sveta len nedávno, no vo svojom obore nie je žiadnym začiatočníkom. V oblasti úprav interiéru patrí na špičku. Svojím kreáciám venuje množstvo pozornosti a výsledky to dokazujú. Firma sa nezľakla ani moderného britského superšportu 720S, ktorého vnútro vyšperkovala do posledného detailu.

McLaren 720S skrýva za krídlovými dverami unikátny interiér 15 fotografií v galérii McLaren 720S skrýva za krídlovými dverami unikátny interiér Zdroj: Carlex Design

Navonok síce tmavošedý McLaren pôsobí jednoducho, no grafikou anjelských krídel naznačuje, že nie je úplne bežný. Po nahliadnutí do interiéru sa naskytne pohľad na šialenosť. Vínovo červený kokpit je zdobený rozličnými vyšívanými vzormi a prémiovými materiálmi. Nedotknutý neostal ani centimeter vnútorných plôch. Červená koža sa strieda s alcantarou na palubovke, volante či strope, zopár komponentov si ponechalo karbónový povrch.

Nemecký úpravca vyladil McLaren 720S

Väčšina moderných superšportov má výkonu viac než dosť. To však tunerov neodrádza. Dobrým príkladom sú vylepšenia, ktoré ponúka firma Wheelsandmore pre McLaren 720S.

Poliakom trvali práce na superšporte 3 týždne. Technika však ostala nedotknutá. Kupé má teda pod kapotou prepĺňaný štvorlitrový agregát naladený na 529 kW (720 k). Cena nového modelu 720S sa pohybuje na úrovni 250-tisíc eur. Cenu úpravy interiéru Carlex nezverejnil.


Najnovšie články
Zákazy vjazdu zasiahnu vyše milión dieselov

Populárny model Peugeotu oslavuje dve dekády od svojho uvedenia na cesty. Peugeot 206 si právom vybojoval status ikony svojho segmentu, vyrába sa dokonca ešte...

Peugeot 206: Bestseller oslavuje 20. narodeniny

Elektromobil stojaci na platforme MEB sa veľkosťou zmestí medzi typy Q5 a Q7, má výkon 300 kW (408 k) a na jedno nabitie má prejsť 400 kilometrov.

Audi predstavilo elektrické SUV e-tron

Česi odhalili detaily výkonnej novinky. Ukazujú disky a obutie s mierami 235/45 R20 či zadný nárazník, ktorý obsahuje dvojicu koncoviek výfuku.

Škoda Kodiaq RS: Striptíz SUV pokračuje

Rakúsko v súčasnosti testuje rýchlosť 140 km/h na dvoch úsekoch diaľnic. Ak sa projekt osvedčí, minister dopravy by chcel vyššiu rýchlosť zaviesť plošne...

Rakúsko chce zvýšiť rýchlosť na diaľniciach

K čisto benzínovej dvojici motorov sa pridáva vyhotovenie s označením e-Boxer. Počas budúceho roka bude údajne realitou aj v Európe.

Subaru XV dostalo hybridný variant

Obytné automobily či prívesy sú, prinajmenšom čo sa dizajnu a pôdorysu týka, už roky relatívne konzervatívne. Na trh prichádza firma Romotow, ktorá by...

Nahradí aj chatu: Prvý karavan svojho druhu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×