Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Huayra Roadster: Superšport na splátky?

Aj drahé autá sa dajú kúpiť na lízing, pri miliónových sumách by ste však na túto možnosť zrejme ani nepomysleli. Istá americká firma takto ponúka Pagani.
4 1 príspevok 20.05.2018 / Redakcia AUTO BILD

Kúpa osobného automobilu pomocou lízingu je v našich končinách bežnou praktikou. Za vozidlo zaplatíte iba časť ceny a zvyšok postupne splácate v mesačných intervaloch. Dá sa však takýmto spôsobom financovať superšport? Nevieme, ako je to u nás, no v Spojených štátoch prekvapujúco áno. A dokonca aj exotické Pagani stojace bežne sedemcifernú sumu.

Otvorená Huayra je najaktuálnejšim produktom značky 4 fotografií v galérii Otvorená Huayra je najaktuálnejšim produktom značky Zdroj: Pagani

Americká firma Putnam ponúka na splátky otvorený model Huayra Roadster. Užívať si ho môžete už od 25 339 dolárov mesačne, čo je v prepočte niečo viac než 21-tisíc eur. Najprv však musíte zaplatiť akontáciu vo výške 700-tisíc dolárov a potom už iba ďalších 60 mesiacov splácať vyššie spomínanú čiastku. To znie ako lákavá ponuka, nie?

Pagani Huayra: Off-road z ríše fantázie

Bez zveličovania môžeme tvrdiť, že Huayra prinúti každého automobilového nadšenca nechať na nej zrak. V prípade, že by uzrel svetlo sveta návrh jej terénnej podoby, otáčali by sa všetci okoloidúci.

Podla slov spoločnosti ide o najdrahší lízing na vozidlo v histórií. Samozrejme, súčasťou ponuky sú aj isté výhody. Napríklad si môžete zmluvu kedykoľvek preniesť na akékoľvek iné auto. No kto by to robil, keď má Huayra Roadster pod kapotou šesťlitrový dvanásťvalec s dvoma turbami od AMG a na zadnú nápravu posiela všetkých 562 kW (764 k)...


Najnovšie články
Peugeot 206: Bestseller oslavuje 20. narodeniny

Elektromobil stojaci na platforme MEB sa veľkosťou zmestí medzi typy Q5 a Q7, má výkon 300 kW (408 k) a na jedno nabitie má prejsť 400 kilometrov.

Audi predstavilo elektrické SUV e-tron

Česi odhalili detaily výkonnej novinky. Ukazujú disky a obutie s mierami 235/45 R20 či zadný nárazník, ktorý obsahuje dvojicu koncoviek výfuku.

Škoda Kodiaq RS: Striptíz SUV pokračuje

Rakúsko v súčasnosti testuje rýchlosť 140 km/h na dvoch úsekoch diaľnic. Ak sa projekt osvedčí, minister dopravy by chcel vyššiu rýchlosť zaviesť plošne...

Rakúsko chce zvýšiť rýchlosť na diaľniciach

K čisto benzínovej dvojici motorov sa pridáva vyhotovenie s označením e-Boxer. Počas budúceho roka bude údajne realitou aj v Európe.

Subaru XV dostalo hybridný variant

Obytné automobily či prívesy sú, prinajmenšom čo sa dizajnu a pôdorysu týka, už roky relatívne konzervatívne. Na trh prichádza firma Romotow, ktorá by...

Nahradí aj chatu: Prvý karavan svojho druhu

Elektrický poháňané SUV má kontroverzný dizajn, kabínu vytvárajúcu uvoľnenú atmosféru a schopnosť plne autonómneho fungovania.

BMW Vision iNext: Vo výrobe od roku 2021
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×