Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nečakané: Predpovedali Simpsonovci Cullinana?

TOP VIDEO
Animovaný seriál Simpsonovci je už roky známy tým, že akýmsi spôsobom sa mu z času na čas podarí predpovedať budúcnosť. Bolo tak tomu aj v prípade nového Rolls-Royce Cullinan?
1 príspevok 18.05.2018 / Filip Kadlečík

Animovanému seriálu Simpsonovci sú pripisované viaceré vlastnosti, ktorého povyšujú nad status bežného zábavného sitkomu. Často sa napríklad skloňuje fakt, že jeho autori do istej miery mnohými drobnosťami predpovedajú budúcnosť. Ruku na srdce, pri takom kvante dielov a celospoločenskom zábere to zasa až taký problém nie je. V každom prípade sa internetom opäť šíri ďalší vtipný príbeh, ktorý súvisí s kultovým seriálom.

Dominator: Cullinan i Bentayga majú otca

Bentley, či aktuálne aj Rolls-Royce, o svojich superluxusných SUV zvyknú hovoriť ako o zakladateľoch daného segmentu. Treba uznať, že podobne luxusné športovo-úžitkové autá asi inde vo svete...

Simsponovci vraj mali už pre dvomi desaťročiami predpovedať príchod Rolls-Royceu Cullinan. Až nápadne sa na neho totiž podobá reklama na superluxusné a nezastaviteľné SUV Canyonero, ktorá dostala priestor na konci jedného z dielov. Jej znenie natoľko pripomína opis Rolls-Royceu, že by mohla fungovať aj ako oficiálna zvučka Cullinana. Veď sa o tom presvedčte sami na videu, ktoré spája zvuk reklamy na vymyslené Canyonero s vizuálom Rollsu.


Najnovšie články
Peugeot e-Legend: Retro kupé na elektrinu

BMW radu 1 už netrpezlivo čaká na ďalšiu generáciu a čoskoro sa jej aj dočká. Vo vrcholnom vyhotovení M145i sa však už budeme musieť zaobísť bez šesťvalca...

BMW M145i: Vieme, čo má nahradiť šesťvalec

Bratislave sa zrejme už čoskoro minú evidenčné čísla so skratkou BL. Polícia preto spúšťa hlasovanie o novej skratke.

Aj keď biznis VW v Iráne nie je rozsiahly, krok firmy znamená symbolické víťazstvo pre amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Volkswagen sa sťahuje z iránskeho trhu

Kórejskí grafici vytvorili vizualizáciu, ktorej základom sa stala fotografia maskovaného prototypu. Obrázok nie je ďaleko od reálnej verzie.

Ako bude vyzerať Chevrolet Corvette C8?

Hot-hatch disponuje vyladenou verziou štvorvalca, má zvýšenú tuhosť karosérie a prepracovaný podvozok. Stovku zhltne za 4,7 sekundy.

Mercedes-AMG A 35 poháňa 306 žrebcov

Štýlové kórejské vozidlo patrí ku kvalitným členom triedy B-SUV. S litrovým srdcom je príjemne svižné, motor by však mohol byť lepšie odizolovaný.

Test Kia Stonic 1.0 T-GDi: Trojvalcová osa
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×