Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Opitý Oravčan driftoval, polícia ho spacifikovala

TOP VIDEO
Driftovanie je lákavé a adrenalínové, vždy si však treba uvedomiť, že patrí na uzavreté okruhy a nie cesty či prázdne parkoviská. Tento Oravčan si to snáď zapamätá do konca života.
12 príspevkov 17.05.2018 / Filip Kadlečík

Okrídlená pravda “Mladosť-pochabosť” zjavne platí aj v dnešnej dobe. V dvadsiatich šiestich rokoch by však už človek mohol vedieť, čo si môže dovoliť a čo už je za čiarou. Vodič Šimon si to zjavne neuvedomuje a tak mu teraz hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok. Oravčan sa na svojom Nissane 350 Z s tvrdošínskym EČV predvádzal pred kamarátmi.

Poisťovne za alkohol potrestajú i spolujazdcov

Sviatky lásky a pokoja sa môžu cesty zmeniť na bojové pole. Hovoríme o alkohole. Vedeli ste, že za alkohol trestá nielen polícia, ale aj poisťovne? A to dokonca aj spolujazdcov?

Na tom by nemuselo byť nič zlé, ak by opitý nedriftoval na parkovisku obchodného centra, muži zákona mu namerali 1,65 promile. Mladík nielenže ohrozoval svojich priateľov, ale aj narazil do stĺpu verejného osvetlenia. Nechceme byť škodoradostní, ale karma v jeho prípade udrela okamžite. Keď sa snažil vycúvať z chodníka, na ktorom “šikovný” driftér skončil, v spätnom zrkadle uvidel policajné auto. Muži zákona potom dali za jeho opileckým vyčíňaním ráznu bodku.


Video
Najnovšie články
Stavbu D4 a R7 sprevádza množstvo špekulácií

Mníchov dal päťke známy osemvalec, nové motory dostali aj ďalšie vozidlá. Vo viacerých prípadoch došlo k úprave ponuky lakov či vybavenia.

BMW M550i je ešte silnejšie než doteraz

Zdravotný stav Nikiho Laudu už dlhšie nebol optimálny, nikto však nečakal, že nás motoristická ikona opustí. Stalo sa tak 20. mája 2019. Nikiho si môžeme...

Niki Lauda:  Jeho kariéra udivuje do dnešných dní

Znovuzrodenie firmy, ktorá sa do histórie zapísala najmä modelom Pantera, má prebehnúť na Festivale rýchlosti v Goodwoode.

De Tomaso: Talianska značka opäť ožije

Oprava a rekonštrukcia mosta pred Malackami si vyžiadali uzatvorenie úseku. Vodiči, ktorí do mesta prichádzajú od diaľnice D2, musia počítať s obchádzkami.

Pri ceste do Malaciek po D2 počítajte s obchádzkou

Po tom, čo nemecké úrady začali vyšetrovať podozrenie z existencie nelegálneho softvéru v modelovom rade Mercedes GLK, vznikli pochybnosti o ďalších modeloch...

Dieselgate: Podozrenia voči Daimleru sa množia

V novom spote upozorňujúcom na premiéru omladeného vozidla automobilka prezradila, že modelovú paletu rozšíri variant Scout.

Škoda Superb: Po facelifte aj do terénu?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×