Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Opitý Oravčan driftoval, polícia ho spacifikovala

TOP VIDEO
Driftovanie je lákavé a adrenalínové, vždy si však treba uvedomiť, že patrí na uzavreté okruhy a nie cesty či prázdne parkoviská. Tento Oravčan si to snáď zapamätá do konca života.
12 príspevkov 17.05.2018 / Filip Kadlečík

Okrídlená pravda “Mladosť-pochabosť” zjavne platí aj v dnešnej dobe. V dvadsiatich šiestich rokoch by však už človek mohol vedieť, čo si môže dovoliť a čo už je za čiarou. Vodič Šimon si to zjavne neuvedomuje a tak mu teraz hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok. Oravčan sa na svojom Nissane 350 Z s tvrdošínskym EČV predvádzal pred kamarátmi.

Poisťovne za alkohol potrestajú i spolujazdcov

Sviatky lásky a pokoja sa môžu cesty zmeniť na bojové pole. Hovoríme o alkohole. Vedeli ste, že za alkohol trestá nielen polícia, ale aj poisťovne? A to dokonca aj spolujazdcov?

Na tom by nemuselo byť nič zlé, ak by opitý nedriftoval na parkovisku obchodného centra, muži zákona mu namerali 1,65 promile. Mladík nielenže ohrozoval svojich priateľov, ale aj narazil do stĺpu verejného osvetlenia. Nechceme byť škodoradostní, ale karma v jeho prípade udrela okamžite. Keď sa snažil vycúvať z chodníka, na ktorom “šikovný” driftér skončil, v spätnom zrkadle uvidel policajné auto. Muži zákona potom dali za jeho opileckým vyčíňaním ráznu bodku.


Video
Najnovšie články
Najvtipnejšie video roka rúca internet: O čo ide?

Každému vodičovi sa aspoň raz za život pritrafí situácia, keď mu polícia nechá odtiahnuť vozidlo. Ak sa tak stane vo Viedni, môže to poriadne narušiť rodinný...

Neriskujte s parkovaním: Vianočné trhy u susedov

Nemecký automobilový priemysel má kľúčový vplyv na vývoj hospodárstva krajiny. Centrálna banka je vo svojich prognózach pesimistická a očakáva, že táto branža...

Nemecký automobilový priemysel si na zotavenie počká

Úpravca pripravuje pre nové kupé typickú čierno-zlatú schému, väčšie spojlery a 21-palcové kolesá. Neobíde ani motor verzie M850i.

Manhart si brúsi zuby na kupé BMW M850i

K vlani predstavenému modelu ES8 sa pridáva o niečo menšie vozidlo, ktoré má rovnakú DNA a taktiež ponúkne miesto pre siedmich.

NIO ES6: SUV na elektrinu má 544 koní

Nemecká spolková krajina Bádensko-Württembersko chce od Volkswagenu získať odškodné pre manipuláciu s emisiami. S týmto cieľom zvažuje žalobu.

Nemecká spolková krajina zažaluje VW

Najnovšia modernizácia tretej generácie veľkého SUV od Kie priniesla 8-stupňovú automatickú prevodovkou aj športovo vyzerajúci variant GT-Line. Bližšie sme sa...

Test Kia Sorento: Komfortné vlajkové SUV
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×