Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Opitý Oravčan driftoval, polícia ho spacifikovala

TOP VIDEO
Driftovanie je lákavé a adrenalínové, vždy si však treba uvedomiť, že patrí na uzavreté okruhy a nie cesty či prázdne parkoviská. Tento Oravčan si to snáď zapamätá do konca života.
12 príspevkov 17.05.2018 / Filip Kadlečík

Okrídlená pravda “Mladosť-pochabosť” zjavne platí aj v dnešnej dobe. V dvadsiatich šiestich rokoch by však už človek mohol vedieť, čo si môže dovoliť a čo už je za čiarou. Vodič Šimon si to zjavne neuvedomuje a tak mu teraz hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok. Oravčan sa na svojom Nissane 350 Z s tvrdošínskym EČV predvádzal pred kamarátmi.

Poisťovne za alkohol potrestajú i spolujazdcov

Sviatky lásky a pokoja sa môžu cesty zmeniť na bojové pole. Hovoríme o alkohole. Vedeli ste, že za alkohol trestá nielen polícia, ale aj poisťovne? A to dokonca aj spolujazdcov?

Na tom by nemuselo byť nič zlé, ak by opitý nedriftoval na parkovisku obchodného centra, muži zákona mu namerali 1,65 promile. Mladík nielenže ohrozoval svojich priateľov, ale aj narazil do stĺpu verejného osvetlenia. Nechceme byť škodoradostní, ale karma v jeho prípade udrela okamžite. Keď sa snažil vycúvať z chodníka, na ktorom “šikovný” driftér skončil, v spätnom zrkadle uvidel policajné auto. Muži zákona potom dali za jeho opileckým vyčíňaním ráznu bodku.


Najnovšie články
Test Lexus RX 450h: Samurajova obývačka

Mercedes-Benz triedy X sa v rukách známeho tunera ocitol v novej dimenzii. Zhmotnenie divokej predstavy zatiaľ ostáva otázne.

Carlex Design EXY 6x6: Zdolá aj mesačnú krajinu

Automobilka prezentovala systém, ktorý môže do minulosti poslať termíny hlavná a vedľajšia cesta i svetelnú signalizáciu.

Sú semafory minulosť? Ford si to myslí

Pohon kombinujúci akumulátor a dieselový štvorvalec dostali triedy C a E, druhý menovaný automobil k nemu ponúkne aj benzínovú alternatívu.

Mercedes vracia do hry naftový hybrid

Po teste zážihovej i vznetovej motorizácie do našej redakčnej garáže zavítal vrcholný agregát Ultimate. Grandland X má okrem vysokej výbavy i motor s výkonom...

Test Opel Grandland X: Ako za starých čias

Tuner zaoberajúci sa najmä riadiacimi jednotkami motorov ponúka pre naftovú strelu BMW dve úpravy, silnejšia posúva výkon na 515 koní.

McChip-DKR: Ešte viac sily pre M550d

Okrem novej výplne masky chladiča a 18-palcových kolies dostalo vozidlo červenú kožu či turbodiesel Smartstream dostupný v dvoch verziách.

Hyundai i40 prechádza balíkom zmien
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×