Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Láva vs. starý Mustang: Auto nemalo šancu

TOP VIDEO
Príroda ľudstvu z času na čas ukáže svoju plnú silu, vtedy sa všetci len neveriacky prizeráme a sledujeme, akú skazu dokáže spôsobiť. Pozrite si, ako láva na súostroví Havaj bez zaváhania “zhltla” starý Ford Mustang.
1 príspevok 09.05.2018 / Filip Kadlečík

Na americkom súostroví Havaj už niekoľko dní eruptuje sopka Kilauea. Zatiaľ našťastie nešlo o žiadne masové výbuchy, aj tak však už láva stihla zničiť tridsať obydlí a z domovov vyhnať tisíce ľudí. Aktuálne správy hovoria o tom, že erupcia môže trvať ešte aj niekoľko týždňov či mesiacov.

Jedinečný hybrid: Ford GT a Mustang dokopy

Ford ako tradičná automobilka vo svojom portfóliu má viacero výnimočných modelov. Typy GT či Mustang prerástli meno značky a stali sa ikonami samé o sebe. Čo sa stane, ak dve top ingrediencie spojíte...

Na Havaji zo zeme na mnohých miestach v okolí činnej sopky Kilauea vyviera magma, ktorá potom vo forme lávy putuje na prekvapivo veľké vzdialenosti. Tento rozpálený živel totiž nezastaví vôbec nič. Na priloženom videu uvidíte, ako jednoducho pomalá lavína prekonala starý Ford Mustang. Americkému muscle car láva nedala žiadnu šancu.


Video
Najnovšie články
Najvtipnejšie video roka rúca internet: O čo ide?

Každému vodičovi sa aspoň raz za život pritrafí situácia, keď mu polícia nechá odtiahnuť vozidlo. Ak sa tak stane vo Viedni, môže to poriadne narušiť rodinný...

Neriskujte s parkovaním: Vianočné trhy u susedov

Nemecký automobilový priemysel má kľúčový vplyv na vývoj hospodárstva krajiny. Centrálna banka je vo svojich prognózach pesimistická a očakáva, že táto branža...

Nemecký automobilový priemysel si na zotavenie počká

Úpravca pripravuje pre nové kupé typickú čierno-zlatú schému, väčšie spojlery a 21-palcové kolesá. Neobíde ani motor verzie M850i.

Manhart si brúsi zuby na kupé BMW M850i

K vlani predstavenému modelu ES8 sa pridáva o niečo menšie vozidlo, ktoré má rovnakú DNA a taktiež ponúkne miesto pre siedmich.

NIO ES6: SUV na elektrinu má 544 koní

Nemecká spolková krajina Bádensko-Württembersko chce od Volkswagenu získať odškodné pre manipuláciu s emisiami. S týmto cieľom zvažuje žalobu.

Nemecká spolková krajina zažaluje VW

Najnovšia modernizácia tretej generácie veľkého SUV od Kie priniesla 8-stupňovú automatickú prevodovkou aj športovo vyzerajúci variant GT-Line. Bližšie sme sa...

Test Kia Sorento: Komfortné vlajkové SUV
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×