Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Láva vs. starý Mustang: Auto nemalo šancu

TOP VIDEO
Príroda ľudstvu z času na čas ukáže svoju plnú silu, vtedy sa všetci len neveriacky prizeráme a sledujeme, akú skazu dokáže spôsobiť. Pozrite si, ako láva na súostroví Havaj bez zaváhania “zhltla” starý Ford Mustang.
1 príspevok 09.05.2018 / Filip Kadlečík

Na americkom súostroví Havaj už niekoľko dní eruptuje sopka Kilauea. Zatiaľ našťastie nešlo o žiadne masové výbuchy, aj tak však už láva stihla zničiť tridsať obydlí a z domovov vyhnať tisíce ľudí. Aktuálne správy hovoria o tom, že erupcia môže trvať ešte aj niekoľko týždňov či mesiacov.

Jedinečný hybrid: Ford GT a Mustang dokopy

Ford ako tradičná automobilka vo svojom portfóliu má viacero výnimočných modelov. Typy GT či Mustang prerástli meno značky a stali sa ikonami samé o sebe. Čo sa stane, ak dve top ingrediencie spojíte...

Na Havaji zo zeme na mnohých miestach v okolí činnej sopky Kilauea vyviera magma, ktorá potom vo forme lávy putuje na prekvapivo veľké vzdialenosti. Tento rozpálený živel totiž nezastaví vôbec nič. Na priloženom videu uvidíte, ako jednoducho pomalá lavína prekonala starý Ford Mustang. Americkému muscle car láva nedala žiadnu šancu.


Najnovšie články
Veľká zmena u susedov: Konečne riešenie kolón?

Nová štúdia dizajnom vychádza z typu 504, jeho tvary však okorenila modernými prvkami a elektrickým pohonom s výkonom 462 koní.

Peugeot e-Legend: Retro kupé na elektrinu

BMW radu 1 už netrpezlivo čaká na ďalšiu generáciu a čoskoro sa jej aj dočká. Vo vrcholnom vyhotovení M145i sa však už budeme musieť zaobísť bez šesťvalca...

BMW M145i: Vieme, čo má nahradiť šesťvalec

Bratislave sa zrejme už čoskoro minú evidenčné čísla so skratkou BL. Polícia preto spúšťa hlasovanie o novej skratke.

Aj keď biznis VW v Iráne nie je rozsiahly, krok firmy znamená symbolické víťazstvo pre amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Volkswagen sa sťahuje z iránskeho trhu

Kórejskí grafici vytvorili vizualizáciu, ktorej základom sa stala fotografia maskovaného prototypu. Obrázok nie je ďaleko od reálnej verzie.

Ako bude vyzerať Chevrolet Corvette C8?

Hot-hatch disponuje vyladenou verziou štvorvalca, má zvýšenú tuhosť karosérie a prepracovaný podvozok. Stovku zhltne za 4,7 sekundy.

Mercedes-AMG A 35 poháňa 306 žrebcov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×