Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Láva vs. starý Mustang: Auto nemalo šancu

TOP VIDEO
Príroda ľudstvu z času na čas ukáže svoju plnú silu, vtedy sa všetci len neveriacky prizeráme a sledujeme, akú skazu dokáže spôsobiť. Pozrite si, ako láva na súostroví Havaj bez zaváhania “zhltla” starý Ford Mustang.
1 príspevok 09.05.2018 / Filip Kadlečík

Na americkom súostroví Havaj už niekoľko dní eruptuje sopka Kilauea. Zatiaľ našťastie nešlo o žiadne masové výbuchy, aj tak však už láva stihla zničiť tridsať obydlí a z domovov vyhnať tisíce ľudí. Aktuálne správy hovoria o tom, že erupcia môže trvať ešte aj niekoľko týždňov či mesiacov.

Jedinečný hybrid: Ford GT a Mustang dokopy

Ford ako tradičná automobilka vo svojom portfóliu má viacero výnimočných modelov. Typy GT či Mustang prerástli meno značky a stali sa ikonami samé o sebe. Čo sa stane, ak dve top ingrediencie spojíte...

Na Havaji zo zeme na mnohých miestach v okolí činnej sopky Kilauea vyviera magma, ktorá potom vo forme lávy putuje na prekvapivo veľké vzdialenosti. Tento rozpálený živel totiž nezastaví vôbec nič. Na priloženom videu uvidíte, ako jednoducho pomalá lavína prekonala starý Ford Mustang. Americkému muscle car láva nedala žiadnu šancu.


Najnovšie články
Časovaná bomba v aute: Rozvodový remeň

Toyota len nedávno zvolávala do servisov milióny hybridov a opäť musela vyhlásiť zvolávaciu akciu. Tentokrát sú na vine airbagy, i keď nie tie problematické...

Toyota opäť zvoláva autá do servisov

Na našich čerpacích staniciach sa prejavuje výrazný vzostup cien ropy z posledných týždňov. Otázka znie, čo nás čaká ďalej. Všetko závisí od situácie vo svete.

Ceny benzínu a nafty: Jeseň nás vyjde draho

Vystúpiť z davu medzi úpravcami na trhu nie je jednoduché. Firme Fostla sa to však podarilo. Ich najnovším produktom je balík pre ostré kupé od Mercedesu.

AMG GT S Fostla: Drsný bodykit i vyšší výkon

Debut piatej generácie japonskej ikony sa odohrá na januárovej výstave v Detroite, no britskí záujemcovia už za kupé môžu zložiť zálohu.

Toyota Supra sa už dá v Británii objednať

Sedemciferná predajná suma pri atuách nemusí automaticky znamenať exkluzívny superšport. Na predaj sa totiž objavil na pohľad celkom obyčajný Volkswagen Beetle...

Miliónový chrobák: Beetle s nájazdom 35 km

Mohutný japonský automobil zaujme nielen dizajnom, ale tiež celkovým komfortom a efektívne pracujúcim hybridným systémom.

Test Lexus RX 450h: Samurajova obývačka
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×