Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Láva vs. starý Mustang: Auto nemalo šancu

TOP VIDEO
Príroda ľudstvu z času na čas ukáže svoju plnú silu, vtedy sa všetci len neveriacky prizeráme a sledujeme, akú skazu dokáže spôsobiť. Pozrite si, ako láva na súostroví Havaj bez zaváhania “zhltla” starý Ford Mustang.
1 príspevok 09.05.2018 / Filip Kadlečík

Na americkom súostroví Havaj už niekoľko dní eruptuje sopka Kilauea. Zatiaľ našťastie nešlo o žiadne masové výbuchy, aj tak však už láva stihla zničiť tridsať obydlí a z domovov vyhnať tisíce ľudí. Aktuálne správy hovoria o tom, že erupcia môže trvať ešte aj niekoľko týždňov či mesiacov.

Jedinečný hybrid: Ford GT a Mustang dokopy

Ford ako tradičná automobilka vo svojom portfóliu má viacero výnimočných modelov. Typy GT či Mustang prerástli meno značky a stali sa ikonami samé o sebe. Čo sa stane, ak dve top ingrediencie spojíte...

Na Havaji zo zeme na mnohých miestach v okolí činnej sopky Kilauea vyviera magma, ktorá potom vo forme lávy putuje na prekvapivo veľké vzdialenosti. Tento rozpálený živel totiž nezastaví vôbec nič. Na priloženom videu uvidíte, ako jednoducho pomalá lavína prekonala starý Ford Mustang. Americkému muscle car láva nedala žiadnu šancu.


Video
Najnovšie články
Stavbu D4 a R7 sprevádza množstvo špekulácií

Mníchov dal päťke známy osemvalec, nové motory dostali aj ďalšie vozidlá. Vo viacerých prípadoch došlo k úprave ponuky lakov či vybavenia.

BMW M550i je ešte silnejšie než doteraz

Zdravotný stav Nikiho Laudu už dlhšie nebol optimálny, nikto však nečakal, že nás motoristická ikona opustí. Stalo sa tak 20. mája 2019. Nikiho si môžeme...

Niki Lauda:  Jeho kariéra udivuje do dnešných dní

Znovuzrodenie firmy, ktorá sa do histórie zapísala najmä modelom Pantera, má prebehnúť na Festivale rýchlosti v Goodwoode.

De Tomaso: Talianska značka opäť ožije

Oprava a rekonštrukcia mosta pred Malackami si vyžiadali uzatvorenie úseku. Vodiči, ktorí do mesta prichádzajú od diaľnice D2, musia počítať s obchádzkami.

Pri ceste do Malaciek po D2 počítajte s obchádzkou

Po tom, čo nemecké úrady začali vyšetrovať podozrenie z existencie nelegálneho softvéru v modelovom rade Mercedes GLK, vznikli pochybnosti o ďalších modeloch...

Dieselgate: Podozrenia voči Daimleru sa množia

V novom spote upozorňujúcom na premiéru omladeného vozidla automobilka prezradila, že modelovú paletu rozšíri variant Scout.

Škoda Superb: Po facelifte aj do terénu?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×