Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bizarný tuning: Smart ako trojnápravový pick-up

Používať Smart na prepravu niečoho rozmerného by vás nenapadlo ani vo sne. Istý Američan si však na autíčko primontoval extra kolesá a vybavil ho korbou.
7 4 príspevky 05.05.2018 / Redakcia AUTO BILD

Mercedes-AMG G63 6x6 spustil módnu vlnu, vďaka ktorej je pridávanie tretej nápravy bežným autám v ostatnom čase vcelku obľúbeným druhom druh úprav. Len pred pár dňami sme písali o firme, ktorá chce takto pozmeniť luxusný Range Rover. Taká predstava možno znie bizarne, no v porovnaní s čerstvými fotkami publikovanými na internete je to nič.

Smart s vyzerá s tromi nápravami naozaj nezvyčajne 7 fotografií v galérii Smart s vyzerá s tromi nápravami naozaj nezvyčajne Zdroj: Reddit / bombn47  Na fóre Reddit sa objavili fotky naozaj nezvyčajnej kreácie. Šesť kolies totiž nedostal žiadny off-road ani SUV, ale maličký Smart ForTwo. Ide o skutočne bizarný tuning. Z nevinného mestského autíčka sa stal pick-up, ktorý však svoj účel príliš nespĺňa. Unikátnosťou ale pritiahne pohľad takmer každého. A môže si povedať, že je asi najmenším automobilom s korbou a tromi nápravami.

Range Rover 6x6: Kráľ všetkých pick-upov

Jedným z najnovších pick-upov je aktuálne Mercedes-Benz triedy X, ktorý si pre seba chce ukradnúť titul kráľa segmentu. Zdá sa, že s novým konkurentom by mal problém aj jeho väčší brat, Mercedes G63...

Ako si Smart poradí s hmotnosťou navyše nie je jasné, pretože zrejme nemá pod kapotou žiaden osemvalec ako jeho väčší súrodenec od Mercedesu. Motor však ide pri takomto vzhľade stranou. Sme zvedaví, aký ďalší automobil bude obeťou šesťkolesového ošiaľu.


Video
Najnovšie články
Šialený vodič Tesly: 206 km/h na červenú

Prvýkrát a hneď katastrofa. Takto možno zhodnotiť prvý test svojho druhu. ADAC a ÖAMTC totiž otestovali špeciálne letné pneumatiky pre malé transportéry...

Prvý test letných pneu: Katastrofálne výsledky

V súvislosti s dieselgate spustili nemeckí vyšetrovatelia trestné stíhanie proti zamestnancom Daimleru.

Nemecko stíha zamestnancov Daimleru

Štúdia českého elektromobilu bude mať vo vnútri dvojramenný volant s nápisom Škoda namiesto loga a minimum tlačidiel.

Škoda Vision iV: Prvý pohľad do interiéru

Na európskom kontinente sa 2,5-litrový štvorvalec neobjaví v ponuke, vyberať si bude možné z dvoch benzínových a jedného naftového agregátu.

Mazda3: Ďalšie detaily o motoroch v EÚ

Honda vyrába v Swindone viac ako 100 000 modelov Civic pre globálny trh. Je to jej jediná továreň v Európskej únii (EÚ).

Honda oznámila zatvorenie britskej fabriky

Jedným z dôvodom je spomaľujúca sa čínska ekonomika, ako aj napätie v obchodných vzťahoch s USA.

Dopyt po autách v Číne pokračuje v poklese
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×