Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bizarný tuning: Smart ako trojnápravový pick-up

Používať Smart na prepravu niečoho rozmerného by vás nenapadlo ani vo sne. Istý Američan si však na autíčko primontoval extra kolesá a vybavil ho korbou.
7 4 príspevky 05.05.2018 / Redakcia AUTO BILD

Mercedes-AMG G63 6x6 spustil módnu vlnu, vďaka ktorej je pridávanie tretej nápravy bežným autám v ostatnom čase vcelku obľúbeným druhom druh úprav. Len pred pár dňami sme písali o firme, ktorá chce takto pozmeniť luxusný Range Rover. Taká predstava možno znie bizarne, no v porovnaní s čerstvými fotkami publikovanými na internete je to nič.

Smart s vyzerá s tromi nápravami naozaj nezvyčajne 7 fotografií v galérii Smart s vyzerá s tromi nápravami naozaj nezvyčajne Zdroj: Reddit / bombn47  Na fóre Reddit sa objavili fotky naozaj nezvyčajnej kreácie. Šesť kolies totiž nedostal žiadny off-road ani SUV, ale maličký Smart ForTwo. Ide o skutočne bizarný tuning. Z nevinného mestského autíčka sa stal pick-up, ktorý však svoj účel príliš nespĺňa. Unikátnosťou ale pritiahne pohľad takmer každého. A môže si povedať, že je asi najmenším automobilom s korbou a tromi nápravami.

Range Rover 6x6: Kráľ všetkých pick-upov

Jedným z najnovších pick-upov je aktuálne Mercedes-Benz triedy X, ktorý si pre seba chce ukradnúť titul kráľa segmentu. Zdá sa, že s novým konkurentom by mal problém aj jeho väčší brat, Mercedes G63...

Ako si Smart poradí s hmotnosťou navyše nie je jasné, pretože zrejme nemá pod kapotou žiaden osemvalec ako jeho väčší súrodenec od Mercedesu. Motor však ide pri takomto vzhľade stranou. Sme zvedaví, aký ďalší automobil bude obeťou šesťkolesového ošiaľu.


Najnovšie články
Kia vyrába aj off-road, no len pre armádu

Volkswagen chce urýchliť prechod na elektrický pohon. Už o tri roky plánuje spustiť výrobu 27 elektrických modelov a do vývoja investuje desiatky miliárd eur.

VW pripravuje 27 elektrických modelov

Pod kapotu dvojice príbuzných S-Max a Galaxy sa nasťahoval štvorvalec EcoBlue, dostupný je v štyroch verziách. Pribudol aj osemstupňový automat.

Moderný turbodiesel pre veľké MPV Ford

Systém štart-stop mnohí vodiči neznášajú, často síce funguje správne, inokedy však agregát auta vypne v úplne nevhodnej chvíli. Aká je teda pravda o tejto...

Na rovinu o štart-stop systéme: Šetrí palivo?

Vďaka aerodynamike, kvalitnej streche, priestoru a komfortným prvkom je tento kabriolet schopný zastávať rolu auta na každý deň.

Test Mercedes E400 Cabriolet: Len na leto?

Niektoré nemecká mestá začali obmedzovať vjazd starších dieselov a čoskoro pribudnú nové. Tieto zákazy sa dotknú vyše milióna vozidiel noriem Euro 4 a 5. Počty...

Zákazy vjazdu zasiahnu vyše milión dieselov

Populárny model Peugeotu oslavuje dve dekády od svojho uvedenia na cesty. Peugeot 206 si právom vybojoval status ikony svojho segmentu, vyrába sa dokonca ešte...

Peugeot 206: Bestseller oslavuje 20. narodeniny
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×