Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ruské riešenie: Čo keď niekto parkuje nakrivo?

TOP VIDEO
Parkovanie cez dve miesta, resp. “nenápadné” pretŕčanie do vedľajšieho boxu sú veci, ktoré dokážu vytočiť aj pokojných šoférov. Nemožno sa diviť tomu, že tomuto Rusovi pri podobnom pohľade praskli nervy.
1 9 príspevkov 15.03.2018 / Filip Kadlečík

V nákupných centrách či večer pri príchode domov treba parkovacie miesto neraz hľadať aj dlhší čas. Nemožno sa potom čudovať tomu, že človeka nahnevá pohľad na prázdny box, do ktorého sa však so svojim autom nezmestí, pretože do neho pretŕča časť vedľa stojaceho vozidla. V takejto situácii si za volantom vie zanadávať aj pokojný šofér.

Automobil odstavený takýmto spôsobom totiž nesvedčí o ničom inom, než o arogancii či neschopnosti jeho majiteľa. Nemožno sa preto diviť, že nervy rupli aj Rusovi na videu. Ten obdobný problém riešil extrémne radikálne. Nedá sa povedať, či ide o reálnu situáciu, alebo len vtipný skeč. Krátky záznam však rozhodne pobaví - toto by pri pohľade na zle zaparkované auto často najradšej spravili mnohí z nás.

V Rusku našli tajomný sovietsky obojživelník

Z času na čas sa stane, že sa v starej garáži či priemyselnej budove nájde cenný objav. Rovnaký scenár sa teraz odohral v ruskom Čeľabinsku. Muž náhodou narazil na tajomný obojživelník z čias...


Najnovšie články
Test Lexus LS 500h: Zatieni nemeckú trojku?

Najdostupnejší model je vybavený obdobnou technikou ako o stupeň vyšší exemplár, zrýchlenie na stovku je vecou 4,9 sekundy.

Mercedes-AMG: Pribudol základ GT 43

Na parížskom autosalóne pravdepodobne spoznáme štúdiu, ktorá bude evokovať ikonický typ 504. Prinesie retro štýl s modernými prvkami.

Peugeot chystá  reinkarnáciu kupé 504

Tretia generácia terénneho stroja známeho ako KLTV evokuje ikonický Hummer, poháňa ju turbodiesel s výkonom 165 kW (225 k).

Kia vyrába aj off-road, no len pre armádu

Volkswagen chce urýchliť prechod na elektrický pohon. Už o tri roky plánuje spustiť výrobu 27 elektrických modelov a do vývoja investuje desiatky miliárd eur.

VW pripravuje 27 elektrických modelov

Pod kapotu dvojice príbuzných S-Max a Galaxy sa nasťahoval štvorvalec EcoBlue, dostupný je v štyroch verziách. Pribudol aj osemstupňový automat.

Moderný turbodiesel pre veľké MPV Ford

Systém štart-stop mnohí vodiči neznášajú, často síce funguje správne, inokedy však agregát auta vypne v úplne nevhodnej chvíli. Aká je teda pravda o tejto...

Na rovinu o štart-stop systéme: Šetrí palivo?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×