Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nissan Altima príde s výrazným vzhľadom

Na dizajnovom náčrte sa nástupca veľkého sedanu ponáša na vlani predstavený koncept, žiadne detaily o vozidle zatiaľ nepoznáme.
1 13.03.2018 / Marek Pokrývka

Ženevský autosalón vyzradil počas minulého týždňa všetky svoje tajomstvá a motoristický svet sa začína obracať smerom k ďalšiemu podujatiu medzinárodného významu. Momentálne je na rade New York. Zopár noviniek avizovaných pre túto výstavu už poznáme, svojou troškou k nim teraz prispel Nissan. Ten pripravuje premiéru ďalšej generácie typu Altima.

Nissan Altima je sériovouverziou štúdie Vmotion 2.0

Nástupcu veľkého sedanu naznačil japonský výrobca dizajnovou skicou. V mnohých detailoch sa ponáša na vlani predstavený koncept Vmotion 2.0 a potvrdzuje tak predpoklady, že šlo o predobraz sériovej verzie. Limuzína príde s výrazným vzhľadom. Charakterizovať ho budú ostré hrany, na čele s výraznou maskou chladiča v tvare písmena V a tenkými diódovými svetlami.

Nissan Vmotion 2.0 je Altima budúcnosti

Atraktívny sedan ukazuje dizajnový smer značky a v móde ProPilot má byť schopný jazdiť celkom samostatne.

Z náčrtu možno vytušiť aj prítomnosť výrazných oblúkov blatníkov či stúpajúcej línie okien zadných dverí. Tieto detaily boli prítomné aj na minuloročnej štúdii, inšpiráciu jej tvarmi očakávame tiež v zadnej časti. Žiadne detaily o vozidle zatiaľ nepoznáme. Nissan ich asi zverejní až počas autosalóna, šiesta generácia sedanu má debutovať ešte koncom mesiaca.


Najnovšie články
Rakúsko chce zvýšiť rýchlosť na diaľniciach

K čisto benzínovej dvojici motorov sa pridáva vyhotovenie s označením e-Boxer. Počas budúceho roka bude údajne realitou aj v Európe.

Subaru XV dostalo hybridný variant

Obytné automobily či prívesy sú, prinajmenšom čo sa dizajnu a pôdorysu týka, už roky relatívne konzervatívne. Na trh prichádza firma Romotow, ktorá by...

Nahradí aj chatu: Prvý karavan svojho druhu

Elektrický poháňané SUV má kontroverzný dizajn, kabínu vytvárajúcu uvoľnenú atmosféru a schopnosť plne autonómneho fungovania.

BMW Vision iNext: Vo výrobe od roku 2021

O automobily vyrobené pred rokom 1989 by u nás pred nejakým časom ešte nikto nezakopol. Teraz však, zdá sa, začínajú byť opäť atraktívne a ako youngtimery majú...

Najdrahší Žiguli v SR: Stojí za tú sumu?

Populárne mestské auto oslavuje svoje 20. narodeniny a okrem jubilejnej verzie obohacuje modelový rad aj jemne športový hybrid.

Toyota Yaris: Pribudli verzie GR Sport a Y20

Popularita autokamier narastá a záujemcovia o kúpu môžu mať hlavybôľ pri výbere vhodného modelu. ADAC sa preto rozhodol dôkladne prevetrať deväť modelov.

Test autokamier: Všetky trpia na jednu slabinu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×